Jump to content
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Recommended Posts

• Moderator
Acum 30 minute, Raffy5 a spus:

Orgolii cat china. Asta e motivul pentru care nu rezista un clan ro de bunaciuni.

Nu bro ...dasta nu mere treaba :

17103543_1469512219727595_2685353278767062629_n.jpg

• Upvote 3
  • Membru Activ

Aseara (2017/03/05) - ESL Go4WoT, CYE (echipa de ESL a AZT) vs FAME:

ESL_Go4WoT_2017_03_05_CYE_vs_FAME.thumb.png.75baf005af4b83f7c3de723e20c8c1ac.png

Full replay (CYE_RObyFTW pov).

Am pierdut in semifinala cu FAME 1-2 (oh well). Inca mai avem de munca, dar eu zic ca suntem pe drumul cel bun (si cu clanul si cu echipa de ESL).

Btw AZT recruteaza. Persoane de contact: mzr_, BurduX, Roquetero22. Va asteptam (fiecare aplicatie va avea un interviu pe ts).

Main FCs (strategi): BurduX, CYE_RObyFTW, Roquetero22, droopy, ove.

O productie AZT (must see pt. acces in clan:)

• Upvote 2
  • Community Contributor

Deci Maus asta a devenit un "must have"... Ok.

L-am vazut recent. Mie mi s-a parut o "putoare" superdotata... un soi de copil de olimpiada... Nu scrie rau. Calculeaza bine... Da shoturi imposibile acum... 

Vine un putzoi destept pe turnanta si rezolva tot exercitiul... Si mai si tzipa cu tupeu: Q.E.D. ! Bai ce nesimtit... Asa ceva...

Imi fac loc in biblioteca... Ultimate path... Imi trebuie ceva sa continui...

Nu e rau.

Am gasit scopul! Limita. Urmatoarea tinta.

PS: chiar nu joaca nimeni wop?

Am nevoie de o "coada"...

• Moderator
9 hours ago, holyoldman said:

Deci Maus asta a devenit un "must have"... Ok.

L-am vazut recent. Mie mi s-a parut o "putoare" superdotata... un soi de copil de olimpiada... Nu scrie rau. Calculeaza bine... Da shoturi imposibile acum... 

Vine un putzoi destept pe turnanta si rezolva tot exercitiul... Si mai si tzipa cu tupeu: Q.E.D. ! Bai ce nesimtit... Asa ceva...

Imi fac loc in biblioteca... Ultimate path... Imi trebuie ceva sa continui...

Nu e rau.

Am gasit scopul! Limita. Urmatoarea tinta.

PS: chiar nu joaca nimeni wop?

Am nevoie de o "coada"...

Da, iar mai nou se joaca cu 10-15 Maus pe hartile de oras in CW.. greu de invins asemenea camperi

• Content Creator

Ma gandeam la alta posibilitate de a face o echipa buna, daca tot sunt orgolii si e greu sa-i stapanesti intr-un singur clan. Nu sunt la curent cu regulile, dar se poate face o echipa de tier 10 la stronghold cu 15 insi diferiti? Ma gandeam la un fel de selectionata cu cei mai buni jucatori din toate clanurile romanesti si cele straine. Trebuie facut un nucleu de 40-50 de insi, care sa se ruleze in echipa in functie de disponibilitatea fiecaruia. Pentru ca nu pot folosi ts, ma ofer cu arty m53. As fi curios daca ar merge. De plicitiseala serile ma mai uit la stream-ul lui Dakilzor. Poate o ceata din asta de romanasi i-ar pune probleme. Asa s-ar imprastia si pe chat ca e o echipa numai din romani si ar mai anima un pic comunitatea. Poate e ceva prea indraznet ce zic eu. Cred ca satisfactia invingerii unor clanuri de renume ar face sa paleasca consumul de credite.

Astept contrazicerile cu interes.

• Upvote 3
  • Content Creator
Acum 34 minute, alekx a spus:

dar se poate face o echipa de tier 10 la stronghold cu 15 insi diferiti?

