Jump to content
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Recommended Posts

• Content Creator
1 minute ago, Gabi1985 said:

Andi tie nu are rost sa-ti dau explicati deoarece tu ataci orce persoana ca si Adrian . Ia vezi nu are loc Skill si pentru tine in cea mai longeviva .... ? Iti dau replica dupa data de 15 septembrie cand te trimite maicata la scoala sa pui botu pe carte ca ai luato pe aratura de la atata wot . De aia multa lume nu mai posteaza in acesta comunitate  , deoarece daca cineva isi zice parerea sau oftu gata .... ala e prost , retardat si etc. Eu zic sa-ti vezi de treaba ta . Cand te voi mentiona ma pupi linistit unde vrei tu copilu . Pana atunci mult succes la joc .

1.Mi-as dori vremurile bune cand scoala era singura mea problema. 

2.Nu te-am facut prost sau retardat. Jignirile m-ar cobora la un nivel mic asa ca  folosesc statistici si sarcasm, @ZamolxisDeus iti poate oferi opinii cu privire la mine si primul impact avut cu mine pe acest forum. Unde e statistica legata de clanuri eu particip. 

3.Incearca sa scrii corect gramatical ca din punctul meu de vedere si daca e sa cer opinia mai multor persoane de aici ori iti trebuie o tastatura noua ( ai link pe un alt topic) ori trebuie pe data de 15 septembrie sa treci pe la grupa zero. Faci si tu o liniuta un bastonas colorezi fara sa depasesti liniile.

Eu am folosit o statistica iar tu esti atacat si te transformi pe aici de parca ai fi cu un super clan. Tu nici nu ai dreptul ca comentezi despre QUIET nu esti in masura. Esti o fiinta mai joasa decat ei ca tu atacati mai multe clanuri romanesti decat ei inainte. Si nu , nu ii iau apararea clanului QUIET nici nu sunt intr-un clan romanesc.

E o diferenta intre a ataca ( ceea ce faci tu) si ceea ce fac eu. 

• Community Contributor
Acum 3 ore, Gabi1985 a spus:

Mai oameni buni ce dracu aveti mai ? Ati stat mult in soare la mare si va prieste. [...] Sa aveti o zi faina si scuze de greselile gramaticale  .

Da. Nu. Nu. In nici un caz.

Nu invatam sa scriem corect aici. Doar ne dam straduintza sa gresim cat mai putin gramatical. Cica ar fi vorba de respect reciproc. Intre noi ca romani. Nu am luat-o pe aratura si nici nu sunt profesor de gramatica. Dovada ca nu folosesc tastatura de limba romana si bag mereu acel tz. Sa vedeti ungurii cate z-uri au... Si eu si altii gresesc din tertze motive... Unii gresesc ca scriu de pe mobil... altii ca le zboara netul subit... Madam Graphini invoca golurile de aer generate de zborul cu avionul...

Poate ne dam silintza un pic...

• Membru Activ
Acum 4 ore, holyoldman a spus:

Da. Nu. Nu. In nici un caz.

Nu invatam sa scriem corect aici. Doar ne dam straduintza sa gresim cat mai putin gramatical. Cica ar fi vorba de respect reciproc. Intre noi ca romani. Nu am luat-o pe aratura si nici nu sunt profesor de gramatica. Dovada ca nu folosesc tastatura de limba romana si bag mereu acel tz. Sa vedeti ungurii cate z-uri au... Si eu si altii gresesc din tertze motive... Unii gresesc ca scriu de pe mobil... altii ca le zboara netul subit... Madam Graphini invoca golurile de aer generate de zborul cu avionul...

Poate ne dam silintza un pic...

Pai nu mai da sfaturi si te plange de unul sau altul,ca nu scrie corect,cata vreme tu continui sa scrii  "straduintza" in loc de straduinta.Ps.: nici eu nu folosesc tastura de limba romana,dar scriu fara tz.(combate pe unul,altul ,folosind Dex-ul)

Edited by Gambino
  • Upvote 1
  • Community Contributor

Cand aveam minunea aia de XVM vedeam des asa ceva! De ce? Pentru ca... ziceam eu... vad prostii de genul... Care ...unde ...cum... cat... Acum e o perioada in care nu ma mai intereseaza. Acest xvm face parte din cheaturi! Nu din joc!

• Content Creator

Ma, si eu am zis-o, ca Zalmo pe ts. si cred ca si in viata reala e super ok, pe cand pe forum se transforma.Zalmo dictator, aaa pardon, presedinte :lol:. Sunt un trist, pana mea :(:P.

• Moderator
Acum 37 minute, haua26 a spus:

Ma, si eu am zis-o, ca Zalmo pe ts. si cred ca si in viata reala e super ok, pe cand pe forum se transforma.Zalmo dictator, aaa pardon, presedinte :lol:. Sunt un trist, pana mea :(:P.

