Jump to content
Nece

Idei pentru concursuri

Recommended Posts

Tancul lunii este unul singur, asa ca nu se pot lua in calcul mai multe nivele de tancuri (intr-o luna e nivel 10, intr-o luna e nivel 9, in alta luna e nivel 8, etc.).

Stiu ca nu toti jucatorii au nivel 10, dar am mentionat ca premiile sunt "stimul" pentru jucatori sa obtina si sa joace cu tancuri de nivel mare (8, 9, 10).

Tancul lunii este unul singur, asa ca nu se pot lua in calcul mai multe nivele de tancuri (intr-o luna e nivel 10, intr-o luna e nivel 9, in alta luna e nivel 8, etc.).

Stiu ca nu toti jucatorii au nivel 10, dar am mentionat ca premiile sunt "stimul" pentru jucatori sa obtina si sa joace cu tancuri de nivel mare (8, 9, 10).

Da dar cand e tancul lunii T110E4 de exemplu,ai reducere si credite bonus si pe cel de tier 9 si pe cel de tier 8 .

Salut !!! Propunerea mea ar fi un concurs in care inportanta ar fi participarea , premiile sa fie de 50 gold la toti exceptie loc 1 - 300 gold , 2 - 200 gold , 3 - 100 gold , cu tier 7 , sa inceapa distractia!!!

O cursa cu tancuri rapide pe o harta cu multe hopuri.

Daca am timp studiez niste harti si vin cu o propunere mai concreta.

Premii (in gold, tancuri premium, etc.) pentru cei care obtin 3 MoE (3 semne pe tun). Gold-ul se da in functie de tier-ul tancului. Conditia e sa se posteze replay-ul in care s-a luat cel de-al 3-lea MoE.

• Upvote 2

Premii (in gold, tancuri premium, etc.) pentru cei care obtin 3 MoE (3 semne pe tun). Gold-ul se da in functie de tier-ul tancului. Conditia e sa se posteze replay-ul in care s-a luat cel de-al 3-lea MoE.

As propune sa posteze ultimele 10-20 de lupte, ca sa ne alegem cu o sesiune jucata bine, si sa avem ce invata. :) E o idee buna, cred ca asta ar fi un mod bun de a face un concurs bazat pe skill. Din pacate, foarte putini se vor incadra.

De exemplu, eu cand am dat cu E5 si am scos 3700 dpg (cu assist, cu mult peste 4000 dpg), n-am reusit sa trec peste 90% la MoE.

O luna de zile pentru E50M este suficient. Nu stiu daca este cineva dintre asi dispus sa faca un soi de tutorial cum sa grinduiesti obiectul... pentru cei mai subtiri in jocul asta...

Concursul cu E50M deja vad ca pare foarte exclusivist pentru cei ce frecventeaza forumul. Un concurs cu MoE 3 ar fi... Asa ca veniti cu o idee pentru toata opinca... sa se poata aplica...  eventual din septembrie... Sunteti seniori in jocul asta. Sigur puteti arunca ceva idei...