Jump to content

Recommended Posts

Am lansat noua tema pe forum. Asteptam parerile voastre in legatura cu aceasta schimbare.

• Upvote 1

Imi placea mai mult cealalta :P

Daca poti sa ne spui si de ce nu iti place noua tema, am putea incerca sa vedem si noi ce putem schimba/ajusta.

Tema e frumoasa :D Ma lovit atunci cand am vazut poza de coperta  :D ,ma saturasem de aceea culoare intens inchisa.Imi place si felul avatarelor,sunt patrate iar multe imagini merg direct puse fara sa le mai dau eu rezise ^_^ doar ca atunci  cand doresc sa bag vro poza mai mare de vrun 1mb ma loveste eroarea de 150kilo ,asta ar fi un punct minus  :D (Daca nu ma joc cu avatarele nu ma simt bine :lol: ) Odata cu revizuirea forumului toate atasarile s-au dus.Noroc la moduri ca am pastrat modurile postate de mine la mn in PC . Acum le pun din nou  :)

E ok, desi probabil cealalta tema cu acel negru ''carbon'' imi placea putin mai mult...oricum as vrea sa introduceti ca si pe celalat forum chestia aia cu posturi noi, in dreapta, in rest e ok

• Upvote 1

Daca poti sa ne spui si de ce nu iti place noua tema, am putea incerca sa vedem si noi ce putem schimba/ajusta.

Combinatia de alb cu gri ma nauceste, plus sunt conservator si ma obisnuisem cu vechea tema si plus trebuie sa-mi pun iar avatarul.

Nu e grav insa, ma obisnuiesc.

Trebuie sa ne obisnuim cu el, dar altfel nu e nimic rau de spus despre skin.

Imi pare "bine" sa vad ca sunt topice care au avut atasamente cu info. si care acuma nu mai sunt ...  cand se muta deintr-o parte in alta se muta pe bucati? este pacat sa gasesti info incomplete ... unii au pierdut vreme sa le caute/posteze intr-o anumita ordine ..

Imi pare "bine" sa vad ca sunt topice care au avut atasamente cu info. si care acuma nu mai sunt ...  cand se muta deintr-o parte in alta se muta pe bucati? este pacat sa gasesti info incomplete ... unii au pierdut vreme sa le caute/posteze intr-o anumita ordine ..

Nu e vorba de rea intentie sau ceva, pe langa faptul ca am schimbat si designul la forum, cauza acestor probleme este pentru ca am mutat si serverul, inevitabil se mai intampla si astfel de probleme.

Cel mai important este ca am reusit sa pastram baza de date a membriilor si a postarilor de pe forum.

Later Edit: Unele imagini nu se mai vad pentru ca au fost puse de useri din surse externe, iar acele linkuri nu mai sunt valabile.

• Upvote 1

Era mai frumoasa cealalta, dar nici asta nu e rea. Daca s-ar putea schimba culoarea temei in negru, ar fi perfect. :D

Era ceva mai odihnitoare pentru ochi. Scris alb pe fundal negru.

Destul de frumoasa noua tema, dar tot la cea dinainte as ramane.

• Upvote 1