Jump to content
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Recommended Posts

• Membru Activ
2 hours ago, RO_DanyeL said:

nu isi bate joc de nimeni.. nu are autoritate... nu are nici un fel de instrument prin care sa poata face ceva... e doar un no lifer care bate din gura

Tu esti penibil pentru ca, chiar iti ocupi din propriul timp.. in care ai putea face orice altceva, facand videoclipuri si live-uri in care sa ne spui noua cat de cacat e QUIET si agentskill..

Cea mai eficienta solutie, e blacklist.. dar din moment ce tu nu recurgi la asta, in mod clar iti face placere sa continui drama asta patetica

Asta asa este ...de ce sa spui anumite chestii...lasa ca se rezolva ele ...asa e si cu romania...de ce sa ii strangem pe aia de gat ....lasa asa si fara autostrazi :))) 

Scuze ...am trait in alta tara si am vazut putin lumea din alt unghi ...nu e lauda ci doar experienta de viata :)

• Membru Activ
1 hour ago, DaNy ZuZu said:

Scuze ...am trait in alta tara si am vazut putin lumea din alt unghi ...nu e lauda ci doar experienta de viata :)

Tu vezi cat de penbil esti? Compari situatia de fata, in care un dobitoc are iluzia ca, actiunile lui chiar afecteaza pe cineva, cu o problema politica si economica, pe care nici tu, si nici alte cateva milioane de oameni nu o inteleg pentru ca sunt prea leneși sa se informeze. 

Ești un clișeu.. N-ai vazut nimic..

Ai mers in Anglia cu speranta ca o sa poti muncii pe un salariu minim pe economie la ei, sa iti iei un BMW din 2004 second hand pe care il poti cumpara acolo cu sub 1500 de lire.. si ca o sa stai in chirie undeva la 30 de km de Londra de Est (daca ai noroc).. Si nici nu trebuie sa imi spui cat de mult te-ai rugat sa nu te mai trateze ca pe un gunoi acolo

Habar n-ai geopolitica, habar n-ai sociologie, si sunt 100% sigur ca nici cu restul nu esti la zi... nu știi absolut nimic despre acest subiect.. Faptul ca traiești într-o țară care a ieșit din UE, dupa care se milogeste să mai faca odata un referendum pentru sunt ignoranti si dobitoci și nu au stiut ce voteaza, te face doar sa fi mai mult ca ei.. Un ignorant care se crede deasupra tuturor si care nu are absolut nimic special.

Nu esti cu nimic mai presus de AgentSKILL.. esti la fel de arogant, ai un complex de superioritate, esti si putin frustrat.. si la fel ca el, si tu stai in Anglia si te crezi mai important.. Hai sa vorbesc pe limba ta "IESI ACASA!"

Edited by RO_DanyeL
  • Upvote 1
  • Moderator

Am rugamintea sa incetati disputele directe in acest topic . " Stiri din clanurile Romanesti " nu .. " Disputele clanurilor romanesti " . Am prins ideea stim cine e AgentSkiLL dar se ajunge in extreme deja si nu imi place . Lumea a cam inceput sa se plictiseasca sa ii deranjeze anumite topicuri ale voastre . Nu ma intelegeti gresit . Dany gata cu livestream-urile pe aici ( si aici ma refer livestream cand insulti  / injuri etc. ) agiti spiritele si nu e frumos . Am rugamintea totodata si ca cei din Quiet sa inceteze . Multumesc si scuze pentru deranj . 

• Upvote 3
  • Content Creator
7 hours ago, Belleaua said:

Am rugamintea sa incetati disputele directe in acest topic . " Stiri din clanurile Romanesti " nu .. " Disputele clanurilor romanesti " . Am prins ideea stim cine e AgentSkiLL dar se ajunge in extreme deja si nu imi place . Lumea a cam inceput sa se plictiseasca sa ii deranjeze anumite topicuri ale voastre . Nu ma intelegeti gresit . Dany gata cu livestream-urile pe aici ( si aici ma refer livestream cand insulti  / injuri etc. ) agiti spiritele si nu e frumos . Am rugamintea totodata si ca cei din Quiet sa inceteze . Multumesc si scuze pentru deranj . 

De unde stii ca lumea a inceput sa se plictiseasca?

Si aia cu "deja nu mi mai place" chiar ai impresia ca lumea intra pe forum cu scopul declarat sa-ti faca tie pe plac?

• Upvote 1
  • Membru Activ
9 hours ago, RO_DanyeL said:

Tu vezi cat de penbil esti? Compari situatia de fata, in care un dobitoc are iluzia ca, actiunile lui chiar afecteaza pe cineva, cu o problema politica si economica, pe care nici tu, si nici alte cateva milioane de oameni nu o inteleg pentru ca sunt prea leneși sa se informeze. 

Ești un clișeu.. N-ai vazut nimic..

