Jump to content
Sebastian Vasilică

Caut clan decent

Recommended Posts

Hai in NOS-S

Persoane de contact: Sunchase sau Cristoph86

Clan foarte activ cu mai mult de 2 echipe de CW in fiecare seara, avem si am avut provincii, strategi buni,etc

Te asteptam :D

Decente sunt toate,numai vedetismele sunt diferite . In functie de numarul lor ai sau nu dreptul sa joci in CW, sa fi intr-o echipa de elita, sau in alta   mai mica. Si-apoi daca ai intrebari de pus cand nu iti convine ceva ,sigur esti trecut la "persona non grata" si repede ,repede iti fac de petrecanie. Totil este sa nu misti in front si sa fi fidel Conducerii clanului. Le vine greu cand au printre menbrii unul de varsta mea si trecut prin viata si daca le mai zic de la obraz cate ceva ,fac ce fac si chiar ma dau afara fara sa ma avertizeze. Astia-s Clanurile vestite ,adica decente. Un grup de 15-20 de membrii ,care nu mai vor sa intre printre ei nimeni...nimeni,iar cand ii avertizezi ..pierzi. Asa ca mai bine sarac si fara clan si uite am 3 tancuri de X ,2 de IX si mai urc inca cateva la VIII. Nu am zis niciodata ca sunt cel mai BUN ,dar lasati-ne fratilor sa mai jucam si noi astia mai fara VN8 de peste 1000. Faceti o echipa si d-astia mai prapaditii,ca nu toti suntem la valoarea ..voastra . Revin ...

• Upvote 3

SALUT.Sunt comandantul clanului _MAN_.Recent o mare parte din clan a plecat in ARC4N pt a juca in CW,dar noi avem nevoie de jucatori care sa umple golul ramas.Au ramas in continuare oameni care doresc sa se implice in activitati gen plutoane,team battles,detasamente.Ma gasesti pe joc cu numele de Steel_Destroyer24.  http://eu.wargaming.net/clans/500043051/

Salut.

Dacă ești interesat de un clan decent RARMY îți stă la dispoziție.

În fiecare seară lupte de Clan Wars/Plutoane/Echipe + Echipă de ESL 7 VS 7.

Dacă ești interesat dă-mi un mesaj pe joc EatRomanianShells.

post-9048-0-74049900-1432227851.png

Am vazut cum procedeaza comanderii din NOS-S...m-au lasat rece.

Revenind, inca mai caut un clan decent :)

Adevar, de multe ori am fost lasat pe tusa pt ca nu jucam in sh de 8 cu fantasticul  is3

Decente sunt toate,numai vedetismele sunt diferite . In functie de numarul lor ai sau nu dreptul sa joci in CW, sa fi intr-o echipa de elita, sau in alta mai mica. Si-apoi daca ai intrebari de pus cand nu iti convine ceva ,sigur esti trecut la "persona non grata" si repede ,repede iti fac de petrecanie. Totil este sa nu misti in front si sa fi fidel Conducerii clanului. Le vine greu cand au printre menbrii unul de varsta mea si trecut prin viata si daca le mai zic de la obraz cate ceva ,fac ce fac si chiar ma dau afara fara sa ma avertizeze. Astia-s Clanurile vestite ,adica decente. Un grup de 15-20 de membrii ,care nu mai vor sa intre printre ei nimeni...nimeni,iar cand ii avertizezi ..pierzi. Asa ca mai bine sarac si fara clan si uite am 3 tancuri de X ,2 de IX si mai urc inca cateva la VIII. Nu am zis niciodata ca sunt cel mai BUN ,dar lasati-ne fratilor sa mai jucam si noi astia mai fara VN8 de peste 1000. Faceti o echipa si d-astia mai prapaditii,ca nu toti suntem la valoarea ..voastra . Revin ...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...