Jump to content
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Recommended Posts

sunt prea hapsani si cand nu o sa mai dureze mult pana o sa inceapa atacurile,bafta

pana azi s-au pus pe pozitii  , dar astazii o sa atace primii dintre ei ( NE-VO)

Cumva ungurii e la MBZ le-au stricat planurile :)

Vor ataca pe landinguri , biduri si pe frontiera cu tot ce au astazi cred ....

Asa ca cei care vor sa se implice ar trebui sa puna divizie pe landingurile WTB si CTRL sa ii incurce putin .

KRT ori va face hotdrop or va da cover pe biduri ..sa vb cu Mickey diseara 

Baietii astia din 3XR nu stiu ca, fara clanuri aliate, isi iau teapa pe harta globala cand ataca mai multe clanuri mai slabe? Prin numarul lor, clanurile slabe au un mare avantaj... N-o sa dureze mult pana o sa-si dea seama ca nu au FC suficienti, iar in 2-3 zile o sa aiba toate tacurile folosibile in CW blocate... Concluzia: daca rezista alianta intre clanurile mai slabe, 3XR o sa plece cu coada-ntre picioare in cateva zile...

In plus, am intalnit in SH-uri 3XR de nenumarate ori: joaca foarte bine T6 si T8, dar la T10 cam le cam scartaie echipele...

• Upvote 1

Vad ca le-a iesit celor din 3XR scoaterea Arcan de pe harta de 8,cu cateva aliante spre surprinderea mea aliante chiar cu clanuri romanesti.

Vad ca mandria de a fii roman a fost calcata in picioare de polonezi,cu ajutorul catorva conationali carora li sa oferit un os de lins,dar dupa 24 de ore si-au dat seama ca 3XR le intoarce spatele si au primit binemeritatul,,ignore,,.

Ma intreb oare ca prostul:Nu mai exista coloana vertebrala la acest neam?

• Upvote 1

Vad ca le-a iesit celor din 3XR scoaterea Arcan de pe harta de 8,cu cateva aliante spre surprinderea mea aliante chiar cu clanuri romanesti.

Vad ca mandria de a fii roman a fost calcata in picioare de polonezi,cu ajutorul catorva conationali carora li sa oferit un os de lins,dar dupa 24 de ore si-au dat seama ca 3XR le intoarce spatele si au primit binemeritatul,,ignore,,.

Ma intreb oare ca prostul:Nu mai exista coloana vertebrala la acest neam?

profita de orice oportunitate atata timp cat esti mai slab decat inamicul , asta e 

Aseara a venit comanderul 3xr sa se planga ca clanurile ARKNE SI ARC4N il ataca.Ce tupeu.

Deci daca continua-ti cu toti cred ca or sa plece cu coada intre picioare.

Bv baieti.

Din pacate ARCAN nu se poate implica in aceasta incercare a voastra noi avem cateva polite de platit catre NT, S4, si Works.

Si apropo catre colegii nostrii romani si prieteni va rugam sa ne invitati intrun proiect la inceputul unui sezon de cw nu la mijlocul lui deoarece si noi avem anumite planuri si aliante care nu le putem lasa balta asa pe parcurs. In 99,9 din cazuri noi ne tinem de cuvantul dat.

• Upvote 1

Din pacate ARCAN nu se poate implica in aceasta incercare a voastra noi avem cateva polite de platit catre NT, S4, si Works.

Cu WORKS nici o sansa. Pur si simplu sunt prea buni. Ca si teamplay, ii consider cu un cap peste FAME. In plus, aproape tot clanul e format din FC. De aici si team-play-ul foarte bun. Daca va bateti cu ei, va bateti cu o armata de FC.

Cu -NT-, slabe sanse in momentul de fata. Au FC buni in clan.

cu S4, asa s-asa. Depinde cum ii prindeti.

Asta e parerea mea in momentul de fata. Pe viitor pot aparea portite prin care va puteti razbuna (le pleaca jucatori, le pleaca FC, etc.)...

Bafta cu platitul politelor!

• Upvote 1

Emil nu stiu cand ai jucat ultima oara cu WORKS dar la ora asta noi am avut probleme mult mai mari cu NT, si S4. WORKS nu isi justifica ca gameplay sub nici o forma wn8. Au fost foarte slabi in ultimele 2 luni contra noastra. De altfel sau si carat mai jos pe harta lasand in fata NT si S4. Cred ca WORKS va disparea la fel de repede cum a aparut. Din punctul meu de vedere mi s-au parut clan de pluton, nu am tinut scorul exact dar cred ca in discuta WORKS vs ARCAN scorul arata cam 6-15 sau geva de genu cea ce ma face sa spun ca comparatia ta cu FAME a lor e undeva extrem de departe.

• Upvote 1

S4 au fost rugati de 3XR sa vina la tier 8 sa ne scoata pe noi. Au venit si cu academiile, dar deocamdata nu s-au "aclimatizat" complet ;)

• Upvote 2

Ce s-a intamplat cu NOS? Vad ca este pe locul ~140 in campanie si nu-mi vine sa cred. Au scazut si la numarul de jucatori, doar 74 acum. 

Pe de alta parte NOS-R se descurca foarte bine, s-au mutat cumva romanii din NOS in NOS-R?