Jump to content
Szabo Oliver

Caut Clan

Recommended Posts

Nickname:oliver98

Tancurile pe care le am in garaj:Patton 3,Bat.Chat25t,Jagdpze100,113,wz-120,amx50-120,m103,rhm-borsig,amx13-90,kv-5,vk3002 d,t71,kv2,pz4s,type62,t25,fcm36pak40,t2light,tetrach,t1cunningham.

Statistici:

Meciuri jucate:22,025
Winrating:47.51%
WN7 rating overall:909
WN7 rating of the last~1000 games:1,344

Link la profil:
http://www.noobmeter.com/player/eu/oliver98/500409065/
http://worldoftanks.eu/community/accounts/500409065-oliver98/

Varsta:16

De ce vreau sa intru in clan?
In primul rand vreau sa intru in clan deoarece imi place sa joc in echipa cu altii care joaca mai bine ca mine si de la care sa invat si eu sa joc mai bine,Sunt dispus  sa ascult parerile constructive,Am sa ascult si am sa invat foarte repede.
Sunt dispus sa particip la Companii,Clan Wars,Team Battle,Team Training daca e nevoie.
Am TeamSpeak3 instalat+microfon si casti si sunt dipus sa il  folosesc tot timpul cand sunt conectat la joc.

Salut,

Momentan nu ai cerintele necesare pentru TA-RE.

Daca vrei, poti aplica in academia clanului TA-RE, si anume clanul CADET.

Acolo joci Clan Wars, Team Company, Team Battle si Plutoane. Acolo inveti sa joci in echipa cu jucatori de top.

Dupa ce o sa ajungi sa intrunesti cerintele pentru TA-RE, intri in TA-RE.

Decizia iti apartine.

Bafta!

Din nou absolut superb. Cat de TA-RE ne mai laudam pe unde apucam :))

Rezultatele sunt pe masura "laudelor".

Vezi eficienta medie a jucatorilor.

Vezi eficienta clanului.

Vezi rezultatele din ultima campanie speciala.

Vezi harta globala din Clan Wars.

Eu personal sunt mandru ca un clan exclusiv romanesc a ajuns la nivelul asta.

Cand o sa fim cel putin 3 clanuri de genul, posibil sa nu mai fim numiti "romanian gypsies" prin random-uri, etc.

Bafta!

• Upvote 1

Da mestere dar da urat rau atata lauda. "lauda de sine nu miroase a bine". Am inteles ca aveti un clanu bun, maret, care ati evoluat acum in ultima perioada dar tine minte ca nu ati fost singurii pe harta aia din romani, altii au facut istorie mult mai mult ca voi si daca au fost primii n-au insistat sa precizeze peste tot pe unde prind ca-s cei mai buni. Intelegi ce zic..sau nu cred ca intelegi! De fapt imi aduc aminte de pe forumul esl parca, acelasi lucru cu cei din ta-re, aceeasi atitudine o aveati pe acolo si inca nu erati cei mai cei, in fine!

Salut,

Eu, personal, imi justific afirmatiile. Asa ca, legat de afirmatiile tale, astept un link cu acel "forum de esl", sau alte forumuri unde avem "aceeasi atitudine". Astfel, nu o sa fie nevoie sa continuam la nesfarsit discutiile de genul "imi aduc aminte".

In afara de ODV (care ulterior s-a destramat), mai spune-mi te rog un clan romanesc care "a facut istorie". Si cand vorbim ca "a facut istorie", ar trebui sa presupunem ca a rezistat cel putin o saptamana (desi e foarte putin) pe harta globala EUROPEANA, exceptand cazurile de campanii speciale, cand, evident, clanurile internationale de top au parasit Europa pentru cea de-a doua harta a campaniei speciale.

Informatiile justificate sunt purul adevar si nu duc la discutii inutile si dat cu parerea.

Bafta!

Pai atunci imi permit sa-l laud, desi nu am nici o tangenta nici cu Zamolxis nici cu TA-RE. Legaturile mele sunt mai degraba spre DAC sau TMB. Dar in momentul de fata, TA-RE este cel mai bun clan romanesc din joc, fara doar si poate. Legat de prezenta pe harta europeana, din cate imi aduc aminte DAC au mai fost prezenti ceva timp (nu ma intreba exact cat pentru ca nu stiu), detinand parca o perioada de timp teritoriul romanesc si Moldova.

Pai atunci imi permit sa-l laud, desi nu am nici o tangenta nici cu Zamolxis nici cu TA-RE. Legaturile mele sunt mai degraba spre DAC sau TMB. Dar in momentul de fata, TA-RE este cel mai bun clan romanesc din joc, fara doar si poate. Legat de prezenta pe harta europeana, din cate imi aduc aminte DAC au mai fost prezenti ceva timp (nu ma intreba exact cat pentru ca nu stiu), detinand parca o perioada de timp teritoriul romanesc si Moldova.

Da, au detinut foarte multe provincii cand era activa harta a 2-a din campania speciala (decembrie 2013). Atunci clanurile internationale de top au intrat pe a 2-a harta. Scopul lor a fost sa rupa tot ce a ramas pe prima harta si sa adune gold in trezorerie. Si-au atins scopul si pentru asta BRAVO LOR!

Momentan vad ca se tin bine pe langa HAMI. Sper sa aiba rezultate cat mai bune si sa le arate nemtilor din HAMI, ca noi nu suntem c*rul Europei in materie de WoT.

Le urez bafta si cat mai multe provincii!