Ba asa am eu un prieten, are 1,98 si 55 de kg ..e epic omul si ca sa va faceti o idee cand s-au luat doi vecini l bataie, el fiind in casa a fugit prin curtea din spate si a aparut dupa 3 ore cacat de frica " daca intrau aia peste mine in nebunia lor" ...ba dar cand se urca la volan ..omul e epic injura, scuipa trage de volan spre alte masini deci zici ca e cel putin morosanu :)

• Haha 4
  • BANNED

M ati facut curios si aseara am intrat pe live ul lui Rhoaius ,sa vad pe cei din Dacus in actiune 

Am prins ceva din primul advance ,in care au iesit destul de sifonati  (strateg  Zamo)

La urmatorul se schimba strategul si dupa ce cere tancuri spune ceva care pe mine m a  surpins(rezumat) :cei care au modul ala care RUPE pe harta ,sa anunte pe unde vin aia ,pt ca in momentul asta el nu mai are decat TUNDRA ....(nu stiu ce varianta a spus )

Va dati seama ca imediat i s a atras atentia pe ts ceva de genu: shhhhh shhhhh shhhh ca suntem pe live:NINJA:

Rezultatul la cel de al 2 lea advance >idem 1

• Content Creator
Acum 14 minute, Gentutza_Ro a spus:

M ati facut curios si aseara am intrat pe live ul lui Rhoaius ,sa vad pe cei din Dacus in actiune 

Am prins ceva din primul advance ,in care au iesit destul de sifonati  (strateg  Zamo)

La urmatorul se schimba strategul si dupa ce cere tancuri spune ceva care pe mine m a  surpins(rezumat) :cei care au modul ala care RUPE pe harta ,sa anunte pe unde vin aia ,pt ca in momentul asta el nu mai are decat TUNDRA ....(nu stiu ce varianta a spus )

Va dati seama ca imediat i s a atras atentia pe ts ceva de genu: shhhhh shhhhh shhhh ca suntem pe live:NINJA:

Rezultatul la cel de al 2 lea advance >idem 1

Omul e venit din cea mai longeviva comunitate acum 4 zile!

I s-a explicat politica noastră...

Că era obișnuit intr-un fel,e partea a doua...

Cine mă cunoaște știe pozitia mea referitoare la moduri!

Și da, într-adevăr a fost o seară horror,mai mulți factori cumulați!

Când joci cu 9 playeri noi,intrați în ultima săptămână...e greu,foarte greu!

• Content Creator

Hai să vă spun starea de fapt a clanului,nu are rost să ascund asta și nu îmi place să mă ascund după deget!

Clanul dispune de un nucleu stabil,dacă construiesc o echipă din respectivul nucleu,ne putem bate de la egal la egal cu oricine!

Miza in prezent și munca pe care o depun seară de seară e pentru construirea unei a doua echipe  care să se apropie de prima!

Degeaba in campania trecută castigam meciuri pe banda rulanta cu o echipă, dacă cea de-a doua era la un nivel de clan mic!

Așa s-a stricat și wr și așa am dat ocazia unora să spună că suntem slabi!

Dacă noul om care a venit și care e foarte implicat va reuși să organizeze treaba și să ridicăm încă un grup la nivelul primului, atunci pot spune că suntem în grafic...

Până atunci însă mai avem de muncă,nu din cauza valorii oamenilor,insa unii dintre băieții noi spre exemplu jucau alte mape, diferite de ce jucam noi!

Și am mai observat o chestie care nu îmi place...nu prea ii avantajează dinamica,jocul cu relocări rapide, joacă prea static iar urmarea s-a văzut!

Dar cu perseverență,o să reușim,iar în momentul în care am 2 echipe pt viitorul sezon de cw competitive și independente,abia atunci o să fim tari!

Dar până atunci trebuie ,, tocați,, mărunt,să folosească muniție premium,să facă focus,să nu mai stea safe in timp ce colegii fac push,sa se protejeze între ei etc.

Cam cu asta mă chinuiesc acum...

• Content Creator
Acum 7 ore, ZamolxisDeus a spus:

Omul e venit din cea mai longeviva comunitate acum 4 zile!

I s-a explicat politica noastră...

Că era obișnuit intr-un fel,e partea a doua...

Cine mă cunoaște știe pozitia mea referitoare la moduri!

Și da, într-adevăr a fost o seară horror,mai mulți factori cumulați!

Când joci cu 9 playeri noi,intrați în ultima săptămână...e greu,foarte greu!

Deci i s-a explicat politica voastra dar totusi apelati la mod-urile interzise ale aluia, ca e bine de stiut pe unde vin unii pe harta. Chiar strategul foloseste si el nu stiu ce mod ca in momentul de fata numai asta are.

Cred ca sunt in asentimentul jucatorilor mai vechi si mai rodati in jocul asta, ca nu mai puteam dormi noaptea si chiar muream daca mai ascundeai  cum sta de fapt treaba in Dacus. Prima echipa rupe tot la ce nivel? De a doua nu mai intreb.

Daca tot explici asa frumos cum trebuie sa mearga treaba si ce trebuie sa se faca, cum de ai wn8 1000? Cred ca tu cand joci nu aplici ce spui. Alta explicatie nu am. E un fel de teoria ca teoria dar practica ne omoara?

Pe tine nu te poate vindeca nimeni de lauda asta inutila a unor mediocritati.

• Haha 4
  • Content Creator
Acum 25 minute, catalinike a spus:

Da poi cat am fost eu acolo deja se stia ce copac cade ...pe unde vin ...cati sunt....

daca ii prindeti.....faceti-le ticket ...ca prin regulament nu au voie nici cu tundra desi se foloseste angro acolo

*editat*

Ma vad nevoit sa aplic un punct de warn...Alin e prea mult ...mult prea mult !

Awa