Jump to content
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Recommended Posts

On 6/27/2019 at 1:59 PM, ZamolxisDeus said:

De nervi și draci că nu poate fi liderul absolut al comunității românești, liderul suprem al ex-ului Dabb, actualmente Rezis și după ce a consultat în aceasta dimineață clasamentul ratingurilor clanurilor, și-a postat pe un site de matrimoniale poză cu el, pentru ca măcar sa se însoare, dacă nu poate face măcar performanta visată prin fuziuni și combinații! 

Chill, au intrat baietii din SAVVY sa va faca performanta la campanie (asta e tot un fel de fuziune, nu?).

Dupa ce isi vor castiga ei tancurile, o sa reveniti la pozitia voastra normala.

Edited by Zamo_za_B0T

On 6/27/2019 at 12:59 PM, ZamolxisDeus said:

Hai ca îmi e milă de tine, Phantom și o sa dezmorțesc eu un pic lucrurile! 

De nervi și draci că nu poate fi liderul absolut al comunității românești, liderul suprem al ex-ului Dabb, actualmente Rezis și după ce a consultat în aceasta dimineață clasamentul ratingurilor clanurilor, și-a postat pe un site de matrimoniale poză cu el, pentru ca măcar sa se însoare, dacă nu poate face măcar performanta visată prin fuziuni și combinații! 

A zis omul, ,, frate, dacă ăștia din Dacus se țin după mine ca scaiul, măcar de însurat as putea sa ma însor!,, 

No offense, Boyka, chiar nu am nimic cu tine, dar un pic de zâmbet nu strica nimănui! 🤣

IMG-20190624-WA0015.jpg

Deci domnu dacusdecimus, dupa cum ti-am repetat in multe randuri ca @esti prea prost pentru secolul asta, nu te supara doar disting atmosfera@ poi tu vi si te lauzi cu nimicuri, tin sa-ti reamintesc ca noi am stat pe locurile alea mai tot timpul cand voi erati super departe. Acum ti-au venit baietii din savvy sa-ti ridice statisticile pe moment si sa te ajute pe campatie?, cand o sa va vad si pe voi ca stati constant cu ello rating peste 1450 in tier 10 atunci poti tu sa te consideri ca joci cu clanuri bune, pana atunci ciocu mic si nu cauta atentie de la mine ca nu ti-o ofer "te fac sa te simti important" ,eu chiar am observat ca tu cauti sa ma enervezi  ca poate se aude si numele clanului tau in ecuatie , poate asa se mai aude de el lol.

Iti las o imagine cu ceva care este cu adevarat important acolo trebuie sa ajungeti ca sa va considerati un clan competent!!

Te-am salutat si nu mai cauta discutie la adresa mea! 🙂

shot_021.jpg

Edited by Bo1Ka

On 6/30/2019 at 1:37 AM, Bo1Ka said:

Deci domnu dacusdecimus, dupa cum ti-am repetat in multe randuri ca @esti prea prost pentru secolul asta, nu te supara doar disting atmosfera@ poi tu vi si te lauzi cu nimicuri, tin sa-ti reamintesc ca noi am stat pe locurile alea mai tot timpul cand voi erati super departe. Acum ti-au venit baietii din savvy sa-ti ridice statisticile pe moment si sa te ajute pe campatie?, cand o sa va vad si pe voi ca stati constant cu ello rating peste 1450 in tier 10 atunci poti tu sa te consideri ca joci cu clanuri bune, pana atunci ciocu mic si nu cauta atentie de la mine ca nu ti-o ofer "te fac sa te simti important" ,eu chiar am observat ca tu cauti sa ma enervezi  ca poate se aude si numele clanului tau in ecuatie , poate asa se mai aude de el lol.

Iti las o imagine cu ceva care este cu adevarat important acolo trebuie sa ajungeti ca sa va considerati un clan competent!!

Te-am salutat si nu mai cauta discutie la adresa mea! 🙂

shot_021.jpg

Caut sa te enervez, pentru ca ma amuzi! 

Ce naiba îmi arăți aici sărăcia ta de fort? 

Revin mai târziu cu un print din fortul unui clan bogat! 

Și apropos Boyka, la mine joaca toți oamenii în advance, dacă as juca cu echipa mea de campanie seara de seara sa fac elo, erați mult în spate... am văzut ca la voi joaca cei mai buni advance, tocmai din disperarea de elo... auzi și tu, obiectiv top 10 in campanie🤣🤣🤣, când o sa va treziți la realitate?

Si altceva <EDITAT>, tu te legi de noi ca au intrat 7 baieti din Savvy recent, care oricum nu aveau activitate in fostul lor clan, iar tu ai omorat pentru delirul tau personal WTB, WBZ si FUSED, ca sa iti acoperi incompetenta de a-ti dezvolta clanul si recrutand normal!

Apropos, pentru a face performanta iti trebuie si strategi, imi e greu sa cred ca se poate face performanta cu strategii a la Boyka, cand iti bagi in mod repetat echipa in cross si nici macar nu iti dai seama ca esti vinovat! Slab pregatit...  

