Jump to content
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Recommended Posts

• Content Creator
Acum 2 minute, Patria_Hotilor a spus:

Cu cat ai fost platit sa publici aceasta postare?

Câteva galeti,brichete, pixuri,lucruri dinastea care se dau mita ,aaa si goldul care era dat in urma distrugerii mele prin random :rolleyes:

• Content Creator

Salut! Cred ca faceti prea multa reclama unui clan (QUIET) > si asa ii tineti in centurl atentiei, unii sunt fericiti ca sunt vedete pe aici pe forum .. ca la Can-can TV..

In ceea ce priveste faultarea unuia sau a altuia, e o metoda muuuult mai simpla, nu trebe sa trageti in ala sa deveniti albastri pe joc:) Ca va garantez ca acel coechipier pe care-l omorati o sa se laude pe TS " ia-ute-i si pe astia  LOOOL". Mai simplu e sa nu dati nimic de banuit, il panditi la cotitura cand scoate nasu sa dea o boaba si vruuuuum.... il tineti acolo sa si-o ia :) E mult mai fun decat sa trageti in el. Pana isi da seama ce se intampla- e la garaj.

Despre baietii din QUIET am la blacklist cativa care I-am prins in random cu savarina la gura, da erau din clanul mic (Qu1et)

Cu cativa din clanul mare chiar am dat lupte de SH si or fost ok. Nu judecati tot clanul pentru ca sunt cativa de acolo cu creierul neted.

• Membru Activ

Din punctul meu de vedere, pentru atitudinea membrilor clanului random/skirmish/CW este vinovata conducerea. Daca nu se permite un astfel de comportament, atunci nu s-ar intampla nimic. Ei accepta unii jucatori in clan doar pentru ca au un anumit WN8, chiar daca se comporta ca niste jigodii. Asta pe de o parte.

In plus, din ce vad pe aici, sunt singurii care ataca celelalte clanuri romanesti (asta e doar o logica a lor, nu inseamna ca sunt jigodii pentru asta). Doar ca, vezi si atactul pus pe FAME in acel moment, asta arata atitudine de parsivi. Aici, deja tine de felul in care gandeste conducerea, doar ei decid. Faza aia de pe twitch, in care se rugau sa ii ierte ci de la FAME...pana mea, e antologica.

Si mai sunt si alte lucruri, dar nu mai intru in detalii pentru ca nu merita. Repet doar, problema e conducerea.

• Upvote 2
  • Membru Activ

Acum mi-am adus aminte, un clan in care am fost mai demult avea si el bounty pus pe capul celor de la QUIET.  Ceva referitor la mesajele de recrutare trimise. Nu prea m-a interesat subiectul, desi la un moment dat am omorat unul (era adversar) nu am cerut gold-ul. 

P.S. din QUIET am un jucator la lista de prieteni, tip foarte OK si corect

Edited by Datcu Cristian
  • Super Moderator
Acum 2 ore, Patria_Hotilor a spus:

Cu cat ai fost platit sa publici aceasta postare?

Strange si el cat poate ca sa contracareze recompensa pusa pe capul lui...ceva de genul:

" - De ce trageti bah in mine?

- E 2500 gold recompensa cine te omoara

- Va dau io 3000 da' lasati-ma-n pace" 

Una peste alta, imi pare rau ca nu mai am timpul si starea necesara sa pot juca ca pe vremuri ( adica un pic...dar un piiiic mai bine ca acum) ca ma bagam si eu sa iau recompensa. Dar na, ca mosii acuma: daca nu mai pot eu, platesc pe altii sa te ciuruiasca:ph34r: :))))))

Recapituland:

-500 de gold de la mine;

-150 de la Andi ( saraculeeee :P );

- 500 de la legendaru ( da si tu mai mult nu fi chitros ca ai trezoreria plina )

......se mai baga cineva?

• Upvote 1
  • Content Creator
3 minutes ago, Catalin. said:

Recapituland:

-500 de gold de la mine;

-150 de la Andi ( saraculeeee care esti tu :P );

- 500 de la legendaru

CSF si eu ...

Is genul de persoana care cumpara o zi premium inainte sa se lanseze update-ul ca sa mai dea una WG gratis.

• Upvote 3
  • Content Creator
Just now, Catalin. said:

Pai ce, da WG una in plus daca ......? Ma du-teeeee !!! Nu stiam . Nu mai spune la nimeni dar vreau sa fac si eu asa. Cand intra update-ul ?

Azi a fost lansat la rusi ,maine *TEORETIC* ar trebuie sa il avem si noi .

• Moderator
Acum 5 minute, Catalin. a spus:

Strange si el cat poate ca sa contracareze recompensa pusa pe capul lui...ceva de genul:

" - De ce trageti bah in mine?

- E 2500 gold recompensa cine te omoara

- Va dau io 3000 da' lasati-ma-n pace" 

Una peste alta, imi pare rau ca nu mai am timpul si starea necesara sa pot juca ca pe vremuri ( adica un pic...dar un piiiic mai bine ca acum) ca ma bagam si eu sa iau recompensa. Dar na, ca mosii acuma: daca nu mai pot eu, platesc pe altii sa te ciuruiasca:ph34r: :))))))

Recapituland:

-500 de gold de la mine;

-150 de la Andi ( saraculeeee :P );

- 500 de la legendaru ( da si tu mai mult nu fi chitros ca ai trezoreria plina )

Aparent a devenit mai valoros decât mine....

• Content Creator
6 minutes ago, Catalin. said:

Gata...diseara scutur portofelul, arunc cu bilute de naftalina in moliile care vor zbura din el si-mi iau si io...ce ceapa ma-sii.....

Am luat si io de la camatari 4.7 lei azi de am bagat pe card .

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

D2ZF4v6.jpg

638dc1c60c1be6c7adabcc47290a8500.png

1vdrVPK.jpg

78348a97c089b46fb1507834975fa369.png45676e1dcf32ab4099d43ec4e49f9428.png

Se atinge usor lv X la Sh fara frica de a mai fi farmat de clanuri acum.

RIP mission riggin pentru acel 1000 de gold de la SH.

uKi8Vgc.gif

Edited by ANDI_B
  • Upvote 1