Jump to content
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Recommended Posts

• Membru Activ

Să vă povestesc o fază amuzantă.

Între speciale noi mai dăm la numărătoare cu zecari și cu câteva zile înainte pusesem recompensă pt. fiecare Quiet omorât în random.

Niște colegi de ai mei au prins un pui de Quiet, l-au făcut sandwich pt. printscreen ,spre marea nedumerire a ,, puișorului,, după care oamenii au devenit mai brutali și i-au vandalizat ruginitura de tanc.

După decesul ,, inculpatului,, ,acesta a întrebat:,,Ce aveți mah cu mine?,, ,la care un băiat de la mine îi răspunde:,,Tu să taci mortule, avem misiune cu gold pentru tine,, ,iar răspunsul a fost criminal:,,Aaaaaaa,ok!,,

• Membru Activ

Sincer imi pare rau de baietii din QUIET, parerea mea e ca au o conducere prea conflictuala. Sa fi vanat/injurat in random, atacat la SH de romani denota serioase lacune la balcon, intr-un joc in care ar trebui sa fim uniti.

Screen Shot 02-22-17 at 10.39 AM.JPG

• Upvote 6
  • Membru Activ
Acum 13 minute, master_or_disaster a spus:

Asa se intampla cand esti obraznic si tragi in membrIi HIDRO in random cand sunt in aceasi echipa cu tine.

Atac sh 3-0 .....12600 resurse pierdute din cauza unor orgoliosi sau frustrati.

Maine la 11.00 va asteptam ...mai aveti resurse?

Deci chiar au probleme cu mansarda băieții 

• Upvote 2
  • Membru Activ
21 minutes ago, Horatius_ said:

Sincer imi pare rau de baietii din QUIET, parerea mea e ca au o conducere prea conflictuala. Sa fi vanat/injurat in random, atacat la SH de romani denota serioase lacune la balcon, intr-un joc in care ar trebui sa fim uniti.

Cum e atmosfera in clanul Hidro :) ?

Teoretic daca mai aveti astfel de atacuri productive, si primiti o cerere de intrare in clan de la un jucator mai modest, normal ar fi sa nu ii cereti un numar minim de cutii pe luna ulterior ?

Corect sau Incorect :)) ?

• Upvote 1
  • Moderator
Acum 29 minute, Horatius_ a spus:

pisici.jpg

• Upvote 7
  • Content Creator
Acum 8 minute, Gambino a spus:

Deci chiar au probleme cu mansarda băieții 

Nu stiu daca sunt probleme la mansarda,dar e clar ca au ceva cu jucatorii romani,intr-o seara,ma uitam la Orzanel si il avea pe unul din Quiet la black list, degeaba nu cred, il scoate ca ii zic ca e roman, ii arata ca nu are nimic cu el si ghici ce, la sfârşitul meciului il omoara pe Orazanel,avea cativa viewers,efectiv ne-au facut de c@c@t. Toti au inceput sa ne blameze inclusiv Orzanel.I-am cerut replay-ul dar a ezitat sa mi-l dea. 

• Content Creator

Din ciclul de cand era bunica fata, aveti mai jos un exemplu de problema la mansarda. Eram cu Emil in pluton pe cand se numea Zamolxis_ro si am avut ghinionul sa cadem in random cu individul de mai jos. Dupa ce am primit doua smetii de la respectivul care era cu jpze100, l-am intrebat ce probleme are. Raspunsul a fost halucinant. El ne urmarea pe harta si era suparat ca cica ne batuse Efe si am facut comunitatea romaneasca de ras. Ala era un noob cu 1000 wn8.Deci, problemele in aceasta comunitate sunt foarte vechi. Probabil pe primul loc ar fi frustrarea, iar apoi prostia si multe altele.

untitledjpae100.jpg

• Content Creator

Totusi, ca o paranteza despre ce s-a tot vorbit in ultima perioada,despre cele doua clanuri, trebuie sa vedem si unele lucruri bune, Dacus chiar daca e clan slab, se bate cum stie el cu clanuri bune si chiar castiga uneori,deci cred ca ceva merge acolo la ei cateodata,despre Quiet,asa cum sunt ei si ataca aproape toate clanurile romanesti, inclusiv Fame,înseamnă ca sunt uniti,chiar daca asta înseamnă si distrugerea noastra prin random, mai ales cand esti in echipa cu ei:D,ochi pentru ochi si pana mea mai departe, cred ca au vreun legamant facut.