Jump to content
Bihari Emil

Caut clan

Recommended Posts

Salut

Abia am iesit dintr-un clan italian.

Sunt in cautarea unui clan roman .

Numele meu in joc e   soni2ela3

In garaj momentan am     5 tier x  E100, IS7, IS4, WTaufE100, E50m

tier 9   t54 full

tier 8  IS3, t32, .........

Singurul criteriu pentru clanul pe care il cauti e sa fie clan de romani? Lista e aici.

Singurul criteriu pentru clanul pe care il cauti e sa fie clan de romani? Lista e aici.

Criterii.....

Nu cred ca wn8 meu ma poate ajuta foarte mult. E un wn8 facut in random in proportie de 99%.

Normal ca vreau  sa particip la CW, SH si alte activitati ale clanului.

Am plecat din S_ITA din aceasta cauza, lipsa de activitate,.

Vreau sa cresc, sa perseverez, dar stiu ca nu pot avea pretentii, cerinte la clanuri care cer 1500, 1800 WN8, desi nu as zice nu  :)

Totul ramane la vointa clanului de a integra un jucator cu WN8 mai mic care ar putea sa confirme. (sau nu).

NU m-ar deranja sa am cel mai mic WN8 intr.un clan de "verzi"  :)

Noi suntem un clan de galbeni (in medie) si avem activitati saptamanale de Clan Wars si Stronghold (care e foarte util daca esti in lipsa de credite). Daca esti dispus sa si oferi (disponibilitate), nu doar sa ceri, esti binevenit. :)

Mai multe informatii aici - http://www.wotromania.ro/forum/topic/1135-1adrm-1st-armored-division-romania-mare-recruteaza/

Salut

Abia am iesit dintr-un clan italian.

Sunt in cautarea unui clan roman .

Numele meu in joc e   soni2ela3

In garaj momentan am     5 tier x  E100, IS7, IS4, WTaufE100, E50m

tier 9   t54 full

tier 8  IS3, t32, .........

hai in H_N_S http://eu.wargaming....lans/500065120/ suntem la inceput dar incercam sa ne dezvoltam

Membrii clanului ARKNA se bucura zilnic de misiuni la Stronghold dupa luptele de CW

Avand War Departaament (Ministerul de razboi) la Lv 9, la activarea misiunii pot castiga urmatoarele premii daca indeplinsesc cerintele misiunii in decurs de 2 ore:

12,000 Crew XP, 8 x automaticfireextinguishers.pnglargerepairkit.pnglargefirstaidkit.png, 12,000 Combat XP, 450,000 Credits, 3 days premium, 500 gold  

• Destroy 2 enemy tanks in 3 battles in a row.
  • Be in the top 2 among all battle participants by experience earned in 2 battles a row.
  • Obtain at least 4,000 points of assist damage in battle.
  • Deal at least 4,000 damage points and block at least 2,000 damage points with your armour in a battle, or deal at least 2,000 damage points and block at least 4,000 damage points by your armour in a battle.
  • Spot at least 6 enemy tanks in a battle and obtain at least 1,500 assist damage points.
  • Fire at least 12 damaging shots and deal at least 4,000 damage points in a battle.
  • Deal 3,000 damage points in a battle from a distance of over 300 metres.
  • Earn a total of 150 base capture points. Only battles won count.
  • Receive 1st Class Mastery Badge in 2 battles.
  • Playing in a platoon, destroy at least enemy 10 tanks (divided among all platoon members), while causing at least 1,500 damage yourself.
  • Destroy at least 5 enemy tanks in a battle.
  • Deal at least 4,000 damage points, survive and win a battle 3 times.
  • Receive at least 10 hits and block at least 4,000 damage points with your armour.
  • Deal damage to at least 8 enemy tanks and win the battle.
  • Destroy at least 8 enemy tanks in the battle while playing in a platoon (divided between all members).
  • Be in the top 3 players by the amount of damage dealt in battle 5 times.
  • Destroy a total of 7 Tier X enemy tanks over the course of 7 battles while driving a vehicle of Tier VIII or higher.
  • As a platoon deal a combined amount of at least 10,000 damage points over the course of 1 battle.

Avand Financiar Unit (Ministerul de finante) la Lv 10, la activarea lui toti membrii clanului timp de 2 ore castiga 50% mai multe credite.

- Saptamanal premiem cu 50% din goldul obtinut, primii 25, 20 sau 15 jucatori din clan dupa numarul de cutii obtinute cu gold.

- Pentru a incuraja jucatorii sa cerceteze si sa cumpere tancuri de tier X, oferim de la clan 30 gold pentru a schimba modulele de la tier 9 la 10.

- Lunar conducerea hotaraste ce tanc este nevoie in clan iar cine cerceteaza si cumpara tancul sau tancurile in decurs de o luna, primeste cate 200 gold/tank