Sari la conținut
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Postări Recomandate

Zalmo cu baietii inainte de lupta:

6_46317_35.gif

Editat de haua26
  • Haha 3
  • Sad 1

Partajează acest post

Link spre post
1 oră în urmă, ZamolxisDeus a spus:

Tu ești cel care tine vasul? 🤣

E o invitatie in clan?😂

• Haha 1

Partajează acest post

Link spre post
Acum 5 ore, Grigore a spus:

Cand esti comandant de clan si ai cel mai mic WN8 din clan, inclusiv pe recente:

Gambar lucu Foto Lucu Komandan terkecil didunia.jpg

Băieții mei cunosc... sunt un posesor de wn8 average cu mentalitate de unicuum! 🤣

Eu cel puțin nu sunt fals, nu ma etalez cu munca altora, cumpărând conturi sau punând pe alții sa farmeze wn! 

Iar dacă într-o zi cei din Fame ma vor dori ca strateg, vor trebui sa ma accepte asa cum sunt! 🤣

Partajează acest post

Link spre post
22 hours ago, Sori Sorin said:

Clintule daca le arat dmg meu pe un meci le pleaca calculatorul pe geam esti nebun? :))

M-ai facut interesat de ce dmg dai tu si am dat un check "acolosea ca un roman cinstit si intrigat". Reroll  de 2.3k si nici macar un 3 k pe tier X? Daca iti arat un DPG real contul tau comite suicid :)))))))))))))))))))

16 hours ago, haua26 said:

E o invitatie in clan?😂

Mai joci WOT? 

Partajează acest post

Link spre post
Acum 5 minute, Grigore a spus:

1. Cine ti-a zis ca ai mentalitate de unicum? Sau asta e doar parerea ta? E o vorba romaneasca: ''Lauda de sine nu miroase a bine''

2. Ba exact asta faci, te lauzi cu clanul tau si jucatorii iti ridica clanul. Nu tu cu 1k WN8 pe recente....

3. Keep dreaming bro...

Nu inteleg cum te poti lauda atata cu clanul tau care are niste performante mediocre/decente, si spui de calnurile intradevar bune (ca LGEND) ca au performante slabe. Si asta ai facut si cu alte clanuri bune care s-au destramat intre timp, sa ne aducem aminte cum aruncai cu rahat in WBZ prin iarna? WBZ era in primele 30 de clanuri EU, voi erati pe 100+...

De cate ori ati batut voi FAME? Niciodata? LGEND au avut o performanta remarcabila in ultima campanie si au batut clanuri precum FAME, CSA, MVPS de multe ori.

Nu mai fii asa hater si ai un pic de respect fata de cei care intradevar fac performanta.

Cine a scos vreun cuvânt pe forumul asta despre Lgend, de când am fost debanat? 

Cine a pomenit despre rezultatele noastre în campanie? 

Nu aveam cum sa fim peste WBZ când spui tu pentru ca Dacus nu a jucat decât campaniile pentru tanc și din joi în Paști câte un clan wars, prioritatea noastră fiind cutiutele din advance pentru a ridica clădirile fortului și a putea activa câte 3-4 rezerve de bani pe zi! 

Domnule moderator, stilul tău inconfundabil de a scrie te trădează, măcar în al 11 Lea ceas ai bărbăția de a sta cu mine de vorba cu numele tău real! 

Ești un frustrat și un om cu probleme grave la cutiuță! 

Partajează acest post

Link spre post

Privește aici ce înseamnă o victorie mare de campanie și mai sunt câteva zeci în iunie făcute de prima echipa Dacus cu clanuri unicuum! 

Asta ca să nu te mai bagi în seama aiurea! 

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post

Nu păcălești pe nimeni domnule fail depanator! 

Ce faci tu, pot face și eu după pc și după telefon la interval de 2 minute! 

Am fost atât de vânat pe acest forum încât știu cum procedezi! 

Discursul tău de mai sus cu 160 tancuri seamănă izbitor cu unul postat la 1 noaptea și apoi șters de către dumneata domnule Beleaua în care îl atacai pe Emil! 

Asa ca lasă circul ieftin, nu trebuie sa ma convingi de nimic, eu te rog respectuos sa nu mai ataci sau sa aduci în discuție vreodată Dacus, ala e clanul care ți-a adus primul tanc de campanie și pe care nu îl meritai, neavând în garaj decât un amarat de Type! 

Partajează acest post

Link spre post
Acum 17 minute, Grigore a spus:

Nu te obosi, la cat de paranoic e o sa zica ca ai intrat de pe wireless'u lu' vecina....  😆

Esti fanul lu' Alin ?

Esti bolnav... ti-ai facut cont de WOT si ai trimis cerere de prietenie la toti din clan...

