Jump to content
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Recommended Posts

• Moderator
Acum 4 ore, SirMullich a spus:

Da Awa,speram să nu mă întrebi asta.

După destrămarea Reon mi-a intrat om în clan plecat de acolo care a dat bani reali pt. tanc.

Omul a fost sincer și a recunoscut,nu aș vrea să îl expun...

A dat banul,i s-a asigurat minimul de jocuri și a luat Vk ul.

De asta spun că or să se schimbe regulile și acolo.

Cei de la wargaming cunosc toată situația și au promis că or să schimbe regulile in viitoarea campanie.

Știu exact despre cine e vorba. Din păcate respectivul nu se încadrează la nimic din ce ai scris acolo.In REON nu a fost dat nici unul afară după ce a  făcut punctele...Slava domnului unii erau chiar pământ .Băiatul de la tine a oferit el nu i-a fost impus prețul..Ca și în cazul multora .  

Nu jucătorii de tipul celui enunțat de tine a băgat REON in primele 50 de clanuri .In ultimile 3 zile de campanie ne chinuiam sa aducem oameni sa luam 100 de tancuri și asta fără bani..Din păcate mulți au rămas unde erau cu speranța că o sa il prindă acolo......

WG știe de 4 ani dar efectiv nu pot rezolva situația.

• Membru Activ
Acum 1 minut, Awa a spus:

Știu exact despre cine e vorba. Din păcate respectivul nu se încadrează la nimic din ce ai scris acolo.In REON nu a fost dat nici unul afară după ce a  făcut punctele...Slava domnului unii erau chiar pământ .Băiatul de la tine a oferit el nu i-a fost impus prețul..Ca și în cazul multora .  

Nu jucătorii de tipul celui enunțat de tine a băgat REON in primele 50 de clanuri .In ultimile 3 zile de campanie ne chinuiam sa aducem oameni sa luam 100 de tancuri și asta fără bani..Din păcate mulți au rămas unde erau cu speranța că o sa il prindă acolo......

WG știe de 4 ani dar efectiv nu pot rezolva situația.

Nu e vorba numai de Reon aici, manevra asta a fost făcută la greu de clanurile turcești.

A fost scandal mare pe site-ul oficial, grupuri mari de playeri au plecat după ce și-au asigurat tancul făcând loc altora,în fine nu a fost deloc fair-play.

Până la urmă au găsit o portiță de a fenta regulile și au valorificat-o.

Unii chiar au făcut bani în campania aia și aici nu mă refer la gold...

• Content Creator
3 hours ago, Nameless47 said:

Asta spun și eu.... Măcar sa fim sinceri. Eh trece vremea.  Oricum multă bafta acolo cu băieții mari și un WR de peste 55 sa aveți 

Felicitari clanului ELF ca a fost in TOP 10 clanuri cu jucatori ce au avut conturile suspendate pentru moduri ilegale (Asta in primul "WAVE BAN" ).

• Membru Activ
34 minutes ago, ANDI_B said:

Felicitari clanului ELF ca a fost in TOP 10 clanuri cu jucatori ce au avut conturile suspendate pentru moduri ilegale (Asta in primul "WAVE BAN" ).

Nu vad relevanta vis-a-vis de ce discutam..... Legat de acel incident și-au tras învățăturile 

• Membru Activ
On 16.02.2017 at 3:42 PM, SirMullich said:

Arcan,Ellte,Z__G, Quiet și Dacus. Prea optimist?

Salut

Nu mai mentiona numele Arcan :) si nu o spun cu rautate... E bine ca exista, dar nu il mediatiza aici. Aici sunt discutii despre lucruri sfinte, moaste si minuni.

Daca citesti postarile, marea majoritate traiesc din amintiri... acum 5 ani, acum 4 ani...ne bateam, le aratam noi, ce am facut noi nu o sa mai faca nimeni...etc. Pe romaneste se cheama:hai sa ne imbatam cu apa rece. 

Incearca pe cat posibil sa aduci in discutie clanurile care au fost odata ceva, care au avut rezultate incredibile, cu conducatori bine pregatiti, strategi si diplomati. Unde disciplina era ridicata la rang de religie si bateau clanuri foarte bune, si se mai si injura din cand in cand... iar cand se pierdea un meci...faceau setup strong si stingeau toti monitoarele...si castigau luptele prin puterea mintii.

Imagineaza-ti clanurile acestea ca niste statui mari, impunatoare, demne de respect....si multi caini prin zona. Ok?

Referitor la "sefi" si "subordonati" in WOT...factura la net si curent vine nominala...iar libertatea nu ti-o da Democratia :)) o ai in momentul in care nu ai datorii...

Iar cand nu esti dator nimanui, te doare unde vrei tu :)

• Upvote 1
  • Community Contributor
On 20/02/2017 at 0:08 PM, alekx said:

Pt cine nu stie, Kalhan era o fata. Foarte buna jucatoare, mai ales de arty.

Kalhan daca nu ma inseala memoria (imi dau seama ca am imbatranit) a fost in ODV. La momentul respectiv, ODV avea trei clanuri, ea era in clanul principal. Dadea cu artileria de rupea. 

Nu mai stiu daca a fost si in DAC sau nu.

• Moderator

Mirarea mea mare a fost cand cei din ADRO ... mai exact comandantul lor imi atrage atentia ca sa nu ma mai leg de jucatorii din clanul lui ( am picat intr-o lupta cu 2 insi si culmea ca urland la baieti ca de ei cu heavy-urile erau pe la med line 1 si al doilea statea pe spate ) ... spunandu-le sa vina sa dea support am castigat :) ... culmea ca mai nou acum suntem amenintati de ei :)) . Comandantul da e ok mi-a vorbit frumos dar restu ? :)) 

• Content Creator

Apropo de jocul ala kamikaze al romanilor doar ca sa te distrugă,chiar daca atat fac tot meciul,ma vaneaza astia din Quiet unde ma prind de zici ca joc singur,fara coechipieri:STARTLE:.Sa fii cu Krankavanul ala sau cum masa ii zice si sa faci yolo pe un Bc.25t care are langa el inca 3 tancuri,asta inseamna sa ai tupeu.

Awa cand facem pluton, macar asa sa i-a si ei un gold gramada. :SHOUT:

Edited by haua26
  • Upvote 1
  • Super Moderator

Sincer, am cotizat si eu cu 500 de gold pe bounty-ul pus pe tine. M-am dus, am stat de vorba cu baietii si am cotizat zbierand " Capul lui haua26 vrem. Pe unde-l prindeti prin meciuri, rupeti-i fashul"

• Upvote 2
  • Content Creator
Acum 21 minute, Catalin. a spus:

Sincer, am cotizat si eu cu 500 de gold pe bounty-ul pus pe tine. M-am dus, am stat de vorba cu baietii si am cotizat zbierand " Capul lui haua26 vrem. Pe unde-l prindeti prin meciuri, rupeti-i fashul"

Tradatoruleee, atat valorez, decat 500 :PRETTINESS:

• Upvote 1