Ai mers in Anglia cu speranta ca o sa poti muncii pe un salariu minim pe economie la ei, sa iti iei un BMW din 2004 second hand pe care il poti cumpara acolo cu sub 1500 de lire.. si ca o sa stai in chirie undeva la 30 de km de Londra de Est (daca ai noroc).. Si nici nu trebuie sa imi spui cat de mult te-ai rugat sa nu te mai trateze ca pe un gunoi acolo

Habar n-ai geopolitica, habar n-ai sociologie, si sunt 100% sigur ca nici cu restul nu esti la zi... nu știi absolut nimic despre acest subiect.. Faptul ca traiești într-o țară care a ieșit din UE, dupa care se milogeste să mai faca odata un referendum pentru sunt ignoranti si dobitoci și nu au stiut ce voteaza, te face doar sa fi mai mult ca ei.. Un ignorant care se crede deasupra tuturor si care nu are absolut nimic special.

Nu esti cu nimic mai presus de AgentSKILL.. esti la fel de arogant, ai un complex de superioritate, esti si putin frustrat.. si la fel ca el, si tu stai in Anglia si te crezi mai important.. Hai sa vorbesc pe limba ta "IESI ACASA!"

Bai prietene...eu nu stiu sigur care dintre noi este pe langa subiect...evident nu inteleg ce are de a face una cu alta ..eu doar am evidentiat ceva si tu ma iei si ma scuturi de parca ma cunosti de la 2 ani...vorbesti doar tampenii si pe deasupra vrei sa pari si inteligent...vezi ca eu nu ma iau de referendumurile din cluj si nici cat ai lins tu un sef in fundulet ca sa primesti un job. Hai te rog frumos mai usor cu atitudinea de "le stiu eu pe toate " ca nu e chiar asa. 

Sanatate si bucurie , ma astept sa renunti la a mai da un reply ...cu siguranta pe urmatorul il voi ignora! 

• Upvote 2
  • Content Creator
Acum 58 minute, chevy_x a spus:

Win rate-ul este relativ. Poti fi distrus in primul minut al jocului si ceilalti sa castige jocul cu un babuin in minus, automat iti creste si tie win rate-ul.

Da, dar fiecare jucător ar trebuii sa contribuie la câștigarea meciului,prin ceea ce face în joc și ce eficienta are cu tancul respectiv,  fiecare jucător care face ceva pentru echipa plus contributia celorlalți automat rezulta un win rate mai mare. 

Ex. Aseară, harta deschisa, t49, Light, snipe de pe linia roșia unde eram eu cu td-ul, unde a fost eficienta dacă nu a făcut spot,pentru echipa, apoi se plângea ca pierde meciul, era roman,  pe bune ? Pai cum sa câștigi dacă tu cu spoterul stai la snipe.

Ideea e ca, trebuie sa ai eficienta cu tancul tău, ca să îți crești șansele de câștig. 

• Upvote 2
  • Content Creator

Ca tot am o pauza la servici  :lol:

Sa zicem ca echipele au șanse egale 50-50.

Tu ca jucător pentru echipa ta aduci un aport de 3-4 la suta la aia 50, asta dacă toți au un win rate de 50.

Daca ai murit fără sa faci absolut nimic, nici spot dmg. care pentru mine e la fel de important ca dmg. dat, nici nu dai dmg, nu mai vorbim de share dmg.sau focus fire, astea deja sunt prea mult în random, dacă ai murit fără sa faci nimic din toate astea tocmai ai transferat acei 3-4 la suta echipei adverse și tu efectiv nici nu ai fost în lupta aia. Dar dacă ai făcut ceva din toate astea, tocmai ai adus echipei tale o șansă de câștig în plus. 

Bineînțeles sunt și cazuri in care, termini cu un dmg. cu mult peste echipa ta, cât 4 la un loc și pierzi, asta însemna că tu tocmai ai jucat și șansele celorlalți.Adica i-ai carat. Dar asta e alta poveste. 

Edited by haua26
  • Upvote 2
  • Content Creator

Mie imi plac meciurile alea in care spotez 10 adversari si timp de mai bine de 1 minut nu trage nici naiba in ei.. toti isi iau pozitii de camp / snipe asteptand adversaru sa vina in bataia pustii.. in cazuri de-astea joc la linia rosie fara nici un fel de regret.

• Content Creator
Acum 10 minute, Ciombelete a spus:

Mie imi plac meciurile alea in care spotez 10 adversari si timp de mai bine de 1 minut nu trage nici naiba in ei.. toti isi iau pozitii de camp / snipe asteptand adversaru sa vina in bataia pustii.. in cazuri de-astea joc la linia rosie fara nici un fel de regret.

Mi se pare logic, eu încă încerc sa ma dezvăț sa o mai fac pe Chuck Norris B)dacă nu ii am pe alde Bruce Lee:lol:  în spate, ma uit dacă am pentru cine spota, dacă nu caut alternative numai sa fac ceva în lupta aia, chiar și team dmg. :rolleyes:

• Moderator

Am patit`o eu ieri cu team damage-ul ... un t49 singurul spoter din lupta pe Malinovka statea pe linia rosie ... am asteptat 5 minute si am preferat sa iau ban 1 ora decat sa il vad pe ala mov cum sta pe dunga rosie in loc sa spoteze cat de cat .