Sari la conținut
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Postări Recomandate

Just now, ZamolxisDeus said:

Când am spus ca se va alege praful de voi, știam ce vorbesc, Boyka era cel care ținea maneliștii ca tine sub control! 

Odată cu plecarea lui se vad și urmările... un asemenea specimen pe post de executive va aduce foarte multa glorie propriului clan! 

Hai gg! 

esti bun tu ca si commander Zamolxa :))) sa traiesti tu zile cate manele ascult sau am ascultat eu , si app lasa invitatiile in clanul dacus trimise catre jucatori care au iesit din badd , le e frica sa vina ca cica o aveti mare :)))) ps citez de la un membru care a iesit decat in dacus mai bine imi sterg contul !

Partajează acest post

Link spre post
2 hours ago, Exeaxa said:

Atunci cand joci cu dacus in echipa si de mare ce o au nu reusesc in 3 sa dea mai mult ca unu singur =))

shot_001.jpg

Interesant era un replay,ptr ca se poate interpreta asa,113 a dat dmg la scorul de 12-1 ptr inamici,stand cover toata lupta iar obj 140 a dat dmg la inceput fiind mai agresiv.Neavand suport de la coechipieri,gen 113,nu a putut face mai mult.Este si asta o varianta?

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post
1 minute ago, Olban said:

Interesant era un replay,ptr ca se poate interpreta asa,113 a dat dmg la scorul de 12-1 ptr inamici,stand cover toata lupta iar obj 140 a dat dmg la inceput fiind mai agresiv.Neavand suport de la coechipieri,gen 113,nu a putut face mai mult.Este si asta o varianta?

O sa caut replay eu am fost in oras , cu obj , bc a murit ca un spart cu 0 damage pe green nu stiu ce a facut acolo , insa obj a facut fix....in oras , ai fost in meci olabn sa te dai cu presupusul ?va e ciuda ca un jucator de top +unu mediu nu au fost in stare sa dea mai mult damage ca unu cu ea mica ?:))), daca o aveati asa mare pana acum trebuia sa fiu redus la tacere sunt singur vs 2 , 3 din dacus pe aici si dovediti doar ca va ofticatii atat...patetic o sa caut replay si o sa te caut pe joc sa iti dau replay inchei discutia aici , cand o sa fiti in top 10 international mai vorbim pana atunci o zi buna va doresc 

Partajează acest post

Link spre post
22 minutes ago, Exeaxa said:

O sa caut replay eu am fost in oras , cu obj , bc a murit ca un spart cu 0 damage pe green nu stiu ce a facut acolo , insa obj a facut fix....in oras , ai fost in meci olabn sa te dai cu presupusul ?va e ciuda ca un jucator de top +unu mediu nu au fost in stare sa dea mai mult damage ca unu cu ea mica ?:))), daca o aveati asa mare pana acum trebuia sa fiu redus la tacere sunt singur vs 2 , 3 din dacus pe aici si dovediti doar ca va ofticatii atat...patetic o sa caut replay si o sa te caut pe joc sa iti dau replay inchei discutia aici , cand o sa fiti in top 10 international mai vorbim pana atunci o zi buna va doresc 

Tu ai postata o fotografie de familie iar eu am venit cu o varianta ,plauzibila zic eu.Daca este asa cum ai zis claudiu1706 o sa fie facut rezervist si certat in fata intregului clan ptr ca  este inadmisibil sa se prezinte in modul asta la o lupta random,coechipier cu un membru Badd.

Editat de Olban
  • Haha 1

Partajează acest post

Link spre post
Acum 9 minute, Exeaxa a spus:

Tot patetic și cu ea mică ești și cu și fără replay! 

Aici sunt știri din clanurile românești iar tu vii cu o relatare din random în care ai dat 2k damage, îți dai seama ai dat cu 1k în plus fata de unul din Dacus... 

Iar tu ești executive in Badd... nu îți dai seama cât de mic și penibil ești? 

Partajează acest post

Link spre post

Conform logicii tale, în seara asta când vorbesc cu băieții ii rog sa își urmărească propriile echipe în random și când vor pica cu cineva din Badd și vor da damage mai mult decât playerul din Badd or sa facă un print, pt ca domnul executive din marele clan internațional de ex-top 10 sa își dea cu părerea! 

In 30 minute ajung la un pc și o sa îți pun eu niște replayuri reprezentative, pregătește-te popcornul mister Clint cu aia mică! 

Partajează acest post

Link spre post
Acum 2 ore, Exeaxa a spus:

Atunci cand joci cu dacus in echipa si de mare ce o au nu reusesc in 3 sa dea mai mult ca unu singur =))

shot_001.jpg

Clintmansell, nu iti este rusine sa postezi asa ceva?

Tu esti executiv in BADD ?

Omule te faci singur de ras....

Mai tii minte ca te-am omorat in random si am venit la voi pe TS si mi-am cerut scuze ?

Trebuie sa postam pe site meciuri din random in care jucatorii din BADD dau zero damage ?

Eu cred ca in conducerea  BADD sunt oameni cu capul pe umeri...

Te comporti ca un copil de 7 ani

Partajează acest post

Link spre post
10 minutes ago, ZamolxisDeus said:

Conform logicii tale, în seara asta când vorbesc cu băieții ii rog sa își urmărească propriile echipe în random și când vor pica cu cineva din Badd și vor da damage mai mult decât playerul din Badd or sa facă un print, pt ca domnul executive din marele clan internațional de ex-top 10 sa își dea cu părerea! 

