Jump to content
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Recommended Posts

1 hour ago, haua26 said:

Pacat, la noi s-a integrat foarte bine si pe deasupra joaca si curat, se vede pe stream-ul care il face.

va veti lamuri si singuri la un moment dat. just wait 

E vorba cumva de meciul ala pe windstorm ? Imi pare familiara asocierea arkan/arcan/arkne - aimbot - windstorm . Inainte sa se inflameze careva p-aici, ce vreau sa spun este ca imi aduc aminte de un jucator din comunitatea vietii care juca cu aimbot pe windstorm si se filmase (filmare, nu replay) cand facea asta, da' parca era la t8 totusi. AAAnyway, apa trece.. 

In aceeasi ordine de idei, imi suna cunoscut numele individului. Nu avea el ceva modpack promovat pe-aici ? Sau era jucator de esl ? Sau o fi fost prin "we trust in.. " .. hai cu lecitina.. 

6 hours ago, GMB77 said:

E vorba cumva de meciul ala pe windstorm ? Imi pare familiara asocierea arkan/arcan/arkne - aimbot - windstorm . Inainte sa se inflameze careva p-aici, ce vreau sa spun este ca imi aduc aminte de un jucator din comunitatea vietii care juca cu aimbot pe windstorm si se filmase (filmare, nu replay) cand facea asta, da' parca era la t8 totusi. AAAnyway, apa trece.. 

In aceeasi ordine de idei, imi suna cunoscut numele individului. Nu avea el ceva modpack promovat pe-aici ? Sau era jucator de esl ? Sau o fi fost prin "we trust in.. " .. hai cu lecitina.. 

Indiferent cum ai spune-o, incepe sa devina o gluma extrem de rasuflata ....

* Pentru Catalin : Stiu :( *

Edited by ANDI_B
  • Upvote 2

Acum 37 minute, vaahian a spus:

va veti lamuri si singuri la un moment dat. just wait 

Daca face lucruri nasoale, de orice natura,out.Si sa fac o reclama mascata,vad ca la noi,vin oameni,care poate,in alte clanuri nu s-au acomodat,cred ca din simplu fapt ca toti suntem egali,fara grade,unii fata de ceilalti?Sa zicem ca noi fara sa vrem, am abordat situatia altfel si asta le da de înţeles celor care intra cu chef de scandal si vor sa strice atmosfera, ca ori se acomodeaza intr-un clan ori pleaca.

Totusi,topicul e Stiri din clanurile romanesti si preventiv,o sa spun, ca nu ii iau apararea.

Edited by haua26

4 minutes ago, haua26 said:

Daca face lucruri nasoale, de orice natura,out.Si sa fac o reclama mascata,vad ca la noi,vin oameni,care poate,in alte clanuri nu s-au acomodat,cred ca din simplu fapt ca toti suntem egali,fara grade,unii fata de ceilalti?Sa zicem ca noi fara sa vrem, am abordat situatia altfel si asta le da de înţeles celor care intra cu chef de scandal si vor sa strice atmosfera, ca ori se acomodeaza intr-un clan ori pleaca. 

nu e vorba de acomodare, ca a stat mai bine de un an la noi,ci e vorba de caracterul omului si de adevarata fata a sa. de altfel am tot respectul pentru clanul vostru si va urez mult succes cu sau fara acest individ !

Pe mine personal nu ma intereseaza ce face omul cu contul lui,daca sare calul din punctul de vedere al caracterului, a jignit e out din prima,e nervos, canal separat vb cu el frumos, explicat, adus  cu picioarele pe pământ, lasat relaxat revenit, inteles de bine, nu inteles, out. Scuze ma grabesc, intelegeti voi. 

6 minutes ago, haua26 said:

Pe mine personal nu ma intereseaza ce face omul cu contul lui,daca sare calul din punctul de vedere al caracterului, a jignit e out din prima,e nervos, canal separat vb cu el frumos, explicat, adus  cu picioarele pe pământ, lasat relaxat revenit, inteles de bine, nu inteles, out. Scuze ma grabesc, intelegeti voi. 

Poate se filmeaza si pe voi prin SH cu aimbot-ul in actiune .

1 hour ago, GMB77 said:

La momentul ăla jucătorul nu făcea parte din comunitatea Arcani.Este vorba de o lupta pe Prokhorovka,tier 6,el jucând cu Crom și da avea un topic cu moduri.

• Upvote 2

Acum 32 minute, ANDI_B a spus:

Poate se filmeaza si pe voi prin SH cu aimbot-ul in actiune .

Aici nu am inteles, pe el sa se filmeze cand joaca sau pe noi dupa ce e distrus, ca noi avem cele mai nasoale moduri,nici nu se vad,noi avem foldere separate de la WG cu scripturi diferite si modificare, one shoot pe shoot, daca aici bati Andi. 

Intra pe streamul lui sa te convingi daca tot continuam discutia despre el…

Edited by haua26

Acum 29 minute, haua26 a spus:

unde face stream ????

un link 

51 % wr si 1300 wn 8 --- sunt curios sa vad ce i invata pe altii

32 minutes ago, haua26 said:

Aici nu am inteles, pe el sa se filmeze cand joaca sau pe noi dupa ce e distrus, ca noi avem cele mai nasoale moduri,nici nu se vad,noi avem foldere separate de la WG cu scripturi diferite si modificare, one shoot pe shoot, daca aici bati Andi. 

Era un " la" pe acolo dar sa pierdut pe drum .Guvernul e de vina ...

• Upvote 1

3 minutes ago, Gentutza_Ro said:

unde face stream ????

un link 

Ii invata sa foloseasca aimbot la Sh tier 6 .

Acum 7 minute, Gentutza_Ro a spus:

unde face stream ????

un link 

Da' cine a zis ca vrea sa ii invete pe altii :) face stream si atat. 

Ok Andi, ma repet,noi nu avem moduri, avem doar scripturi care modifica anumiţi parametri ai jocului care ne aduc dublu avantaj in joc(rng,penetrarea,dmg maxim pe shoot,trec proiectilele prin tancuri,etc):P luate direct de la o cunostinta de-a mea, care lucrează la Wg. Deci nu avem nevoie de moduri. :SILENT:

Edited by haua26
  • Upvote 1

Acum 4 minute, haua26 a spus:

Da' cine a zis ca vrea sa ii invete pe altii :) face stream si atat. 

nu vad nici un link , sa inteleg ca face stream doar pt el si nu se uita nimeni

e perfect asa

La 24.01.2017 la 15:13, ANDI_B a spus:

E liniste , prea liniste.:ph34r:

Daca incerci sa dai un subiect de discutie ca e prea liniste,nu ai decat