Jump to content
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Recommended Posts

• Content Creator

Pe Emil l-am refuzat eu cand a vrut sa vina in TA-RE ultima data. Stiam ca e alunecos ca un sapun si nu m-am inselat. Cred ca fost aproape in toate clanurile romanesti si din fiecare nu cred ca a iesit fara sa fie discutii.

• Content Creator
La 24.04.2017 la 10:48, DacuSupreme a spus:

Vă povestesc o întâmplare recentă care mi-a ridicat nivelul de adrenalină aseară și am tras concluzia că Skill joacă la grădiniță cu mesajele lui din joc,se poate juca și mai murdar...

În urmă cu 5 zile am fost contactat de 3 oameni care doreau să intre in Dacus.Le-am explicat regulile clanului, activitatea noastră și le-am spus că pot sta pe ts până le expiră penalitatea de 48 h,ei parasindu-si fostul clan din cauza inactivității.

În weekend am planificat să iau o pauză cu wot-ul,după nenorocirea asta de campanie simțind nevoia de o evadare în RL.

În intervalul in care am fost plecat,o scursura pe nume AD1TZHU, comandantul adjunct al clanului SH-PT și fratele comandantului de acolo,a contactat unul dintre cei 3 oameni care urmau să intre la noi.

Aici urmează partea deranjanta...A obținut ts-ul nostru și a încercat să recruteze oameni din Dacus și Dacu5,pe propriul nostru ts.

Nu m-a deranjat că i-a aburit pe cei 3 sa intre in SH-PT,dar mă deranjează gestul lui de canalie la adresa oamenilor din interiorul Dacus.

Normal că nu a păcălit pe nimeni de la noi sa plece,nu toți sunt oi,dar mi s-a demonstrat că avem o comunitate meseriasa,iar Skill poate juca la grădiniță în comparație cu alți tupeisti nenorociți.

Chiar nu mai există respect reciproc și fair-play? Chiar trebuie să numești paznici la ts pt identificarea jigodiilor fara scrupule?

Se pare că nivelul uman al unora e jos, foarte jos.Pt asta declar război SH-PT,alături de Quiet.

Ce le pot face?Nu mare lucru...

Pt orice membru SH-PT omorât în random, oamenii mei vor fi recompensați la fel cum a funcționat 30 zile sistemul in cazul Quiet plus că nu voi precupeți nici un efort pt a-i face praf la capitolul imagine.

Dacă ești mizerie și te comporți după modelul implementat de comandantul cu reset la cont(a se citi Skill), atunci voi avea grijă să plătești înzecit,prin gravele daune care o să le suferi la capitolul imagine domnule AD1TZHU.

Poate că ție nu îți pasă dar măcar lumea e pusa in gardă și limitez astfel interacțiunea clanului tau cu alte clanuri cu principii care nu vor dori sa colaboreze cu vipere.

Zilele astea consult arhiva wotromania. Am sters de praf dosarul si am inceput sa citesc. Sunt foarte distractive unele postari mai vechi. Timpul le face si le desface pe toate. Tot ce am retinut din ce am citit mai sus, e ca Emil este o

tenor.gif?itemid=4520070

• Membru Activ
Acum 1 minut, alekx a spus:

La dosar exista si filmul recrutarii lui Emil de catre interlopii din Quiet.

aOwuSDg.gif

Nu pot sa dau nici macar un upvote ca le-am terminat  😂😂😂:SHOUT:

• Super Moderator
3 hours ago, raptorlvm said:

Amenintare ? Si pt. ce?  Asa crezi ca bagi pumnul in gura cuiva? Oricum ai corul tau de laudatori pe astialalti poti sa ne banezi pe toti.Am atins o coarda sensibila? Te simti cu musca pe caciula? Ca prea repede ai reactionat fix aici.Asta era si scopul, eu nu mai am nevoie de alte dovezi. Si deja pland daca ma banezi ,plang rau.

Glumesc man. Vad ca o dai in glume ironice, dar la randul tau nu poti sa le inghiti. Propun sa ne ignoram reciproc. :)

• Super Moderator

Sa sara haterii... !!! Sunteti chiar amuzanti. :lol:

Problema mea ce fac in jocul asta (da, e doar un joc). Daca eu nu vreau sa investesc nici un ban in buzunarul WG-ului, nu inteleg ce va mananca pe voi? Eu zic sa va vedeti de joaca voastra. :P

Prieteni? Da, ii am, desi ei sunt in alte clanuri, am si de astia alaturi de care mai plutonez si mai schimb o vorba pe TS. Dar, din nou, asta nu e treaba voastra. ;)

@Gambino, spre deosebire de tine, eu inca stau pe TS-ul -NLG-ului la povesti cu Ovidiu si gasca. Tu ti-ai batut joc de -NLG- de aia nici nu mai dai pe TS-ul lor, de rusine cel mai probabil. De asemenea, mai stau si pe TS-ul DACUS-ului, la povesti cu "liderul suprem". De asemenea, ma mai duc ocazional si pe TS-ul BADD-ului, unde am mai dat detasamente de nivel 8. Ma inteleg bine si cu ei.

