Jump to content
Baghera47

Jurnal de Bord

Recommended Posts

Dragi Colegi , Mai ieri propusesem, ca sesizare la WOT,  ca in fiecare garaj sa existe un Jurnal de Bord ,unde sa ne putem trece mai tot ce credem ca este nevoie sa stim si altadata: exemple de lupte, moduri, linkuri, injuraturi ale unor coechipieri sa le pot nota, idei date intre colegi ,etc...Raspunsul lor sec a fost sa scriu aici si sa va fac cunoscut acest lucru si sa am acceptul dumneavoastra cat mai multi ,pentru ca aceasta propunere sa fie valida . Eeeeeeeeee ! Ce parere aveti ? Vreti sau nu un Jurnal de Bord ,in garaj ,sa nu mai iesiti din joc sa faceti notari in diverse foldere pe PC ? E o ideie care mi-a venit din necesitatea de a arata si a doua zi unor colegi  realizarile mele din acea zi ,mai ales ca erau facute la ore destul de tarzii,dimineata pe la 4-5,00. Si-apoi m-am gandit ca mai am si alte lucruri pe care sa le notez,sau poate imi deschid un calendar si-mi notez ce trebuie sa fac pentru a doua zi ,iar cand deschid jocul sa ma atentioneze ce am de facut in acea zi . ???? Daca veniti si voi cu idei de ce ar mai putea sa contina acest Jurnal de Bord e FB . Hai dati-va cu parerea ! Cat mai multi sa pot sa le arat celor de la WoT ca suntem destul de isteti si ideea noastra comuna a prins contur. Votati : JURNAL DE BORD  ! Revin .....

O zi din viaţa militarilor tanchişti de la Murfatlar

JURNAL DE BORD

Batalionul 912 Tancuri de la Murfatlar organizează, astăzi, evenimentul „Armata - o şcoală altfel”, la sediul unităţii militare. Peste 300 de elevi de la instituţiile de învăţământ din Murfatlar vor cunoaşte specificul unei unităţi militare de tancuri. În cadrul acestui eveniment va fi organizată o expoziţie de tehnică şi echipamente militare, se vor desfăşura concursuri interactive şi vor fi vizitate sălile de specialitate, elevii vor putea urca la bordul unui tanc şi se vor deplasa cu acesta. La final, militarii Batalionul 912 Tancuri vor prezenta un exerciţiu demonstrativ.

• Upvote 2

N-ar fii o idee rea...mie mi-ar placea sa avem un jurnal in care sa pot tine screenshoturile si sa le arat cuiva in chat in-game

Deasemenea mi-ar placea sa avem o funtie (ca acel mod) in care sa vizionam replayurile direct in-game, fara sa iesim, sa le selectam etc

N-ar fii o idee rea...mie mi-ar placea sa avem un jurnal in care sa pot tine screenshoturile si sa le arat cuiva in chat in-game

Deasemenea mi-ar placea sa avem o funtie (ca acel mod) in care sa vizionam replayurile direct in-game, fara sa iesim, sa le selectam etc

Este un mod care face chestia asta partial..cauta si tu pe net World of Tanks Replay Manager.

Jurnalul de Bord trebuie sa fie ceva legat de garaj ,la indemana tanchistului ,nu Mod nu altceva. Sa poti deschide acest jurnal intre lupte sa notezi ,sa faci copii, sa scri numele celui care te-a injurat ....sa faci copii dupa luptele notate Fb si altele.Cu timpul o sa vedeti ce util va fi . Revin ....

Sa te mai iei dupa cei din staful WoT ! Posteaza pe Forum si vezi cati sunt de acord cu acest Jurnal de Bord si apoi vom ...vedea. Macar cei care au intrat sa vada, ar fi scris daca sunt sau nu de acord cu acest jurnal. As fi vrut sa nu ies din joc si sa-mi fac anumite notari de lupte ,sau cine m-a injurat,direct pe joc . Sau mai sunt si alte lucruri ce iti trebuie sau sa ti le amintesti,iar daca ai avea acest jurnal ai fi putut nota acolo orice. Jurnalul Tancului adica ....Revin...