Jump to content
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Recommended Posts

• Membru Activ

Esti demential Andi! Nu stiu de unde le gasesti. :)

La faza cu Telekom insa, te contrazic. Am fibra de la ei de un an juma' si nu am avut probleme mai deloc. Un coleg cu care plutonesc mai mereu are net de la RDS si se plange destul de des.

• Content Creator
47 minutes ago, Apollo said:

Esti demential Andi! Nu stiu de unde le gasesti. :)

La faza cu Telekom insa, te contrazic. Am fibra de la ei de un an juma' si nu am avut probleme mai deloc. Un coleg cu care plutonesc mai mereu are net de la RDS si se plange destul de des.

Am 20 MB /SEc viteza ( am avut si 50) dar netul cadea /cade mai mereu .(Probabil ca is mai pe la tara , nu am idee.)

Edited by ANDI_B
  • Super Moderator

Eu zic ca sunt si oameni care joaca strict de placere si pentru relaxare si, e adevarat, nu sunt nici unicumi dar nici ultimii cercopiteci...Dupa ce am tras tare acum ceva timp ( 2013-2014-2015) am pus frana si m-am gandit daca am obtinut ceva satisfactii daca m-am stresat cu cw, invatat harti ( cat de cat), tancuri, etc. Pai deci da, nu am obtinut...asa ca fuck it !

Apollo, eu nu ma ambalez ca risc sa-mi crape vreun semering .

• Upvote 1
  • Membru Activ

Daca tot am pierdut o ora sa citesc ce e pe aici pe forum imi permit sa fac si eu cateva comentarii.

Slaba comunitate( asta pleaca de la atitudinea moderatorilor, de la Comandantii Clanurilor)... 

Prea multa invidie, rautate.

Nu vad mai nimic constructiv pentru "acea comunitate" de care tot vorbiti...

• Upvote 4
  • Content Creator
2 hours ago, SholvaLulu said:

Daca tot am pierdut o ora sa citesc ce e pe aici pe forum imi permit sa fac si eu cateva comentarii.

Slaba comunitate( asta pleaca de la atitudinea moderatorilor, de la Comandantii Clanurilor)... 

Sa moara capra vecinului CPLM.

• Upvote 1
  • Moderator

@SholvaLulu si daca nu esti multumit de ce ma rog trebuie sa si postezi ? Fiecare cu parerea lui dar noi consideram si nu ma refer la stafful WoTRomania ma refer la toti membrii forumului ca ne-am ajutat intre noicat am putut ... si ajutat ma refer ca vine x membru posteaza strategii , ofera ajutor celor incepatori , da sfaturi , posteaza noutati despre clanuri si tot asa . Asta nu e ajutor ? Mie mi se pare de folos si chiar le multumesc tuturor ca nu ma mai fac sa caut pe google sau sa deschid n pagini sa fiu la zi cu World Of Tanks si casesc aici tot ceea ce trebuie si am eu nevoie . 

Edit : Sunt si eu curios pentru ce tot iau minusuri aici ... adica laud comunitatea si playerii si tot eu iau - ? :)))

Acum 9 ore, SholvaLulu a spus:

Iti multumesc in numele tuturor celor ce frecventeaza acest forum ptr ca ti-ai facut timp sa iti creezi cont si sa ne faci cunoscuta parerea ta. E o dovada ca desi e in coma, pacientul inca mai are sanse de supravietuire. Daca ai idei te asteptam  sa ni le impartasesti, daca nu... multumim totusi ptr efortul depus. 

• Upvote 5
  • Content Creator
Acum 12 ore, SholvaLulu a spus:

Daca citeai mai bine,ai fi vazut ca sunt foarte multe topice in care chiar se explica despre joc, de fapt cred ca pe forumul asta se explica mult mai multe decât pe forumurile internationale, faptul ca le-ai citit pe cele cateva in care discutiile sunt mai in contradictoriu nu înseamnă ca e slaba comunitatea, comunitatea jocului e slaba ca multi nu stiu sa joace jocul si nici nu vor sa invete dar se supara cand li se explica si nici nu recunosc in ruptul capuluo sau nu isi dau  seama,mai e si faptul ca sunt multi jucatori buni care,când explica de fapt iti vorbesc de sus si de aici toate discutiile. 

Edited by haua26
  • Upvote 2
  • Membru Activ
Acum 12 ore, SholvaLulu a spus:

Zamolxes reincarnat,am asa o banuiala :SLOBBER:

• Moderator
17 hours ago, Belleaua said:

@SholvaLulu si daca nu esti multumit de ce ma rog trebuie sa si postezi ?

Edit : Sunt si eu curios pentru ce tot iau minusuri aici ... adica laud comunitatea si playerii si tot eu iau - ? :)))

omul poate posta ce vrea, chiar daca nu iti convine tie ce scrie. si-a exprimat opinia intr-un mod civilizat si nu a jignit pe nimeni

• Upvote 1