Sari la conținut
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Postări Recomandate

Acum 2 minute, ZamolxisDeus a spus:

Și gata, am încheiat, singurul căruia ii voi mai oferi replica este instabilul ala psihic de Sinner, vad ca ii place sa se,, dueleze,, prin intermediari. 

Nici nu ma așteptam la altceva, ii poate sări oja de pe unghii dacă postează și el ceva. 

Tie ti-a sarit de stii cum e?:))) lady

Stai jos in banca ta ca stii doar sa latri nu sa si musti.

Cand ai rezultate si esti in topuri atunci ridica-te din balta ta si fa gura pana atunci calm DACUSULE!

Partajează acest post

Link spre post
Acum 1 oră, Cole a spus:

Tie ti-a sarit de stii cum e?:))) lady

Stai jos in banca ta ca stii doar sa latri nu sa si musti.

Cand ai rezultate si esti in topuri atunci ridica-te din balta ta si fa gura pana atunci calm DACUSULE!

Cola, tu esti bossumflata lu' Sinner ?

• Haha 1

Partajează acest post

Link spre post
Acum 18 minute, Qvidiu a spus:

Cola, tu esti bossumflata lu' Sinner ?

Poate ca da,poate ca nu. 

Oricum sunteti tot praf!!:))

Partajează acest post

Link spre post

Instabil psihic? Bai aurolacule, te-am bagat in seama ca sa vorbesti despre mine? Ai cerut permisiuni sa mi te adresezi tu mie, ma? Te roade tare ca nu esti in stare sa faci un rahat contra mea, in orice clan m-as duce, asta e una, plus ca indiferenta doare. Asa cum ti-am zis, ma doare efectiv undeva unde nu bate soarele de ceea ce comentati despre mine sau clanul meu, dar observ ca iti place sa provoci. In al doilea rand, m-ai jignit si in privat, ca atat te duce mintea. Asa cum ti-am zis, daca vreau sa nu fii pe harta, n-o sa fii, fraierica. Esti mult prea jos din orice punct de vedere. 

Editat de George Mariusz
  • Thanks 1

Partajează acest post

Link spre post

Vezi-ti de clanul tau, de aliantele tale, nu mai cauta vreodata in viata aia a ta patetica sa intri in contact cu clanul in care sunt, sa te intereseze doar ceea ce faci tu, lasa hate-ul, nu mai latra despre altii si nu mai fa atacuri la persoana. Dupa campania din iarna trecuta, erai miel pe ts. Daca cineva nu e de acord cu tine, incepi sa faci atacuri? Cat de patetic poti fi.  Mai stiu pe un comunist care a facut ceva asemanator. Sa va dea Dumnezeu dupa suflet 😂

• Thanks 1

Partajează acest post

Link spre post
Acum 3 ore, George Mariusz a spus:

Vezi-ti de clanul tau, de aliantele tale, nu mai cauta vreodata in viata aia a ta patetica sa intri in contact cu clanul in care sunt, sa te intereseze doar ceea ce faci tu, lasa hate-ul, nu mai latra despre altii si nu mai fa atacuri la persoana. Dupa campania din iarna trecuta, erai miel pe ts. Daca cineva nu e de acord cu tine, incepi sa faci atacuri? Cat de patetic poti fi.  Mai stiu pe un comunist care a facut ceva asemanator. Sa va dea Dumnezeu dupa suflet 😂

Da ma, eram miel, luasem 71 de tancuri, nu sunt un scelerat care urla pe apropiați cum am auzit ca faci tu. 

Tu ești prototipul jigodiei care îndepărtează clanurile între ele în loc sa le apropie! 

Rămâne valabil ce ți-am scris acum o luna și înmulțește cu doi. 

Esti atât de important pentru mine încât habar nu am in ce clanuri ai activat și ce realizări ai... 

Nu va mai duceți pe alte ts-uri sa va plângeți ca,, mami,, au pus aia de la Dacus atac pe noi. 

Pt ca ești o jigodie îți garantez ca sezonul 11 nu o sa mai aveți liniște pe nici un teritoriu care o sa îl dețineți, sa va arat cine sunt și ce pot. 

Nu trebuia sa va las în pace nici acum, unii ca voi nu merita sa aibă liniște. 

Ne auzim la anul pe GM. 