Nu cauti decat sa provoci... 

Imi este mila de tine !

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post
Acum 1 minut, Grigore a spus:

Nu sunt fanul nimanui. Eh poate sunt un pic fan Putin si Duterte, da aia nu joaca WOT...

Ce am facut? Am trimis cerere de prietenie la toti din clan? lol

Gresesti persoana amice.

Dormi cu poza lu' Alin sub perna...ti-ai facut si nick cu el ...

Fata, esti indragostita de el ?

• Haha 1

Partajează acest post

Link spre post

@ZamolxisDeus iti mai spun odata si ma doare fix in pix de parerea ta . eu sunt eu iar  @Grigore e Grigore . Nu ma intereseaza ideile tale ca fac de pe telefon ca dreg ca etc. Eu pur si simplu ti-am spus ca nu sunt eu . si am rugamintea sa nu ma mai introduci in vreo propozitie de a ta . ai ceva de obiectat contact @RARES sau 

Pana atunci vezi`ti de patratica ta te rog si lasa-ma cu fanteziile tale ca eu am 1000 de conturi aici si ca tastez de pe toate 1000 odata  . Multumesc . 

Partajează acest post

Link spre post
Acum 16 minute, Grigore a spus:

Heh, vad ca programul de spalare a creierului aplicat de liderul suprem e chiar eficient, nici CIA cu MkUltra nu au avut rezultate asa de bune, toti sariti sa-i luati oarecum apararea, dar singurul lucru despre care tu comentezi este identitatea mea.

De ca nu comentezi despre rezultatele DACUS si ale liderului suprem? Pentru ca cele rezultate nu prea sunt?

Nu am nimic cu DACUS si imi cer scuze membrilor clanului, dar am ceva cu comandantul vostru cu dubla-tripla personalitate, care minte si se lauda cu nimic.

Un pic (mai multa) modestie nu strica, mai ales atunci cand esti mediocru.

Concomitent cu comentariile tale a fost și o aplicație interesanta la clan, Ovidiu la asta se referă! 

Te faci ca plouă, dar eu spun ca ai mintea mult prea odihnita și ești redus la stadiul de grădiniță! 

In Dacus e foarte multa democrație și voie bună și oricât ar încerca cineva sa distrugă cu tâmpenii de grădiniță ceea ce am clădit eu își face iluzii deșarte... vom continua sa existam și vom fi din ce în ce mai buni! 

Când am postat prima data pe forumul asta, aveam un clan de 700 wn8 și acum ne apropiem ușor de 2000!

Ca și acum și atunci am fost atacat de persoane de genul tău, dar ce nu știi e ca eu ma hrănesc din atacurile altora și devin din ce în ce mai puternic în ceea ce fac, pentru ca fac totul dezinteresat și din pasiune! 

Eu unul închei, nu dialoghez cu fricoși care își fac conturi clona la 3 noaptea visând la cum sa ma atace, asta este boala de-a dreptul și penibilitate maximă! 

Am mai cunoscut pe unul care trimitea mesaje de recrutare la 4-5 dimineața, se numea AgentSkill, cam la același nivel psihic ești și tu! 

Partajează acest post

Link spre post
Acum 1 oră, ZamolxisDeus a spus:

Cine a scos vreun cuvânt pe forumul asta despre Lgend, de când am fost debanat? 

Cine a pomenit despre rezultatele noastre în campanie? 

Nu aveam cum sa fim peste WBZ când spui tu pentru ca Dacus nu a jucat decât campaniile pentru tanc și din joi în Paști câte un clan wars, prioritatea noastră fiind cutiutele din advance pentru a ridica clădirile fortului și a putea activa câte 3-4 rezerve de bani pe zi! 

Domnule moderator, stilul tău inconfundabil de a scrie te trădează, măcar în al 11 Lea ceas ai bărbăția de a sta cu mine de vorba cu numele tău real! 

Nu e ma, ejnebun ?  Nare cum sa fie moderator, nu vezi ce corect scrie gramatical  ?  Numai zic  de coerenta in exprimare !

• Haha 5

Partajează acest post

Link spre post
Chiar acum, Catalin. a spus:

Nu e ma, ejnebun ?  Nare cum sa fie moderator, nu vezi ce corect scrie gramatical  ?  Numai zic  de coerenta in exprimare !

Eu zic ca il subapreciezi... dacă citeai mesaj postat noaptea la 1 in care îl ataca pe Emil, ajungeai și tu la concluzia mea! 

Textul și conținutul erau cam aceleași... 

Partajează acest post

Link spre post

Nu am citit, ca numai tu si AgentSkill stati la 1 noapte sa scrieti/cititi mesaje

O fi rugat pe cineva sa-i scrie....

• Haha 1

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.