Jump to content
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Recommended Posts

• Super Moderator
La 2/20/2017 la 15:12, Awa a spus:

Legenda spune că primul animal de companie a lui Alek era un tiranosaurus Rex și cica suparman era pe plaja când a venit marea neagra la constanta.....

Legenda mai spune si ca Awa s-a batut odata cu Chuck Norris, in secret. Nu se stie cine a castigat, dar invinsul trebuia sa poarte palarie de cowboy pentru tot restul vietii.

L.E.: Si daca Van Damme a facut spagatul pe 2 camioane, Chuck Norris pe doua avioane, se spune ca s-au luat dupa Awa, care a facut spagatul pe 2 submarine....la 1000 de metri sub nivelul marii.

• Upvote 3
  • Moderator
Acum 20 minute, Catalin. a spus:

Legenda mai spune si ca Awa s-a batut odata cu Chuck Norris, in secret. Nu se stie cine a castigat, dar invinsul trebuia sa poarte palarie de cowboy pentru tot restul vietii.

L.E.: Si daca Van Damme a facut spagatul pe 2 camioane, Chuck Norris pe doua avioane, se spune ca s-au luat dupa Awa, care a facut spagatul pe 2 submarine....la 1000 de metri sub nivelul marii.

nu a fost in secret , doar ca din martori nu a mai trait nici unul sa zica povestea ....

de fapt erau doua balene ucigase  si nu erau 1000 de metri ...erau 6500 din cate imi amintesc ....

:)

• Upvote 2
  • Community Contributor
Acum 58 minute, Awa a spus:

nu a fost in secret , doar ca din martori nu a mai trait nici unul sa zica povestea ....

de fapt erau doua balene ucigase  si nu erau 1000 de metri ...erau 6500 din cate imi amintesc ....

Pnm eu stiam de "20000 de leghe sub mari", asta cu 6500..."e pantaloni scurti"

• Upvote 1
  • Membru Activ
1 hour ago, Awa said:

Defapt balenele faceau spagatu pe AWA xD. Advice: nu va aruncati banii pe Obj 252U, e o prostie de tanc. https://thedailybounce.net/2017/02/21/object-252u-review-by-harkonnen/

• Upvote 2
  • Moderator

E bun tanculetul din cate am vazut ... mama lor de bani ca , cred ca de 20 de ori m-am tot uitat la wargaming league am zis ca poate poate castig si eu pe contul meu un tier viii premium ca nu am .. decat 5 da de unde cum vad aia romanasi cum gata se sperie =))

• Content Creator
On 2/22/2017 at 5:53 PM, Awa said:

După ce te-a decorat pe tine MIhai Viteazul. :)

Imi pare rau, Decebal pare un copil raportat la vechimea mea pe world of tanks, Stefan cel Mare inca cauta turci si tatari pentru a ma egala la luptele de CW.

• Super Moderator

M-am uitat de curiozitate. Si in loc sa-mi satisfac curiozitatea, am marit-o ..http://wotinfo.net/en/efficiency?playername=Atparehu&server=eu  .......CUM ? Adica, pe bune, si eu sunt praf in jocul asta si mai am multe de invatat ( dar nu mai am chef si rabdare) dar asea cevaaaa....deci....asea cevaaaaa !

• Moderator
Acum 1 oră, Anghel Adrian a spus:

Imi pare rau, Decebal pare un copil raportat la vechimea mea pe world of tanks, Stefan cel Mare inca cauta turci si tatari pentru a ma egala la luptele de CW.

Iti recomand cu drag sa citesti o carte de mare exceptie "The Guns of August".( https://en.wikipedia.org/wiki/The_Guns_of_August )

Este o carte care arata cu date faptul ca milioane de soldati au murit nevinovati in primul razboi mondial datorita unor generali si lideri politici prea mandri de ei pentru a se adapta razboiului modern , folosind tactici vechi de 100 de ani pe care ei le considerau de mare succes .

Cartea este obligatorie in academiile militare Americane si nu numai . Scrisa prin 1960 inca este de actualitate...

• Upvote 1
  • Content Creator
31 minutes ago, Awa said:

Iti recomand cu drag sa citesti o carte de mare exceptie "The Guns of August".( https://en.wikipedia.org/wiki/The_Guns_of_August )

Este o carte care arata cu date faptul ca milioane de soldati au murit nevinovati in primul razboi mondial datorita unor generali si lideri politici prea mandri de ei pentru a se adapta razboiului modern , folosind tactici vechi de 100 de ani pe care ei le considerau de mare succes .

Cartea este obligatorie in academiile militare Americane si nu numai . Scrisa prin 1960 inca este de actualitate...