Jump to content
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Recommended Posts

1 oră în urmă, _micKee_ a spus:

Urat. Ne-am lamurit toti cum e defapt ZamolxisDeus? I s-a dat a 2-a sansa? Se poate bana permanent acum pe toate pseudonimele? 

Frumos spus!

În fiecare om e un înger și un demon.

Dacă eu sunt înger și demon in același timp sa aflam cine ești tu.

Tu ești un înger mickee?Te canonizam?

Când eram în clinciuri cu stafful de aici și cu Awa,nu conteneai cu reputațiile pe care mi le dădeai,te-ai condus după vorba ,, dușmanul dușmanului meu e prietenul meu,, ,tu fiind un ,,fan,, al lui Awa.

Când ai văzut că m-am împrietenit cu Awa ai schimbat politica.

Sunt suficient de inteligent ca să sesizez corect lucrurile.

Stii cine se schimba de la o clipa la alta?O să îți spun poate in particular,aici ar fi indecent.

Reprezinți exact genul de om cu care nu aș vrea să am contactat in RL, prototipul tau reprezintă cea mai periculoasa specie.

Cei ca mine,volubili și sociabili nu sunt capabili sa facă rău,rabufnesc și se desumfla,dar cei cu mai multe fețe ca tine sunt și cei mai urâți din punctul meu de vedere.

Asta este părerea mea sinceră!

12 minutes ago, DacuSupreme said:

Frumos spus!

În fiecare om e un înger și un demon.

Dacă eu sunt înger și demon in același timp sa aflam cine ești tu.

Tu ești un înger mickee?Te canonizam?

Când eram în clinciuri cu stafful de aici și cu Awa,nu conteneai cu reputațiile pe care mi le dădeai,te-ai condus după vorba ,, dușmanul dușmanului meu e prietenul meu,, ,tu fiind un ,,fan,, al lui Awa.

Când ai văzut că m-am împrietenit cu Awa ai schimbat politica.

Sunt suficient de inteligent ca să sesizez corect lucrurile.

Stii cine se schimba de la o clipa la alta?O să îți spun poate in particular,aici ar fi indecent.

Reprezinți exact genul de om cu care nu aș vrea să am contactat in RL, prototipul tau reprezintă cea mai periculoasa specie.

Cei ca mine,volubili și sociabili nu sunt capabili sa facă rău,rabufnesc și se desumfla,dar cei cu mai multe fețe ca tine sunt și cei mai urâți din punctul meu de vedere.

Asta este părerea mea sinceră!

Tu inca ai iluzia ca te-ai imprietenit cu Awa doar pentru ca el nu are rabdarea necesara sa isi mai coboare nivelul la specia ta... dragut

Deci am FAN CLUB.....stiam eu ...

Mikee e presedinte ? :)

• Upvote 5

1 oră în urmă, RO_DanyeL a spus:

Tu inca ai iluzia ca te-ai imprietenit cu Awa doar pentru ca el nu are rabdarea necesara sa isi mai coboare nivelul la specia ta... dragut

Cand ajungi pe 7 la tier 10 si FAME pe 58,ca restul clanurilor bune nu joaca,prinde curaj :) asta asa ca sa mai pun si eu paie pe foc

Edited by Gambino
  • Upvote 3

Nu stiu care v-ati schimbat sau imprietenit pe aici, dar stiu altceva ca eu nu m-am schimbat si daca nu incetati cu circul si nu reveniti la discutii pe subiectul dat de titlul topicului ,voi incepe (chiar daca unii de aici vor spune ca stric discutia) sa dau puncte warn de sus pana jos in pagina. O dupa amiaza placuta tuturor va doresc. P.S. Nu imi dati de treaba va rog.

• Upvote 3

Acum 16 minute, Gambino a spus:

Cand ajungi pe 7 la tier 10 si FAME pe 58,ca restul clanurilor bune nu joaca,prinde curaj :) asta asa ca sa mai pun si eu paie pe foc

Gambino din respect pt.tine îți dau doar reputație, răspunsul o sa îl ai pe GM după ce rupi cuponul de pensie și mai jucați și voi ceva.