Cu 15 insi diferiti se poate, dar cu 15 jucatori din clanuri diferite nu prea se poate! :))))

Maxim 3 "trompetisti"

• Membru Activ
1 oră în urmă, Patria_Hotilor a spus:

Cu 15 insi diferiti se poate, dar cu 15 jucatori din clanuri diferite nu prea se poate! :))))

Maxim 3 "trompetisti"

Ai ramas in urmă,se poate de la ultimul update

• Content Creator

Salut baieti,

asa cum am felicitate (cu sinceritate) cu ceva vreme in urma pe cei din Lupii ca ne-or dat ceaiul intr-o seata atat la detasament cat si la CW, de data asta am placerea sa felicit pe cei din ADRO pentru contraperformata de aseara de pe Steps :) cand or jucat contra ONE-S la CW.. Si desi or fost in lupta aia multi viteji care or folosit Aimot + destruction + tundra, si desi la noi s-au facut cateva greseli copilaresti, ei tot nu or reusit sa ne bata. Banuiesc ca baietii sunt inca la faza aia in care au impresia ca folosind Aimbot devin mai buni in joc, si o sa le creasca WN8-ul spectaculos.. Oare isi vor da seama vre-odata ca aimbotul nu ii face sa fie mai buni? Stiu ce spun si mi-o asum pe deplin, daca cei din ADRO contesta ceea ce zic, ii invit s aposteze replay-ul meciului de aseara d epe steps, noi ne-am uitat si dupa replay, si parerea unanima e ca s-or folosit boturi la greu. Bafta multa in continuare

• Upvote 1
  • Content Creator
Acum 2 ore, Ciombelete a spus:

Salut baieti,

asa cum am felicitat (cu sinceritate) cu ceva vreme in urma pe cei din Lupii ca ne-or dat ceaiul intr-o seara atat la detasament cat si la CW, de data asta am placerea sa felicit pe cei din ADRO pentru contraperformata de aseara de pe Steps :) cand or jucat contra ONE-S la CW.. Si desi or fost in lupta aia multi viteji care or folosit Aimbot + destruction + tundra, si desi la noi s-au facut cateva greseli copilaresti, ei tot nu or reusit sa ne bata. Banuiesc ca baietii sunt inca la faza aia in care au impresia ca folosind Aimbot devin mai buni in joc, si o sa le creasca WN8-ul spectaculos.. Oare isi vor da seama vre-odata ca aimbotul nu ii face sa fie mai buni? Stiu ce spun si mi-o asum pe deplin, daca cei din ADRO contesta ceea ce zic, ii invit sa posteze replay-ul meciului de aseara de pe steps, noi ne-am uitat si dupa replay, si parerea unanima e ca s-or folosit boturi la greu. Bafta multa in continuare.

P.S- nu am facut tiket la WG, poa' sa stea linistiti, nu "sifonam" colegi din clanuri romanesti

• Community Contributor
Acum 4 ore, Ciombelete a spus:

Salut baieti,

asa cum am felicitate (cu sinceritate) cu ceva vreme in urma pe cei din Lupii ca ne-or dat ceaiul intr-o seata atat la detasament cat si la CW, de data asta am placerea sa felicit pe cei din ADRO pentru contraperformata de aseara de pe Steps :) cand or jucat contra ONE-S la CW.. Si desi or fost in lupta aia multi viteji care or folosit Aimot + destruction + tundra, si desi la noi s-au facut cateva greseli copilaresti, ei tot nu or reusit sa ne bata. Banuiesc ca baietii sunt inca la faza aia in care au impresia ca folosind Aimbot devin mai buni in joc, si o sa le creasca WN8-ul spectaculos.. Oare isi vor da seama vre-odata ca aimbotul nu ii face sa fie mai buni? Stiu ce spun si mi-o asum pe deplin, daca cei din ADRO contesta ceea ce zic, ii invit s aposteze replay-ul meciului de aseara d epe steps, noi ne-am uitat si dupa replay, si parerea unanima e ca s-or folosit boturi la greu. Bafta multa in continuare

Te provoc sa pui replay. Pana atunci faci afirmatii gratuite. Ai doar impresii personale.

S-a mai discutat despre asta. Chiar eu m-am plans de asa ceva si raspunsul e invariabil: replay?!?