Și am scris mai sus <EDITAT>, nu e nici o rușine sa postezi foto cu tine la matrimoniale! 

PS: Am revenit cu ,,bogatia,, noastra!  🙂

shot_013.jpg

shot_014.jpg

Edited by Yndy_
Limbaj indecent

On 6/30/2019 at 8:08 AM, ZamolxisDeus said:

Și apropos Boyka, la mine joaca toți oamenii în advance, dacă as juca cu echipa mea de campanie seara de seara sa fac elo, erați mult în spate... am văzut ca la voi joaca cei mai buni advance, tocmai din disperarea de elo... auzi și tu, obiectiv top 10 in campanie🤣🤣🤣, când o sa va treziți la realitate?

Si altceva <EDITAT>, tu te legi de noi ca au intrat 7 baieti din Savvy recent, care oricum nu aveau activitate in fostul lor clan, iar tu ai omorat pentru delirul tau personal WTB, WBZ si FUSED, ca sa iti acoperi incompetenta de a-ti dezvolta clanul si recrutand normal!

Apropos, pentru a face performanta iti trebuie si strategi, imi e greu sa cred ca se poate face performanta cu strategii a la Boyka, cand iti bagi in mod repetat echipa in cross si nici macar nu iti dai seama ca esti vinovat! Slab pregatit...  

Și am scris mai sus <EDITAT>, nu e nici o rușine sa postezi foto cu tine la matrimoniale! 

PS: Am revenit cu ,,bogatia,, noastra!  🙂

shot_013.jpg

shot_014.jpg

Pune un print sa vedem cate si cand se activeaza rezervele. 

1 oră în urmă, _DacuStrategist_ a spus:

Pune un print sa vedem cate si cand se activeaza rezervele. 

Suficiente printurile?

shot_019.jpg

shot_015.jpg

shot_016.jpg

shot_017.jpg

shot_018.jpg

Acum 33 minute, ZamolxisDeus a spus:

Suficiente printurile?

shot_019.jpg

shot_015.jpg

shot_016.jpg

shot_017.jpg

shot_018.jpg

Dupa printurile astea poti sa postezi si conditiile de recrutare :))

Se poate face abstracție de ,,micul,, clinci de mai sus, începând din seara asta Rezis și Dacus vor avea o relație normală bazată pe respect reciproc, o revenire la normalitate până la urmă! 

Baftă tuturor românilor în campanie! 👍

Edited by ZamolxisDeus

Acum 12 minute, ZamolxisDeus a spus:

Se poate face abstracție de ,,micul,, clinci de mai sus, începând din seara asta Rezis și Dacus vor avea o relație normală bazată pe respect reciproc, o revenire la normalitate până la urmă! 

Baftă tuturor românilor în campanie! 👍

Ce pretentii aveti si daca aveti locuri acum inainte de campanie ?

Acum 14 minute, _DacuStrategist_ a spus:

Ce pretentii aveti si daca aveti locuri acum inainte de campanie ?

Îmi lași mesaj în game cu nickul și analizăm! 

Doamne ce a ajuns forumul asta.... Vad ca pe ultima pagina liderul suprem <EDITED> discuta cu cealalta personalitate a lui, <EDITED> (a se vedea acel sublim gif de la profilul lui. Frumos crocodil, e da balta sau de apa curgatoare?).

Oricum felicitari pentru mareata realizare de a ajunge comandantul unui clan de top romanesc.

<EDITED>

LATER EDIT: Vad ca maretul moderator Yndy_  sterge ce vrea banana lui din postari si imi da warn pentru 'jigniri'....

Pai ma omule, cum l-am jignit eu pe maretul tau lider suprem DaculStrategist, daca l-am comparat cu doamna prim-ministru Dancila???

Ce, a ajuns o jignire sa fii comparat cu unul dintre cei mai prosti puternici oameni din statul roman?

Puteti sa va pastrati forumul asta pe post de cocina si sa va spalati in el, vad ca aa ajuns sa fie proprietatea DACUS mai nou. Postarile comandantului tau de ce nu le editezi? Ca el jigneste mai mult ca toata lumea...

Edited by WolfsAreLame
Jigniri

On 6/30/2019 at 8:08 AM, ZamolxisDeus said:

@Yndy_ De ce nu editezi si asta? Asta nu e jignire si flame?

Când săraciile se trezesc dimineața și vad sărăcia din curtea lor caută să se uite în permanenta în curtea vecinilor! 

Realitatea este ca vecinii sunt mai gospodari și inteligenți și asta e cauza pentru care le merge bine treaba! 

Mult succes în deziluziile voastre! 

8 hours ago, WolfsAreLame said:

@Yndy_ De ce nu editezi si asta? Asta nu e jignire si flame?

Editat. Așa cum am mai spus, nu am foarte mult timp să moderez, când am timp și primesc reclamații, atunci iau măsuri.