Sari la conținut

Recommended Posts

Si in cazul tau ramane sa vorbim sambata pe joc. Cred ca asta iti raspunde si la intrebare.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doua locuri libere in LA-Oha, din care unul este rezervat pana saptamana viitoare.

Inainte sa intrati in alte echipe ganditi-va nu numai la ce jucatori aveti alaturi, ci si la alte doua aspecte importante:

1. Daca intrati intr-o echipa care joaca 2 turnee pe luna, poate luati cate 1000 gold per turneu, dar veti avea numai 2000 gold la sfarsitul lunii. Daca jucati de 8 turnee pe luna si castigati in medie 500 gold per turneu, veti avea 4000 gold la sfarsitul lunii.

2. O echipa noua sau care joaca foarte rar va avea seed slab in turneele ESL si va juca mult mai devreme cu echipe de top, o echipa care joaca saptamana de saptamana, va avea seed mult mai bun si va avea adversari mai usor de abordat in fiecare saptamana.

LA-Oha a implinit 1 an de activitate si patru din membrii de la infiintarea echipei sunt activi si astazi.

Partajează acest post

Link spre post

Doua locuri libere in LA-Oha si am coborat temporar criteriile de recrutare. Vara e cald, lumea e mai mult la bere si mai putin la tancuri asa ca a trebuit sa eliminam niste jucatori inactivi si le cautam inlocuitori.

Partajează acest post

Link spre post

Este gold garantat pentru toata lumea! Saptamanal aprox. 1200 gold/player. Solicitam doar bun simt deocamdata :)!

Partajează acest post

Link spre post

In continuare doua locuri libere in LA-Oha. Garantat gold suficient pentru cont premium in fiecare luna.

Partajează acest post

Link spre post

salut!

sunt activ in fiecare sambata si duminica....chiar si in cursul saptamanii

daca mai sunt locuri doresc sa ma alatur si eu (am echipa esl dar de ceva timp nu ne mai adunam)

nick in joc - laptaru

Partajează acest post

Link spre post

Cand o sa recrutati, dati un semn: Batchat, T54lt, 1390 prezent, cu acestea sunt dispus si am placerea sa joc.. E5 si t54 studiate, se pot cumprara la nevoie.

Echipe am mai jucat 7/54

Partajează acest post

Link spre post

Au trecut patru luni de la ultima sesiune de recrutare si a venit timpul sa cautam pana la trei noi colegi in LA-Oha.

Criterii de intrare: WN8: 1800+; WN8 recent: 2200+ si sa fie activ atat in weekend (sambata de la 16:30 si duminica de la 15:30) cat si in timpul saptamanii pentru ca am inscris echipa la ESL Open incepand din 29 octombrie.

Astept mesaj aici, pe privat sau in joc.

Partajează acest post

Link spre post

Un loc s-a ocupat, mai avem doua locuri disponibile in LA-Oha, in cazul in care nu primim aplicatii in curand, este posibil sa renuntam la noi recrutari in aceasta perioada. Daca sunteti aproape de criterii dar nu le indepliniti, putem face mici exceptii.

Incep meciurile la ESL Open in 1 noiembrie, deci cam atunci e data limita pentru noi membri.

Partajează acest post

Link spre post

Cautam un strateg serios pentru echipa. Oferim in fiecare sambata si duminica echipa, avem seed bun deci gold garantat, castigul mediu lunar peste 3000 gold. Limbaj si comportament decent, jucatorii sunt buni, avem sincope la strategii, deocamdata eu fac strategia si recunosc ca nu sunt un bun strateg. Acum 3 saptamani am jucat cu un bun strateg si am iesit pe locul IV la etapa de sambata.

1500 gold weekend-ul trecut

Editat de vohu_manah

Partajează acest post

Link spre post

Salut,mai faceti recrutari in echipa? am jucat destul de mult in esl am si tancurile necesare, pot juca in fiecare week-end

Partajează acest post

Link spre post

Salut.

Vorbim diseara pe joc, dar te rog sa verifici sa te incadrezi in cerintele mai sus mentionate cu WN8.

Editat de vohu_manah

Partajează acest post

Link spre post
On 6/6/2018 at 3:18 AM, Aleex Armanu said:

Salutare,

Mai este activa echipa la ESL?

Din pacate nu mai prezinta interes. Nu mai sunt premii.

• Thanks 1
  • Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum