Jump to content
GhostShadow4

Castravete, looking for Vânătă

Recommended Posts

Salut!
sa fiu direct:As vrea un mentor cu statistici de albastru sau unicum, care sa aiba rabdare cu un castravete ca mine, vreo 2-3 zile, ca sa imi perfectionez stilul de joc si sa ajung si eu la recente de unicum :D
Am un singur tier X:IS-7
Si tier IX med:T-54
stilul meu de joc este agresiv
Pot vorbi pe TS3
Mulțumesc viitoarelor potențialelor răspunsunsuri în advans :D

Putem juca pluton de tancuri grele, daca ai chef. Cu tancuri grele e mai simplu, tot timpul tre' sa stam impreuna. Skill-ul individual nu stiu cat o sa ti-l imbunatatesti, dar sigur o sa-ti mai imbunatatesti team-play-ul...

Putem juca pluton de tancuri grele, daca ai chef. Cu tancuri grele e mai simplu, tot timpul tre' sa stam impreuna. Skill-ul individual nu stiu cat o sa ti-l imbunatatesti, dar sigur o sa-ti mai imbunatatesti team-play-ul...

Ar fii minunat sa joc cu cineva asa bun ca si tine.

Pai daca ai vrea, vedem o ora azi :)

Na belea ca se pot intampla si lucruri care pareau imposibile.sper sa tina cat mai mult si sa se implice si alti jucatori cu experienta.Emil poate-l convingi si pe Dr_in_black sa- si ia un novice,el este mai "calm si rabdator".

• Upvote 1

Sa te aproprii de recente de Unicum ai nevoie de tancuri medii , prin urmare iti sugerez sa joci tancur medii de nivel X sau pentru farm nivel low . Cat despre perfectionare skill si toate cele or sa vina cu numarulor bataliilor , cel putin daca nu repeti de N'ori aceiasi greseala . 

Daca joci bine, poti fii mov pe tancurile de nivel 10, indiferent de tipul tancului. Doar cu artileriile e mai greu sa fii mov daca nu esti artilerist dedicat...

post-972-0-54091100-1432536041_thumb.jpg

• Upvote 1

Si daca esti artilerist dedicat este greu sa fi mov.In random esti dependent de spot si echipa.Degeaba incarc in 30 de sec daca vad tinta pe directia aim-ului meu peste 2 min, daca meciul dureaza 3 min, iti da numai harti de oras, etc.