Jump to content
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Recommended Posts

• Content Creator
Acum 6 ore, DacuSupreme a spus:

Cat despre atac,nu o să te atac pt simplul motiv că nu am de ce,nu ai fost pe ts ul nostru sa încerci să recrutezi și nu m-ai atacat, deci ești ok din punctul meu de vedere.

Nu a zis nimeni de atac,vezi de ce unii de aici va considera prea euforici in jocul asta,pe tine si pe agentskill, ca o luati prea personal, ca un atac asupra voastra si va transpuneti barbatia din viata reala cu jocul. 

Oricum mai facut curios, cand o sa iau o pauza de la misiunile personale ptr. 260 ca atat a mai fost scopul meu in jocul asta,mai am cateva, o sa vreau sa joc ca legionar( specific ca apoi iar intelegi gresit) cateva la SH cu clanul tau, daca vrei bineinteles.Vreau sa vad din 10-20-30 de lupte cu diferite alte clanuri, ce win rate facem. 

Edited by haua26
Acum 2 ore, haua26 a spus:

Nu a zis nimeni de atac,vezi de ce unii de aici va considera prea euforici in jocul asta,pe tine si pe agentskill, ca o luati prea personal, ca un atac asupra voastra si va transpuneti barbatia din viata reala cu jocul. 

Oricum mai facut curios, cand o sa iau o pauza de la misiunile personale ptr. 260 ca atat a mai fost scopul meu in jocul asta,mai am cateva, o sa vreau sa joc ca legionar( specific ca apoi iar intelegi gresit) cateva la SH cu clanul tau, daca vrei bineinteles.Vreau sa vad din 10-20-30 de lupte cu diferite alte clanuri, ce win rate facem. 

Cu cea mai mare plăcere,jucam doar advance și doar săptămâna asta.

De săptămâna următoare reintrăm în pâine la cw.

• Upvote 1
  • Membru Activ

Luptati-va cu onoare pt.al vostru clan,nu aruncati cu boroi in stanga dreapta,ajutati-va sa scapati de.clanurile straine ce ataca teritorii, beti o bere,bataie dupa, dar.a2 zi reveniti la normal

Acum 22 minute, ispitame30 a spus:

Luptati-va cu onoare pt.al vostru clan,nu aruncati cu boroi in stanga dreapta,ajutati-va sa scapati de.clanurile straine ce ataca teritorii, beti o bere,bataie dupa, dar.a2 zi reveniti la normal

Tu mai lipseai sa fie menajeria completa.

Cu onoare ne luptăm/Cu boroi nu aruncăm/Teritoriu-l apărăm/La ispita nu cedăm!

Ia de aici Ciombelete, 100 de ani te chinuiești sa scrii așa ceva și tot nu reușești.

Mă duc la oglindă să-mi fac frizură a la Eminescu!

Apropo Ispita,ti-a adus Awa cărămizile? 

• Upvote 2
  • Content Creator
Acum 1 oră, DacuSupreme a spus:

Gaboanta te sparg mâine pe ts.

Azi ai scăpat,sunt la muncă,te aduc eu cu picioarele pe pământ mai prafao!

Aaaa, deci el era care ma.... pffff Gaboantaaaa, doar am banuit dar am zis sa nu fac v:lol:reo gafa. Gata te sterg de pe fb. si pe deasupra dai si o naveta de bere, una pe langa cea care deja era programata buhuhu :rolleyes:

Acum 5 minute, haua26 a spus:

Aaaa, deci el era care ma.... pffff Gaboantaaaa, doar am banuit dar am zis sa nu fac v:lol:reo gafa. Gata te sterg de pe fb. si pe deasupra dai si o naveta de bere, una pe langa cea care deja era programata buhuhu :rolleyes:

Prafao e alintul lui din clan.

Cel mai profi player din Dacus.

Ne-am trezit acum 4 luni,prin decembrie parcă, să apărăm fortul.

Gaboanta,alias Prafao,era cu Conqueror,nu incepe bine meciul,dau planul de atac pe Malinovka sa cucerim dealul cu medii,trec mediile pe lângă Prafao și el trage...

Urmarea a fost că a dat oneshot la cel mai bun jucător de mediu al nostru,alias Fane,care e și un tip mai coleric.Fane a suferit o depresie in dimineața aia și îl consiliam la 5 pe ts.

Îl întreb pe Prafao,dar bine mah noobule cum draqu ai dat în Fane iar el îmi răspunde senin ,,Ce draqu mă frate,nici acum nu m-am trezit ca lumea!,,

Urmarea a fost că vreo lună când pregăteam mapă tactica pt cw,îi specificam ,,Prafao aici sunt tancurile noastre sa dea dracu sa dai in ei!,,

E sufletul clanului cu glumele lui și face atmosferă bună.

Dacă aș putea l-aș trimite intr-un stagiu de o luna in Quiet,l-ar duce pe  Skill in epoca flowerpower,ar iubi toate clanurile românești și ne-ar trimite zilnic mesaje,nu sa recruteze jucători pt clanul lui ci mesaje cu ce ne poate ajuta el și cea mai longeviva comunitate,asta pt prosperitatea și buna-intelegere a intregului spatiu Wot autohton.

• Membru Activ
2 hours ago, ANDI_B said:

Clanul HIDRO a devenit inactiv deoarece conducerea sa lasat in mare parte de joc trecand la modul : REAL LIFE THINGS

meanwhile, -WBZ- incepe sa prinda contur

shot_820.jpg

shot_826.jpg

Edited by RO_DanyeL
  • Membru Activ
Acum 5 ore, Panther a spus:

Cladirile clanului WBZ la SH sunt  inexistente

Cu noul format,  sa cresti cladirile la nivel 10 este aproape imposibil... dar cu multa munca, in 2/3 ani pot ajunge cu centrul de comanda la nivelul 9  binenteles daca nu parasesc clanul 4/5 jucatori sa-si faca si ei clan :)))

Bafta cu clanul ;)

Mare adevar ai spus

• Content Creator
11 hours ago, RO_DanyeL said:

meanwhile, -WBZ- incepe sa prinda contur

shot_820.jpg

shot_826.jpg

Daniel ce vorbeam acum doua saptamani?:)) s-a terminat farmecul deja?:)) alt clan alte idei, alta perioada hoinarind. GG. 

• Upvote 2
  • Content Creator
4 hours ago, Gelu607 said:

Daniel ce vorbeam acum doua saptamani?:)) s-a terminat farmecul deja?:)) alt clan alte idei, alta perioada hoinarind. GG. 

Și tot a fost mai bun față de GTD. Atitudine de hater in clan de 1000 wn8.