Jump to content
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Recommended Posts

• Content Creator

Nu mai intrasem cam de o saptamana in joc si cand am intrat am gasit mesajul asta:

" nebunagay (9:41:04 PM) salut
nebunagay (9:41:19 PM) te rog sa ii contolezi pe ai tai la vorba
nebunagay (9:41:44 PM) Sputnik_russia sa injure un ROLD e cam aiurea"
alekx (4:28:45 PM) salut
alekx (4:28:53 PM) ce e un rold?

Eu stiam ce e rold dar helloooo sa injuri un rold? Asta m-a zgariat la ureche. Aveti grija pt ca dansul intra pe ts-uri, se da jucator din clan si cere conturi. Parca mai zicea cineva pe aici de faze din astea. Oricum Supar poate sta linistit. Nimeni din noobii astia n-ar vrea sa-i fure contul. Bahahaha!

• Content Creator
La 18.02.2017 la 13:34, GMB77 a spus:

Eu nu imi amintesc sa fi auzit vreodata de clanul ta-re. 

Tot WTB-ul e fruncea!

Si acum, serios, eu n-aș fi scos din clasament clanurile vechi care au făcut ceva pentru comunitatea românească. Eventual, puneam un link către istoria clanului.

• Community Contributor

E f complicat ce vrei tu, dar pt clanurile vechi cu realizari importante se poate face ceva, un fel de panou al "premiantilor", sau un fel de "aleea legendelor" , in care sa fie trecute toate clanurile vechi cu cele mai mari realizari.

• Upvote 1
  • Membru Activ
13 hours ago, S80iulian said:

E f complicat ce vrei tu, dar pt clanurile vechi cu realizari importante se poate face ceva, un fel de panou al "premiantilor", sau un fel de "aleea legendelor" , in care sa fie trecute toate clanurile vechi cu cele mai mari realizari.

Lumea face scandal ca nu e inclusa intr-un top de boti pe pozitia 114 si tu vrei sa faci o lista cu clanurile istorice doar ca sa-i vezi in acolo p-aia de-au luat doua teoritorii pe africa in vremea cand era bunica fata ? Fa mai bine un topic "Remember when.. " si lasa-i pe toti sa depene amintiri.. 

• Super Moderator

Da da...un fel de " Muzeul Antipa" al clanurilor....

" Dragi vizitatori, aveti in fata scheletul unui clan din specia ODV. A fost gasit intamplator, cand un Tiger 1 s-a impiedicat de o bucata din vertebra S5 - noada cu**lui pe romaneste- in timp ce alerga vesel pe cernoziomul bogat in nutrienti de pe campia din Malinovka. In urma sapaturilor am descoperit ca a murit prematur, avand pe oase urmele coltilor hienelor ce au atentat in timp la integritatea sa corporala.

.....etc.....etc......etc......etc......

Acum, stimati vizitatori, am ajuns in zona de teste genetice. In fata dumneavoastra sunt respectabilii cercetatori britanici, care fac tot felul de combinatii genetice pentru a readuce la viata 2 mamuti ai clanurilor romanesti : LGEND si TA-RE. Dupa cum vedeti, in cazul LGEND, dupa cateva combinatii cromozomiale nereusite, subiectul a fost pus la gheata, fiind criogenizat  momentan...probabil ca vom mai efectua teste pe el...nu stim; Pe masa cealalta avem cazul TA-RE. In momentul de fata ne pregatim sa-l scoatem din perfuzii, avand un puls stabil si culoare normala a pielii. Ne-am chinuit foarte mult cu clonarea sa, speram sa traiasca( cu toate ca am mai incercat dar fara rezultate, aparand un fenomen ciudat de dispersie in spatiu a celulelor, sub influenta anticorpilor ). "

Asta as pune la descrierea topicului cu clanurile vechi, mari si bune. 