Partajează acest post

Link spre post

Nu ma plang de nimic, regula nescrisa era ca nu se ataca clanurile romanesti intre ele. Trebuia sa te dau afara de pe mapa atunci cand am avut ocazia, dar poti sa il pupi pe ghost undeva ca el a fost singurul care s-a opus si a zis sa va mai lasam. Cine esti si ce poti? Abia astept sezonul 11 sa vedem de ce esti in stare, ca de amenintari sunt satul 😂 Am mai auzit de'alde tine. Nici de landing nu esti in stare sa treci ca sa ajungi sa te bati cu noi. 😂 imi pare rau ca ti-am acordat atata atentie, esti la fel de pierdut precum Elodia. Nu o sa iti mai raspund, poti sa zici orice doresti. Alekx avea dreptate cand zicea unele lucruri despre tine. Esti mai mult decat penibil. Nu trebuia de la inceput sa intru in razboi verbal cu un prost, pentru ca am observat de-a lungul timpului ca esti atat de prost  incat poti coborî pe oricine la nivelul tau si il bati cu experienta, pentru ca mintea ta e odihnita. P.S. astept sa vad fapte, nu vorbe. Astept atacuri pe mapa de la tine. Daca nu le pui tu si nu te tii de cuvant, venim noi peste tine. Cius.

Partajează acest post

Link spre post

Si apropo, singurul care distruge colaborari intre clanuri romanesti esti tu. Oricine are rezultate e luat la tinta de tine pentru ca esti incapabil atat ca player normal, cat si ca FC. Orice clan romanesc a venit sa imi ceara ajutorul sau sa vorbeasca cu noi in legatura de mapa sau pe oricine am putut ajuta, am ajutat. Inclusiv onix si wtb cand i-am ajutat cu perl si le-am dat idei cam ce ar putea face sa le fie lor bine, plus badd, boyka iti poate confirma, cand i-am sugerat ce poate cere de la G__G si EX-4 ca sa poata profita badd, nu strainii. Orice clan romanesc pe care il intrebi daca i-am ajutat vreodata cu ceva, iti vor confirma. In fine, sunt lucruri la un nivel mult prea inalt pentru tine si clanul tau ca sa ai acces la ele. Pana atunci, cand vrei sa te oftici iar, arunca un ochi pe clasament. Sarbatori fericite tuturor, inclusiv tie, obositule, desi nu meriti. 

Editat de George Mariusz

Partajează acest post

Link spre post
On 12/12/2018 at 9:35 AM, ZamolxisDeus said:

Bai terminatilor... 

1. Sunteți atât de praf cu Fusedul vostru încât nici fortul după atâția  amar de ani nu l-ați terminat... Stai liniștit, cum le mai spuneam la unii tari în gură acum câțiva ani, o sa fiu îmbrăcat frumos și la desființarile voastre... 

2. Îmi subliniază rahatelul ala mic din 3nergy winrate-ul all time... Bai nenea, Dacusul a plecat de jos, de la nivelul de portocaliu...iar wr-ul este dificil de ridicat în advance...

3. Cand o sa te faci și tu mare, o sa afli ca dacă un clan are personal rating mare întâlnește clanuri foarte bune, gen Perl, Tdstr, Fest, Meme etc. 

4. Iar in momentul de fata, Dacusul nu e un clan rău, cum am mai spus, vreau sa vad câte tancuri or sa câștige clanurile românești în ianuarie... atunci,, micuțule,, sa vii sa etapezi, nu după un rahat de sezon petrecut în tier 8...

1. Ce dracu te tot agiti atata cu fortul ala? In afara de financiar si arty, celelalte cladiri sunt total nefolositoare. Doar ca spamezi lupte in advance, asta nu inseamna ca faci performanta..

2. Ma desteptaciunea pamantului, in primul rand vorbeste frumos si in al doilea rand nu mai incerca sa faci pe detectivul, ca nu te ajuta intelectul. De unde ai tras tu concluzia ca sunt din 3NRGY? Nu sunt nici in 3NRGY si nici in FUSED sunt intr-un clan international. Doar ca i-am felicitat pentru performanta de a fi cele mai bune 2 clanuri romanesti in sezonul asta (si asta la mare distanta de celelalte clanuri) asta inseamna ca sunt din clanurile alea? Pe cine vroiai ma sa felicit? Pe clanul tau care in afara de a spama multe lupte nu e in stare de altceva?