Asa ca, o puteti da in fasole cat vreti voi, haterilor, ca ma doare fix in gaura maro. ;)

Hai ciaules baules, amuzantilor... :SHY:

• Super Moderator
3 hours ago, Gambino said:

o sa vezi cand de săptămâna viitoare o sa refac o gasca a noastră, cu câți din băieții din arcan in quiet ramai 😂😂

Te provoc sa refaci acea gasca a ta. Sa dovedesti si tu ca nu e numai gura de tine, sa vedem si ceva rezultate concrete. ;)

P.S.: mai da si tu pe TS-ul -NLG-ului, nu o sa te injure chiar toti, maxim 2-3 dintre ei, dar treci peste...

• Membru Activ
Acum 55 minute, Emil a spus:

P.S.: mai da si tu pe TS-ul -NLG-ului, nu o sa te injure chiar toti, maxim 2-3 dintre ei, dar treci peste...

Adica pe ts-ul meu 😂😂,ala e ts cu licențe facut de un prieten ptr mine si gogo il administrează ,nu am mai jucat,ma rog mulți cred ca eu ma joc in alt clan din ce mi-a zis andone,nici vb,am luat o pauza mai lungă, nu e de condamnat 

Edited by Gambino
  • Super Moderator
4 minutes ago, Gambino said:

Adica pe ts-ul meu 😂😂,ala e ts cu licențe facut de un prieten ptr mine si gogo il administrează 

Aha. Din pacate tu n-ai nici o treaba cu TS-ul -NLG-ului, iar vorbesti prostii. TS-ul e proprietatea lui Sebi, prieten de-al lui Gogo si Awa, tu n-ai nici o treaba cu acest TS.

Dar totusi, de ce nu mai intri sa-i saluti pe baieti?

• Membru Activ
Acum 4 minute, Emil a spus:

Aha. Din pacate tu n-ai nici o treaba cu TS-ul -NLG-ului, iar vorbesti prostii. TS-ul e proprietatea lui Sebi, prieten de-al lui Gogo si Awa, tu n-ai nici o treaba cu acest TS.

Dar totusi, de ce nu mai intri sa-i saluti pe baieti?

Ca am promis la cineva ceva si asa ramane,deocamdată 😂😂😂

• Membru Activ
Acum 1 minut, Emil a spus:

Pai l-am intrebat, mi-a zis ca Sebi l-a facut pentru el si tu nu intri in nici o ecuatie. :lol:

Mda, ehh asta nu e o problema,ca gogo se da rotund acum sau a uitat ptr cine e făcut(poate ma injura ca l-am lasat balta),rezolv când o sa ma iau de joc cu sebi,noi stim mai bine

• Self-Suspended

Acum sa trecem la lucrurile cu adevarat serioase. Ca Emil a intrat intr-un clan cu care  sa mai certat sau ce au mai facut ei pe acolo  e una ( e platit - problema lui, dar eu in momentul in care nu pot/nu vreau sa mai bat 50 lei pe luna in jocul asta ma las de el, adica da-o dracului de treaba vin de la munca la munca - 3-4 ore pe zi, la campanii e altceva  sunt tancuri ....Ori o fac de placere ori nu ,) dar adevaratul om cu multe fete si principii de kkt dar clamate in gura mare si in secunda 2 incalcate e altul la faza asta.Lemongose ce faci tata bagi PSD  ul in clan ? Ca si pe Emil l-ai facut psd-ist .Ori suntem cu principii ori nu mai suntem .Cum spunea Alekx mai sus - oi.Principiile inseamna sa ti le si pui in practica ca asa la gargara toata lumea in tara noastra e  campioana.Zamolxe si clanul lui sunt cei mai buni , Emil era cel mai bun si pupat in dos ca in Correa de nord aici pe forum ,Quiet era naspa acum e bun  si altele asemenea.Am clanuri in care nu am intrat din principiu niciodata si nici nu o sa intru vreodata .Am clanuri din care am iesit pt . principii, bune sau rele dar sunt ale mele.

Edited by raptorlvm