Atunci o să vezi răspunsul dacilor mei,voi doar ironizați in continuare pentru a avea cu ce sa îmi motivez oamenii și să vedeți și voi care e nivelul nostru. :)

Acum 2 minute, S80iulian a spus:

Nu stiu care si v-ati schimbat sau imprietenit pe aici, dar stiu altceva ca eu nu m-am schimbat si daca nu incetati cu circul si nu reveniti la discutii pe subiectul dat de titlul topicului ,voi incepe (chiar daca unii de aici vor spune ca stric discutia) sa dau puncte warn de sus pana jos in pagina. O dupa amiaza placuta tuturor va doresc. P.S. Nu imi dati de treaba va rog.

Îți mulțumim că totuși ai avut răbdare până acum...

• Upvote 1

Acum 1 minut, DacuSupreme a spus:

Gambino din respect pt.tine îți dau doar reputație, răspunsul o sa îl ai pe GM după ce rupi cuponul de pensie și mai jucați și voi ceva.

Atunci o să vezi răspunsul dacilor mei,voi doar ironizați in continuare pentru a avea cu ce sa îmi motivez oamenii și să vedeți și voi care e nivelul nostru. :)

@Gambino ..are dreptate omul ..ai cam inceput sa aplauzi de pe margine :) .

2 hours ago, Gambino said:

Pentru ca in acest moment,pe harta globala se cer lupte multe fara rezultat. Oricum clanurile precum FAME farmeaza gold in timp ce altii pierd timp la CW.

Mamaaa de când așteptam să folosesc pozele astea.*Le pun pi tăte aci cât am șansa*

796.jpg

8e7.png

Bait_f09ded_5907668.jpg

Edited by ANDI_B
Was offtopic and things
  • Upvote 1

10 minutes ago, DacuSupreme said:

asta va e nivelul.

1ce5a1c7f8209bf1a2360f3871654e26.png

de285caa086ef9c6341ac92765ab4781.png

11 minutes ago, RO_DanyeL said:

asta va e nivelul.

1ce5a1c7f8209bf1a2360f3871654e26.png

de285caa086ef9c6341ac92765ab4781.png

Nici nu stiu de ce le-ar pasa celor din Dacus de nivelul de care zici, atata timp cat au castigat probabil cel mai mult gold din campania asta (dintre clanurile romanesti)

Edited by vaahian
  • Upvote 1

1 minute ago, vaahian said:

Nici nu stiu de ce le-ar pasa celor din Dacus de nivelul de care zici, atata timp cat au castigat probabil cel mai mult gold din campania asta

b6e430b1fbbf6c87f8bd820aefeb7415.png

1 minute ago, RO_DanyeL said:

Daca ai sti cu ce se mananca GM si care sunt sursele de gold dintr-o astfel de campanie, ti-ai da seama ca de fapt au strans lejer 200k gold

• Upvote 1

Acum 3 minute, RO_DanyeL a spus:

Vezi mai Daniele ca are di Zamolxis dreptate..habar nu ai cu ce se mananca un clan . Ei au facut gold din taskuri iar ala nu apare unde te uiti tu .

Acum 2 minute, vaahian a spus:

Daca ai sti cu ce se mananca GM si care sunt sursele de gold dintr-o astfel de campanie, ti-ai da seama ca de fapt au strans lejer 200k gold

De unde atata?ca anumite taskuri nu se repeta si sa faci 100-150k in 3 luni,e bataie de joc

1 minute ago, Awa said:

Vezi mai Daniele ca are di Zamolxis dreptate..habar nu ai cu ce se mananca un clan . Ei au facut gold din taskuri iar ala nu apare unde te uiti tu .

nu au facut asa multe clan task-uri pe cat crezi. ii greu sa distrugi 200 tancuri, sau sa castigi 50 meciuri.. cand tu pierzi cu 15-3 si ai 41% wins

• Upvote 1