Jump to content
Sebastian Vasilică

Caut clan decent

Recommended Posts

Hei, asta e alt cont... pentru acest cont caut clan ;)) celalalt e de vanzare.

Salut, te astept la o discutie pe chatul jocului... Nick-ul meu este: ovidiu1970

O zi frumoasa!  ;)

Nu stiu daca suntem destul de " seriosi" pt tine, dar daca vrei , la ROEGL avem 56 de locuri libere de unde poti alege. O seara buna in continuare.

Salut, Ionut !

Ti-am trimis un mesaj in joc...

Te astept pe TS

O seara buna!

Salut, am vazut ca m-ai contactat aseara.

Daca mai este valabil mesajul de aseara, imi poti lasa o adresa de TS. ;)

Salut, am vazut ca m-ai contactat aseara.

Daca mai este valabil mesajul de aseara, imi poti lasa o adresa de TS. ;)

Salut!

Te astept pe TS..

Inca te mai astept pe TS.... :)

Uite care-i problema... eu nu vad nici o adresa de TS pe care sa intru si eu inca mai astept, dar cred ca o sa spun pas de la atata asteptat. O zi buna iti doresc!

Decente sunt toate,numai vedetismele sunt diferite . In functie de numarul lor ai sau nu dreptul sa joci in CW, sa fi intr-o echipa de elita, sau in alta   mai mica. Si-apoi daca ai intrebari de pus cand nu iti convine ceva ,sigur esti trecut la "persona non grata" si repede ,repede iti fac de petrecanie. Totil este sa nu misti in front si sa fi fidel Conducerii clanului. Le vine greu cand au printre menbrii unul de varsta mea si trecut prin viata si daca le mai zic de la obraz cate ceva ,fac ce fac si chiar ma dau afara fara sa ma avertizeze. Astia-s Clanurile vestite ,adica decente. Un grup de 15-20 de membrii ,care nu mai vor sa intre printre ei nimeni...nimeni,iar cand ii avertizezi ..pierzi. Asa ca mai bine sarac si fara clan si uite am 3 tancuri de X ,2 de IX si mai urc inca cateva la VIII. Nu am zis niciodata ca sunt cel mai BUN ,dar lasati-ne fratilor sa mai jucam si noi astia mai fara VN8 de peste 1000. Faceti o echipa si d-astia mai prapaditii,ca nu toti suntem la valoarea ..voastra . Revin ...

Se pare ca ai avut de suferit, la noi nu tinem cont de vn8 in mod deosebit, e drept ca e bine sa fie cat mai mare dar, crede-ma ca sunt clanuri unde daca reusesti sa te integrezi jocul in sine cade pe locul 2. la mine suntem numai peste 30   de ani, poate candva ne faci o vizita pe ts sa vezi ca este diferit.

Uite care-i problema... eu nu vad nici o adresa de TS pe care sa intru si eu inca mai astept, dar cred ca o sa spun pas de la atata asteptat. O zi buna iti doresc!

Salut !

Ai adresa de TS...

Ti-am trimis mesaj in joc!

O zi minunata iti doresc! :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...