Arata si tu niste rezultate concrete in loc sa arunci cu rahat in toata lumea, si o sa te felicit si pe tine.

3. Sunt deja 'mare', daca tot vorbim de CW eu am pe cont 63% winrate in CW, tu ai 45%....

4. Am spus eu undeva ca DACUS e clan rau? Arata-mi unde. Doar am postat un clasament di ultimul sezon, ce vina am eu ca voi nu aveti rezultate? Vroiai sa va pun pe primul loc doar ca e DACUS si aveti toate cladirile la 10?

Hai sa ne mai uitam un pic la statisticile catorva clanuri romanesti (imi e prea lene sa ma uit la toate), mai exact la cate lupte au jucat in CW in ultima luna si ce winrate au:

Cele mai bune rezultate sunt trecute cu mov, locul 2 in albastru, 3 si 4 in verde si ultimul loc in rosu

Clan                 Tier X                                       TierVIII                                 Numar total de lupte         Medie winrate

FUSED             64 de lupte, 73% win                28 de lupte, 82% win              92                                      77.5%

_WTB_            63 de lupte, 65% win                 41 de lupte, 75% win              104                                     70%

S-GUN           28 de lupte, 53% win                  93de lupte, 73% win               121                                    63%

BADD             45 de lupte, 55% win                 48 de lupte, 66% win               93                                      60.5%

DACUS           30 de lupte, 56% win                 59 de lupte, 59% win               89                                      57.5%     

Hmmm.... Deci clanul DACUS a jucat doar 3 meciuri mai putin decat FUSED in ultima luna in CW, numai ca FUSED a luat 91k bonduri si a terminat pe locul 14 - iar DACUS a luat 7k bonduri si a terminat pe 93...

3 clanuri nu au avut decat meciuri in tier 8 asa ca le-am trecut separat

ARC4N            nu au avut                                 55 de lupte, 72% win 

N-AGE            nu au avut                                 116 de lupte, 67% win                                                                 

3NRGY            nu au avut                                119 de lupte, 57% win            

N-AGE au avut rezultate bune dar probabil ca nu au avut o alianta asa puternica, cred ca se puteau clasa si mai bine. 

ARC4N au winrate f. bun, dar cam putine batalii, probabil ca nu e atat de activ clanul.

3NRGY au stat pe harta la tier 8 toata campania si chiar daca nu sunt un clan bun si winrate'ul e mediocru tot au luat 70k bonduri. Acest fapt e usor de explicat dat fiind ca multe batalii le-au jucat FUSED pentru ei.

Later edit: Na ca ti i-am facut si pe aia din 3NRGY rosii la winrate, sa nu fie cu suparare dat fiind ca aveti cam acelasi winrate. 🤣

Editat de WolfsAreLame

Partajează acest post

Link spre post
13 hours ago, ZamolxisDeus said:

Or avea toți, dar unii încă mai au de muncit prin forturi, clădiri de ridicat etc.

Noi o ardem la căldurica cu rezerve pe fiecare seara , iar alții își fac planuri pt 2019 cum sa ridice Școala militară, Tancodromul, Brigada trofee sau Secția Antrenament la nivel 10.

Dar am încredere în voi ca o sa reușiți în 2019 aceasta treaba, iar în anul 2020 o sa avem forturi egale. 🤣🤣🤣🤣

Pai ce sa zic, dupa mintea ta daca ai toate cladirile la 10 esti cel mai tare.Pe multi nici nu ii intereseaza sa ridice Școala militară, Tancodromul, Brigada trofee sau Secția Antrenament la nivel 10 pentru ca sunt complet nefolositoare.

E usor sa strangi cutii si sa ridici toate cladirile la 10 cand clanul e vechi si spameaza ofensive, chiar daca pierde la greu.

Sa inteleg ca ROIDS sau GX sunt mai prosti ca DACUS, pentru ca nu au toate cladirile la 10????

4iL6x0a.jpg

xzI43XF.jpg

Editat de WolfsAreLame

Partajează acest post

Link spre post

Felicitari tuturor clanurilor romanesti care au obtinut rezultate pe harta globala si care au jucat constant in aceasta campanie de clanwars!

Respect din partea clanului GTD_.

• Thanks 1
  • Upvote 2

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...