Jump to content
Mark_35

Se inchide jocul

Recommended Posts

De vre-o luna cand ti-era lumea mai draga se oprea internetul. Si ajunsese la cateva opriri in 30 minute. Am sunat la RDS-RCS si m-a  luat unu ca ce Windows folosesc ? L-am .....pus la punct cu : Daca a mers bine de 4 ani de ce se opreste acum ? Au verificat la sediu,la casuta pe scara blocului si fiindca le-am zis ca nu ii accept in casa ,tot cazandu-mi cand ti-era lumea mai draga ,l-am chemat din nou si ce credeti ca era .In camera alaturata locuise fiul meu cu sotia ,iar cand s-au mutat au luat swich si  distribuitorul ,baietii de la RDS  facand legatura pe direct din cablul de pe hol. Tot cautand gaseste ca legatura facuta de cei de la firma nu a fost facuta corect,jucand feste si scurcicuitandu-se singura si orindu-mi netul. L-am intrebat daca pot sa-i dau in judecata pentru ca mi-au pricinuit necazuri (fac proiectare),dar raspunsul a fosst ca nu voi castiga nimic.Revin...

si eu patesc la fel cu jocul.in timp ce ma joc ma scoate complect si dupa aia dureaza sa ma conectez dinnou

treaba cu moduri si suflat de tinicea nu isi are locu

laptopul este bun i7 placa gtx960.cn poate sa ma ajute cu aceasta problema?

Asa cum a zis si Emil ... se intampla de la mod-uri . Ca sa nu sa se mai intample scoatetile de tot sau actualizatile . O seara faina .

Si eu patesc aceeasi problema, jocul devine foarte enervant cand se incarca batalia deoarece imi iese din joc, nu folosesc moduri iar problema persista atat pe varianta SD cat si HD.

Edited by helios01