Spoiler

Acest text este un pamflet. Radeti, zambiti amar, injurati, faceti ce vreti si apoi dati pagina. ;)

• Upvote 9
  • Membru Activ

Sa inteleg ca se vrea ca TA-RE sa fie un fel de Ideal romanesc, acum? :P

Referitor la amintirile din "cripta" clanurilor romanesti si din punctul meu de vedere au fost 3 clanuri cu adevarat relevante pe harta globala de cand am inceput sa joc. 

ODV - care era in apogeu in momentul in care m-am apucat de joc. Clan care se putea lua la "tranta" cu cele mai bune clanuri din acea vreme: HARD si PTS.

TA-RE - cu care am avut mereu lupte frumoase pe vremea cand eram in F15 si a avut rezultate foarte bune in campaniile in care a activat.

LGEND - care desi au fost la un nivel mai bun decat TA-RE, cel putin eu asa i-am simtit cand i-am intalnit ca adversar (tot in F15), imi erau putin antipatici, probabil pentru ca unii jucatori erau putini aroganti. Si acest clan a avut rezultate foarte bune in campanii si se putea bate cu oricine de la egal la egal (mai putin cu FAME, probabil).

Bineinteles ca au existat si alte clanuri bune romanesti (DAC, CTRL, Foca, s.a.), insa cele de mai sus au putut fi considerate, in opinia mea, de top 10 clanuri.

P.S.: In curand o sa incep orice povestire de genul cu: "pe vremea mea fiule...". Semne clare ca imbatranesc si joc de prea mult timp jocul asta. :P

• Upvote 3
  • Content Creator

Regret ca nu am facut mai multe screenshot-uri si doar am salvat unele batalii cu clanurile bune care nu se mai pot vedea. Apropo de Pts. Am gasit ceva in cutiuta cu amintiri legate de wot.

Supar fiind mai proaspat in clan il bagam numai cu arty. Bahahaha. Pt cine nu stie, Kalhan era o fata. Foarte buna jucatoare, mai ales de arty.

shot_155.jpg

shot_153.jpg

Edited by alekx
  • Content Creator
Acum 36 minute, Bronn a spus:

Sa inteleg ca se vrea ca TA-RE sa fie un fel de Ideal romanesc, acum? :P

Referitor la amintirile din "cripta" clanurilor romanesti si din punctul meu de vedere au fost 3 clanuri cu adevarat relevante pe harta globala de cand am inceput sa joc. 

ODV - care era in apogeu in momentul in care m-am apucat de joc. Clan care se putea lua la "tranta" cu cele mai bune clanuri din acea vreme: HARD si PTS.

TA-RE - cu care am avut mereu lupte frumoase pe vremea cand eram in F15 si a avut rezultate foarte bune in campaniile in care a activat.

LGEND - care desi au fost la un nivel mai bun decat TA-RE, cel putin eu asa i-am simtit cand i-am intalnit ca adversar (tot in F15), imi erau putin antipatici, probabil pentru ca unii jucatori erau putini aroganti. Si acest clan a avut rezultate foarte bune in campanii si se putea bate cu oricine de la egal la egal (mai putin cu FAME, probabil).

Bineinteles ca au existat si alte clanuri bune romanesti (DAC, CTRL, Foca, s.a.), insa cele de mai sus au putut fi considerate, in opinia mea, de top 10 clanuri.

P.S.: In curand o sa incep orice povestire de genul cu: "pe vremea mea fiule...". Semne clare ca imbatranesc si joc de prea mult timp jocul asta. :P

Una din luptele frumoase la campanie. Am si una cu tier 10 dar e doar batalia salvata. Am luat si noi bataie de la F15 care a fost un clan bun.

shot_229.jpg

• Membru Activ

Hehe, in PTS era Mugen, fondatorul Fame si toti ceilalti jucatori erau la fel de buni.

Batalia aia contra celor de la F15 nu se pune ca nu eram si eu, dar era worlok, celalalt coleg roman de acolo.

Pontacringeaona mai joaca? Baiatul vine din primul meu clan si am atacat multe provincii africane impreuna cu el (cu putin succes bineinteles).

P.S. Ce ziceam mai sus cu "pe vremea mea"? :P