Jump to content
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Recommended Posts

• Content Creator
On 05.05.2017 at 7:55 AM, chevy_x said:

Win rate-ul este relativ. Poti fi distrus in primul minut al jocului si ceilalti sa castige jocul cu un babuin in minus, automat iti creste si tie win rate-ul.

Mai ai un pic si zici ca statisticile nu spun cat de bine joaca persoana respectiva. 

• Content Creator
On 05.05.2017 at 1:09 PM, Belleaua said:

Am patit`o eu ieri cu team damage-ul ... un t49 singurul spoter din lupta pe Malinovka statea pe linia rosie ... am asteptat 5 minute si am preferat sa iau ban 1 ora decat sa il vad pe ala mov cum sta pe dunga rosie in loc sa spoteze cat de cat .

Joci reroll la 1300 wn8?

Acum 9 minute, ANDI_B a spus:

Mai ai un pic si zici ca statisticile nu spun cat de bine joaca persoana respectiva. 

Daca intelegi pe langa, nu are sens sa purtam o discutie. Daca doar te bagi in seama, am sa te rog sa iti faci programare ptr o zi din cursul saptamanii.

Seara buna.

• Content Creator
Acum 28 minute, ANDI_B a spus:

Joci reroll la 1300 wn8?.

Iti place sa tot agiţi spiritele pe forum Andi. Nu am vazut sa zici ceva constructiv pentru a ajuta pe altii, numai atacuri la persoane. 

Edited by haua26
  • Content Creator
24 minutes ago, Belleaua said:

@ANDI_B joc la 100 wn8 ca sa fie un deliciu pentru tine. si nu e reroll :) . contul vechi e vandut si nu am rezistat fara wot ;)

Te inteleg. Am avut si eu o pauza de un an si am facut la fel. Spor la facut grind de la ZERO :( 

1 hour ago, haua26 said:

Iti place sa tot agiţi spiritele pe forum Andi. Nu am vazut sa zici ceva constructiv pentru a ajuta pe altii, numai atacuri la persoane. 

Nu e atac , e o intrebare la care am primit un raspuns concret cu privire la situatie. 

Ce sa faci constructiv cand CW si SH e mort...

• Upvote 2
  • Content Creator
Acum 14 ore, ANDI_B a spus:

Ce sa faci constructiv cand CW si SH e mort...

Sa continuii cu acele review-uri in prima faza pe care ai inceput sa le faci despre tancuri, stiu ca joci bine si asa ai ajuta si pe altii.

• Content Creator
5 hours ago, haua26 said:

Sa continuii cu acele review-uri in prima faza pe care ai inceput sa le faci despre tancuri, stiu ca joci bine si asa ai ajuta si pe altii.

Aș face dar nu au un impact puternic( pe baza persoanelor care le-au vazut) plus că dacă ar primi share pe pagina de grup wotromania aș face săptămânal sau in limita tancurilor disponibile. Dacă mai multe persoane ar afirma că sunt bune iar m-aș pune la lucru.

• Upvote 1
  • Membru Activ

Mie mi-a placut cand acest player a intrat pe mine dupa meci (danyel xxl sau ceva de genul) si a tinut musai sa ma injure dupa ce s a sinucis ca sa ma omoare pe mine si plus de asta au pierdut si meciul....initial l am ignorat ...cand am vazut statisticile lui...dar dupa aceea m-am enervat dat fijind faptul ca el ma face player slab cand el are 46 win rate iar eu am 52....nu zic ca e mare dar ptr mine e important sa fie peste 50 ..asta inseamna ca eu contribui ...

• Upvote 2
  • Content Creator

Eee, lasa, ca am vazut io cum joaca unii din NLG, basca am avut un coleg de servici care a stat acolo aproape un an de zile si cam stiu ce si cum.. am simtit pe pielea noastra cand am picat cu  NLG > Ammodrack + commander, apoi gunner, apoi iar ammodrak.. si tot asa.. toate loviturile gen snap-shot intrau in turela si toate dadeau ceva daune la module/ echipaj. Ne-or dat jucatori de 5500 - 6000 scor personal de zici ca jucam contra FAME sau S3AL... asa ca nu te plange ca va mai injura lumea.

• Content Creator
On 07.05.2017 at 1:36 PM, haua26 said:

Is6 este finalizat.

Am urmatoarele tancuri : Churchill 3(Nu pun 3 marks pe el ca e pe alt cont/nu joc low tier)

FCM 50T(Nu imi place/random e cancer nu vreau sa joc cu el)

T25 Chilot1 (idem FCM)

Is3 (ca tot sunt la tancuri rusesti)

Sau tier X : 140/T62A

Daca sunt mai multe persoane sa aleaga. http://www.strawpoll.me/12934365

Votati va rog *INSERT HAI LA VOT MEMES*

Ar fi bine iar sa fie voturi pentru ca nu le fac pentru mine ...

@Catalin. Ce stii merge de un share pe pagina de FB al acestui forum topic-ul cu Is6?

Edited by ANDI_B
  • Content Creator
1 oră în urmă, ANDI_B a spus:

Is6 este finalizat.

Am urmatoarele tancuri : Churchill 3(Nu pun 3 marks pe el ca e pe alt cont/nu joc low tier)

FCM 50T(Nu imi place/random e cancer nu vreau sa joc cu el)

T25 Chilot1 (idem FCM)

Is3 (ca tot sunt la tancuri rusesti)

Sau tier X : 140/T62A

Daca sunt mai multe persoane sa aleaga. http://www.strawpoll.me/12934365

Votati va rog *INSERT HAI LA VOT MEMES*

Ar fi bine iar sa fie voturi pentru ca nu le fac pentru mine ...

@Catalin. Ce stii merge de un share pe pagina de FB al acestui forum topic-ul cu Is6?

Asta e nasol, ca nu ai tancuri destule. 

• Content Creator
2 hours ago, haua26 said:

Asta e nasol, ca nu ai tancuri destule. 

Am adăogat in strawpool mai multe tancuri. Eu nu joc wot,adica joc dar fac duble.