Jump to content
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Recommended Posts

În altă ordine de idei ca să revenim on topic, clanul NLG a devenit dușmanul comunității QUIET ( asta în ochii domnului AgentSkill ).Este incredibil ce a ajuns jocul asta :)) .

• Upvote 2

1 oră în urmă, ScePticK a spus:

În altă ordine de idei ca să revenim on topic, clanul NLG a devenit dușmanul comunității QUIET ( asta în ochii domnului AgentSkill ).Este incredibil ce a ajuns jocul asta :)) .

Salutare, oameni buni !

Sunt foarte speriat, am primit acest mesaj...

WOT 1.png

wot 2.png

Va rog, ajutati-ma ! :))

Edited by Qvidiu
  • Upvote 3

16 minutes ago, ScePticK said:

PS: Am uitat poziția clanului vis-a-vis de "rugămintea" lui .

shot_021.jpg

shot_022.jpg

shot_023.jpg

shot_024.jpg

shot_025.jpg

• Upvote 5

Din momentul ăsta sunt fan NLG.

Îmi era dor de ,, stilul Skill,, ,viața e pustie fara el.

Iar a scăpat din secția de psihiatrie și are acces la net.

De data asta vad că a adoptat stilul Bonaparte,cu noi ziceai că e reincarnarea lui Adolf.

Și noi te iubim,Skill!

• Upvote 7

NLG era printre putinele clanuri care scăpaseră de furia Skillului, sa ii dea cineva un link cu Balena Albastra ca parca i se potriveste mai bine decat Wot-ul. 

• Upvote 4

1 hour ago, Raffy5 said:

Quite aggressive acest Agent. 

E autist. Stiu ca l-am intrebat ceva foarte simplu : "Motivul atacarii clanurilor romanesti? " 

Raspuns: *Nimic legat de intrebare -sau ceva subtire de vara si un ESEU cu privire la faptul ca trebuie sa ies din Z__G si sa vin in cel mai puternic clan romanesc.

• Upvote 2

AgentSkill...acest mic maimutoi al WOT-ului. 

Partea 1. Cand eram inca in ARCAN era un obicei, daca cineva din propria echipa te omoara in random, ii atacam clanul la SH. Intr-o buna zi, stau cu Grille la un colt si fac pre-aim si ma pomenesc ca ma impinge unul din Quiet din spate. Il injur sau trag in el, nu mai stiu exact (cel mai probabil i-am tras o bucata). Cert este ca in secunda urmatoare 5 jucatori din Quiet (dadusera la numaratoare baietii si picasera in aceeasi echipa) imi trag fiecare cate un shot si ma trimit la garaj.  Nicio problema. Atac pe Quiet la SH. Doua saptamani la rand i-am farmat si domnul AgentSkill nici macar nu a fost prezent sa-si conduca echipa spre infrangere. 

Partea 2. Omul a dat directiva si m-a porcait in clanul lui ca sunt unul pe care trebuie sa-l vaneze toti cei din Quiet cand il prind prin random. ... Vreo 5-6 meciuri dupa asta, de fiecare data cand picam cu vreun Quiet in echipa stiam ca or sa traga in mine. Nicio problema. 

Partea 3. Sunt deja in HIDRO. Joc cu Batchat pe ElHalluf. Ma duc la spot...brusc...ma trezesc cu un HE in cur... ma uit sa vad cine trage in mine....Agent Skill cu E5. Probabil foarte satsifacut. M-a amuzat faza. Am pus atac pe ei la SH. (era inainte de 9.17). Hidro avea doar vreo 20 - 30 de oameni. I-am farmat a doua zi. Am pus atac si urmatoarea saptamana dar a venit updateul si nu s-a mai putut ataca SH-ul. Bucuria lor.

Partea 4. Cativa fosti din Quiet ajung prin Hidro si imi povestesc cum ii imbarliga AgentSkill ca ce rau fac eu comunitatii QUIET, ca trebuie sa imi dea teamkill de fiecare data. M-am pisat pe mine de ras imaginandu-mi efortul unui maimutoi de a-si convinge oamenii sa-l omoare pe altul din propria echipa pentru orgoliul lui personal. 

Partea 5. Sunt pe Prohorovka cu Batchat. 3 din Quiet in propria echipa. Agent Skill prezent. Incepe meciul. Plec din baza cu cca 400 HP. Ii ignor pe maimutoi si incerc sa joc. :)..termin meciul cu 5k dmg si Ace Tanker.  Quietii au campat pe deal 3 sferturi din meci. 

Partea 6. Astept urmatoarea intalnire cu baietii din cea mai tare comunitate romaneasca. LOL 

De notat ca singura data cand am tras in vreun Quiet sau l-am provocat pe vreunul a fost in meciul ala cu Grille, anul trecut..:) .

Edited by VASELINA_
  • Upvote 8

18 hours ago, ANDI_B said:

E autist. Stiu ca l-am intrebat ceva foarte simplu : "Motivul atacarii clanurilor romanesti? " 

Raspuns: *Nimic legat de intrebare -sau ceva subtire de vara si un ESEU cu privire la faptul ca trebuie sa ies din Z__G si sa vin in cel mai puternic clan romanesc.

Te cred, daca el se apuca si ameninta ca distruge nu stiu ce clan, te doare mintea.

