Jump to content
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Recommended Posts

Acum 11 minute, Catalin. a spus:

Deci daca au ajuns Awa cu Zamolxis sa-si faca curte reciproc si sa vorbeasca uul in numele celuilalt...the end is near.

Awa, Zamolxis...get a room bros !

Ce nu-ti convine Catalin,care e problema ta?Am auzit ca tu ii faci curte lui Skill acum,asta ca sa fie totul perfect...:)

• Upvote 1

6 hours ago, RO_DanyeL said:

deci in concluzie, nici nu vorbim aceeasi limba.. Nu mai compara clanul tau cu, clanuri care tintesc spre performanta.. nu mai spune "ce a facut clanul nu stiu care, si nu am facut noi?" pentru ca diferenta e de la cer la pamant.. cum ai zis si tu, voi va distrati in felul vostru. noi ne distram in felul nostru. 

Nu ai de unde sa stii care e clan trecator si care nu.. deci nici aici nu prea ai dreptul sa tragi concluzii. Nici nu inteleg ce vrei sa zici prin traditie si rahaturi de genul.. HIDRO e un clan in care se joaca competitiv.. voi jucati in random si cam asta e.. 

Eu is mai prost, nu am vazut atatea Daniel, stii tu cum e cu toate:). Succes prietene e mai departe.

On 4/21/2017 at 1:42 AM, Gelu607 said:

Argumentul tau e urat si banal, ce a facut HIDRO si nu am putut face aici? intreb doar..nu am fost in top 100 clanuri. am fost in top 300 asta e. A luat HIDRO tancuri la campanie, bv lor am luat si noi, inca la ultimele 3 campanii, ei HiDRO nici nu exista la campania din primavara trecuta.. si probabil va fii pa pana la cea din vara pentru tancuri, just saying.:)

Imi plac astia cu caracterul de HATERI atunci cand apare un clan nou desi ei nu trec de 50% WR la Sh de 8( Mai baga DEFENDERE ca poate castigi si tu). 

La fel cum se comenta de clanul REON care totusi a facut performanta si a rupt gura targului cand au castigat 90 de tancuri.

Exact atitudinea lui AgentSkill. De ce sa se incerce creearea unui clan bun cand putem avea caracter de HATERI?  De parca nu se doreste evolutie :D 

• Upvote 2

Acum 10 ore, RO_DanyeL a spus:

R.I.P WTB? .. incepe deja?

288772526a31a158862b4eb52ed79260.png

De fapt astia sunt haterii, cand mai aveti timp si de joc si de viata viata reala, cand pe voi va freaca grija de altii. Voi stati ,,geana" pe altii, nu inteleg .

Edited by haua26
  • Upvote 2

4 hours ago, haua26 said:

De fapt astia sunt haterii, cand mai aveti timp si de joc si de viata viata reala, cand pe voi va freaca grija de altii. Voi stati ,,geana" pe altii, nu inteleg .

WTB cat a fost re-activat( Si cat o sa mai fie si doresc sa ramana activ.) a facut performanta fiind iar in top. Ori de cate ori WTB o sa fie activ o sa faca performanta peste 90% din clanurile romanesti pentru ca hai sa fim seriosi acel 90% este format din BOTI si jucatori cu frica de a evolua.

• Upvote 1

AgentSKILL (4/20/2017 5:47:17 PM) Salut, voiam sa te atentionez ca restul conducerii din clanul vostru promoveaza prostia si frustrarea. In locul tau nu as ramane intr-un clan condus de asa oameni. Ei petrec mai mult timp sa starneasca ura impotriva comunitatii noastre
AgentSKILL (4/20/2017 5:48:23 PM) Prin asta se intelege lipsa de activitate si implicare din partea conducerii, ei prefera sa vorbeasca urat despre altii si sa publice minciuni pe forums si peste tot

Autodescriere perfecta

shot_003.jpg

• Upvote 4

1 hour ago, BlackAnonymous said:

AgentSKILL (4/20/2017 5:47:17 PM) Salut, voiam sa te atentionez ca restul conducerii din clanul vostru promoveaza prostia si frustrarea. In locul tau nu as ramane intr-un clan condus de asa oameni. Ei petrec mai mult timp sa starneasca ura impotriva comunitatii noastre
AgentSKILL (4/20/2017 5:48:23 PM) Prin asta se intelege lipsa de activitate si implicare din partea conducerii, ei prefera sa vorbeasca urat despre altii si sa publice minciuni pe forums si peste tot

Autodescriere perfecta

shot_003.jpg

Ahahahah !!! Mi-a curs o lacrima! AgentSkill - acest salvator al jucatorilor napastuiti.

• Upvote 2

Acum 3 ore, BlackAnonymous a spus:

Autodescriere perfecta

shot_003.jpg

Mah dar asta e caz de spitalizare.

Omul asta chiar nu își vede de treaba lui și propriul clan.

Chiar toată lumea care îl critica are ceva la cap sau e invidioasa pe el?

Mai omule,dacă unul îți spune că ești beat,nu e problema,îl ignori,dar daca chiar toată lumea îți spune lucrul ăsta și îți dezaproba gesturile de neam prost,te duci dracului la somn.