In 30 minute ajung la un pc și o sa îți pun eu niște replayuri reprezentative, pregătește-te popcornul mister Clint cu aia mică! 

:)))) Bunule , acu o dai in replayuri care dintre noi e patetitic?:))))daca iti pun 2 , 3 replayuri cand ajungi la pc te dai cu capul de el :))

Partajează acest post

Link spre post
Just now, Qvidiu said:

Clintmansell, nu iti este rusine sa postezi asa ceva?

Tu esti executiv in BADD ?

Omule te faci singur de ras....

Mai tii minte ca te-am omorat in random si am venit la voi pe TS si mi-am cerut scuze ?

Trebuie sa postam pe site meciuri din random in care jucatorii din BADD dau zero damage ?

Eu cred ca in conducerea  BADD sunt oameni cu capul pe umeri...

Te comporti ca un copil de 7 ani

Nu domnu Ovidu i aratam lui Zamolxa ca nu o aveti asa mare pe cat zice el :))) iar in meciul ala in care mai dat jos nu am dat 0 damage deci =))) insa imi place ca acum tot clanul dacus e aici impotriva mea ahahahahha, iar la faza cu copilul , asta la care voi i ziceti commander insulta direct pe mine si pe clanul badd , fapt pe care eu nu o sa il fac, deci cine e copil aici ?se uita prea mult la SF asta invie pe zamolxis deja imi e frica de el .

Partajează acest post

Link spre post
Acum 1 minut, Exeaxa a spus:

Nu domnu Ovidu i aratam lui Zamolxa ca nu o aveti asa mare pe cat zice el :))) iar in meciul ala in care mai dat jos nu am dat 0 damage deci =))) insa imi place ca acum tot clanul dacus e aici impotriva mea ahahahahha, iar la faza cu copilul , asta la care voi i ziceti commander insulta direct pe mine si pe clanul badd , fapt pe care eu nu o sa il fac, deci cine e copil aici ?se uita prea mult la SF asta invie pe zamolxis deja imi e frica de el .

Puțină școală în plus nu ți-ar strica... scrii și te exprimi ca dracu! 

Și stai liniștit, uite-te mai sus, Sorinel Copilul de Haur ți-a sărit în ajutor! 

Când dialoghez cu unul ca tine îmi scade nivelul, asa ca mai domnule Clint Eastwood am greșit ca ți-am răspuns, voi acolo în Badd sunteți mari și tari, dar urmează o cădere a naibii de dureroasă în următoarele săptămâni! 

Sa ne auzim sănătoși! 

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post

Draga ZamolxisDeus eu nu te-am numit pe tine si nu te-am jignit in nici un fel,daca clanul o sa se destrame asta e. Oricum voi nu ati reusit sa faceti in 2-3 ani de cand e clanul ce a facut BADD in 7-8 luni. Aici este vorba strict de ceea ce poate fiecare jucator. Ma repet daca BADD se va destrama o va face cu onoare si cu capul sus,dar asta nu se va intampla prea curand.

Partajează acest post

Link spre post
8 minutes ago, ZamolxisDeus said:

Puțină școală în plus nu ți-ar strica... scrii și te exprimi ca dracu! 

Și stai liniștit, uite-te mai sus, Sorinel Copilul de Haur ți-a sărit în ajutor! 

Când dialoghez cu unul ca tine îmi scade nivelul, asa ca mai domnule Clint Eastwood am greșit ca ți-am răspuns, voi acolo în Badd sunteți mari și tari, dar urmează o cădere a naibii de dureroasă în următoarele săptămâni! 

Sa ne auzim sănătoși! 

Plangi! , o sa vedem , app comunitatea badd poate vrei sa spui avand in vedere ca noi suntem 2 clanuri active =))) dacus cate are?uite inchei aceasta discutie in aceiasi bataie de joc in care am inceput-o ;)

shot_001.jpg

Editat de Exeaxa

Partajează acest post

Link spre post

Dar tu de unde stii ca Badd are sa cada, esti Dumnezeu sau ceva zeitate cum pretinzi, ca vad ca readuci la viata nu stiu ce si apropo ne ai facut manelisti dar vad ca tie iti plac manele, dupa cum te exprimi "Sorinel Copilul de Haur". Apropo cam ai o bucata lipsa din creier.

Partajează acest post

Link spre post

Aaa si am uitat ceva domnule "zeu", fiul lui Zeus, ai putea sa ii transmiti marelui tau streamer GotYouBaby sa aiba o decenta pe stream, nu sa isi caute in nas mina de aur care sa o daruiasca zeului suprem Zamolxis, nu de alta da va face de cacat, pe bune :)

Partajează acest post

Link spre post
Acum 13 minute, Sh4d0w_is_Beast a spus:

Aaa si am uitat ceva domnule "zeu", fiul lui Zeus, ai putea sa ii transmiti marelui tau streamer GotYouBaby sa aiba o decenta pe stream, nu sa isi caute in nas mina de aur care sa o daruiasca zeului suprem Zamolxis, nu de alta da va face de cacat, pe bune :)

Alex e un copil cuminte, manierat și de bun simț, e vorbitor la vârsta de 15 ani de 4 limbi străine și e la un nivel mult îndepărtat de nivelul pe care îl demonstrati voi aici! 

Streamul nu scapă nimic, ii place sa facă asta, dar o sa ii transmit ca are urmăritori  de calitate din Badd și data viitoare probabil va folosi șervețele! 

Cam ce culoare ați dori sa aibă șervețelele pentru a satisface un asemenea manierat ca dumneavoastră? 

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.