Edited by Raffy5

Mna si eu am crezut ca sunt printre singurii care au sau au avut(ca nu mai bag in seama genul) altercatii cu cea mai mare  bla bla bla. Thuamne, mare ti-e gradina. 

Eu inca nu pricep cum un individ de cea mai joasa speță cum e NaziSkill reușește să aibă în clan și unii oameni cu un bun caracter(cunosc câteva cazuri în Quiet).

Nu va mai uitați oameni buni numai la Sh când alegeți un clan,interesati-va și de atmosfera de acolo,de profilul moral al conducerii clanului și de mizeriile cu care umblă unii indivizi (nu am cum sa le spun altfel).

În 2 lupte împotriva lor am primit atacuri asupra ts-ului,s-a întrebat de strategia pe care o folosim împotriva lor și de ce tancuri o să avem în luptă.

Când un clan apelează la asemenea mizerii îți faci o părere și de caracterul celui care se da mare cetățean neamț și care susținea că românii sunt de cea mai joasă speță.

Bai nenea Deutschland,te-am mai întrebat și în trecut,dacă ai o părere atât de proastă de nația noastră,de ce recrutezi români și nu germani?

Dacă ai bărbăția necesară intra in dialog cu noi aici pe site,citești zi de zi site-ul asta din moment ce îți promovezi aici clanurile.

Dar mă îndoiesc că ești bărbat,vei fi în continuare pe silențios.

Înțeleg și de ce,doar eu am dialogat cu tine și îți cunosc capacitatea...

Riști să își dea toată lumea seama de limitarea ta intelectuală.

Nu este o jignire,este doar concluzia trasa in urma discuțiilor cu tine!

Shame,shame,shame...

2 hours ago, DacuSupreme said:

Eu inca nu pricep cum un individ de cea mai joasa speță cum e NaziSkill reușește să aibă în clan și unii oameni cu un bun caracter(cunosc câteva cazuri în Quiet).

Nu va mai uitați oameni buni numai la Sh când alegeți un clan,interesati-va și de atmosfera de acolo,de profilul moral al conducerii clanului și de mizeriile cu care umblă unii indivizi (nu am cum sa le spun altfel).

În 2 lupte împotriva lor am primit atacuri asupra ts-ului,s-a întrebat de strategia pe care o folosim împotriva lor și de ce tancuri o să avem în luptă.

Când un clan apelează la asemenea mizerii îți faci o părere și de caracterul celui care se da mare cetățean neamț și care susținea că românii sunt de cea mai joasă speță.

Bai nenea Deutschland,te-am mai întrebat și în trecut,dacă ai o părere atât de proastă de nația noastră,de ce recrutezi români și nu germani?

Dacă ai bărbăția necesară intra in dialog cu noi aici pe site,citești zi de zi site-ul asta din moment ce îți promovezi aici clanurile.

Dar mă îndoiesc că ești bărbat,vei fi în continuare pe silențios.

Înțeleg și de ce,doar eu am dialogat cu tine și îți cunosc capacitatea...

Riști să își dea toată lumea seama de limitarea ta intelectuală.

Nu este o jignire,este doar concluzia trasa in urma discuțiilor cu tine!

Shame,shame,shame...

Nu o să participe la nici-o discuție, chiar și astăzi l-am invitat pe teamspeak în încercarea mea (naivă) de a-l determina să renunțe la acest "conflict" pueril care indirect provoacă prejudiciu de imagine asupra comunității pe care culmea în viziunea lui , în acest moment o apără.Sunt convins că în această comunitate sunt si oameni cerebrali, fac apel la dumneavoastră, discutați cu el si încercați să-l determinați să înceteze.Ca să lămuresc de ce am adus acest subiect pe acest forum, am mers pe premisa următoare: "Când doi îți spun ca ești beat, du-te și te culcă" ; am sperat că va vedea feedback-ul primit aici și îl va pune pe gânduri, din păcate nu s-a întâmplat /nu cred că o să se întâmple....  . Legat de membrii comunității QUIET incă odată stimă și respect pentru faptul că în acest moment sunteți printre puținele comunități active românești (mai mult de atât  nu am ce să zic pentru ca nu vă cunosc). Vă doresc o zi minunată .

• Upvote 2

On 4/9/2017 at 8:24 PM, Awa said:

Horatiule ai inceput sa iei rerolleri de la Deus din clan ??? WTF ?!?!!? poate ii vine boala aluia pe tine de te pune pe youtube :))

Si raspunsul asta are scopul de a..?

1 oră în urmă, RO_DanyeL a spus:

Si raspunsul asta are scopul de a..?

Daniele mai ușor cu Awa, nu îl enerva că e mana in mana cu *** și ai putea ajunge pe niște liste meseriase ca most wanted.

Daniel a fost și el la noi vreo lună, dar si-a dat reset la cont, bănuiesc că își dorea să joace la alt nivel.

Acum întrebarea mea, Daniel... A meritat resetul? Ești un jucător mai valoros decât erai înainte de a da reset?

Nu mai pierdeți fraților conturile pt. niste cifre care oricum nu te fac sa evoluezi in joc. Esenta e alta, înainte de a da reset ,ganditi-va numai la skillurile pierdute și la volumul de muncă investit intr-o linie de tancuri.

Și asta pentru ce, ca să câștigați câteva sute de puncte în plus la wn8?

Părerea mea e că nu se merită, dacă pui in balanță avantaje si dezavantaje.