Încerci in permanență să iei oameni de la alte clanuri,aia slabi de caracter cedează și îți vin purtați de mirajul pe care îl vinzi,dar nu îți pui întrebarea de ce ramai in permanenta fara oameni și îți pleaca?

Orice clan sănătos are un nucleu de jucători vechi și stabil,dar tu nu observi câți din vechea gardă mai ai lângă tine?

Asta se întâmplă pentru că ești un ,,neam de traistă,, ,fără principii și scrupule,fără nici un Dumnezeu.

Stii ce spun o parte din oamenii care au trecut pe la tine?Că le e silă de Quiet și că sunteți duși cu capul.Asta se poate observa insa ușor prin comportamentul și manifestările voastre.

Acum 3 luni,Lemongoose ilustrul tau adjunct,îmi trimitea mesaje pe joc,după o victorie cu noi să ne uităm la clasament și că o să ne bateți peste tot și că de la voi o să ni se tragă desființarea noastră.

Când mai e puțin din campanie va adresez și eu o întrebare.Ne mai vedeți de praful pe care l-am lăsat în urma noastră?Unde sunteți voi mirificilor?

Și surpriza,nu ne-am desființat, mergem înainte,avem atmosferă bună și creștem.

Chiar dacă nu avem un wr strălucit am reușit un parcurs regulat și am învins cam toată crema din joc, chiar și clanurile strong care au jucat mai rar.

Dar voi?După ce veți epuiza cam toată baza de selecție, după ce toți vă vor cunoaște pe cine veți mai recruta,pt că nu prea aveți stabilitate la playeri...

Din păcate nu toți citesc site-ul ăsta să își facă părere de ce reprezintă mlaștina voastră dar nu va mai dura mult și va vom canta prohodul.

RIP QUIET

• Upvote 4

10 hours ago, haua26 said:

Topicul se cheama stiri despre clanurile romanesti.. nu?

• Upvote 1

Acum 22 ore, ANDI_B a spus:

WTB cat a fost re-activat( Si cat o sa mai fie si doresc sa ramana activ.) a facut performanta fiind iar in top. Ori de cate ori WTB o sa fie activ o sa faca performanta peste 90% din clanurile romanesti pentru ca hai sa fim seriosi acel 90% este format din BOTI si jucatori cu frica de a evolua.

peste 90 %?glumesti,nu?wtb a facut performanta 2-3 luni in perioada lui buna sau bunicica,cum, vrei tu,nu mai mult,nu confunda cu CTRL

• Upvote 3

2 hours ago, Gambino said:

peste 90 %?glumesti,nu?wtb a facut performanta 2-3 luni in perioada lui buna sau bunicica,cum, vrei tu,nu mai mult,nu confunda cu CTRL

Avem in medie 10  clanuri care scot peste 55% la CW de tier X din 100+  de clanuri romanesti( daca sunt mai multe clanuri asta e). 

• Upvote 1

Vă povestesc o întâmplare recentă care mi-a ridicat nivelul de adrenalină aseară și am tras concluzia că Skill joacă la grădiniță cu mesajele lui din joc,se poate juca și mai murdar...

În urmă cu 5 zile am fost contactat de 3 oameni care doreau să intre in Dacus.Le-am explicat regulile clanului, activitatea noastră și le-am spus că pot sta pe ts până le expiră penalitatea de 48 h,ei parasindu-si fostul clan din cauza inactivității.

În weekend am planificat să iau o pauză cu wot-ul,după nenorocirea asta de campanie simțind nevoia de o evadare în RL.

În intervalul in care am fost plecat,o scursura pe nume AD1TZHU, comandantul adjunct al clanului SH-PT și fratele comandantului de acolo,a contactat unul dintre cei 3 oameni care urmau să intre la noi.

Aici urmează partea deranjanta...A obținut ts-ul nostru și a încercat să recruteze oameni din Dacus și Dacu5,pe propriul nostru ts.

Nu m-a deranjat că i-a aburit pe cei 3 sa intre in SH-PT,dar mă deranjează gestul lui de canalie la adresa oamenilor din interiorul Dacus.

Normal că nu a păcălit pe nimeni de la noi sa plece,nu toți sunt oi,dar mi s-a demonstrat că avem o comunitate meseriasa,iar Skill poate juca la grădiniță în comparație cu alți tupeisti nenorociți.

Chiar nu mai există respect reciproc și fair-play? Chiar trebuie să numești paznici la ts pt identificarea jigodiilor fara scrupule?

Se pare că nivelul uman al unora e jos, foarte jos.Pt asta declar război SH-PT,alături de Quiet.

Ce le pot face?Nu mare lucru...

Pt orice membru SH-PT omorât în random, oamenii mei vor fi recompensați la fel cum a funcționat 30 zile sistemul in cazul Quiet plus că nu voi precupeți nici un efort pt a-i face praf la capitolul imagine.

Dacă ești mizerie și te comporți după modelul implementat de comandantul cu reset la cont(a se citi Skill), atunci voi avea grijă să plătești înzecit,prin gravele daune care o să le suferi la capitolul imagine domnule AD1TZHU.

Poate că ție nu îți pasă dar măcar lumea e pusa in gardă și limitez astfel interacțiunea clanului tau cu alte clanuri cu principii care nu vor dori sa colaboreze cu vipere.

• Upvote 1