Sari la conținut
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Postări Recomandate

Acum 3 minute, ZamolxisDeus a spus:

De ce ma înjurați domnule Cătălin? 

De unde atâta energie negativa pe dumneavoastră? 

Sa-mi trag una-n O_O . A invatat marele Zamo sa  foloseasca cuvintele domnu si dumneavostra .

Editat de Gabi1985

Partajează acest post

Link spre post
Acum 3 minute, Gabi1985 a spus:

Sa-mi trag una-n O_O . A invatat marele Zamo sa  foloseasca cuvintele domnu si dumneavostra .

Gaby, la început de an mi-am pus dorința sa devin mai bun și sa nu mai iau în bășcălie pe nimeni, indiferent ca e slab sau bun, ii tratez pe toți la fel! 

Cred ca am suferit vreo exorcizare ceva, nu ma recunosc nici eu! 

Partajează acest post

Link spre post
13 minutes ago, ZamolxisDeus said:

De ce ma înjurați domnule Cătălin? 

De unde atâta energie negativa pe dumneavoastră? 

Cel mai bun clan romanesc si cu cel mai bun comandat sa nu intre in clasament?!

Se pare ca ti-ai gasit Beleaua =))

• Haha 2

Partajează acest post

Link spre post
Chiar acum, Anghel Adrian a spus:

Cel mai bun clan romanesc si cu cel mai bun comandat sa nu intre in clasament?!

Se pare ca ti-ai gasit Beleaua =))

Da Supar, din pacate l-am gasit, cand te bagi in cocina nici 10 dusuri nu te pot curata complet!

A fost o asociere paguboasa ca sa nu ii spun altcumva! :)

Partajează acest post

Link spre post

Adica mai pe romaneste sa nu mai postam deloc pe acest forum ? Numai ce au venit si domni Catalin , Emil si Alin si incepe lumea sa se simta mai ok  pe acest site si se vede activitatea cat de cat gata nu mai avem voie sa facem nimic . Eu deja ma gandesc sa-mi schimb numele in Fan_Zamo :)

• Haha 2

Partajează acest post

Link spre post

Eeeaaa...daca m-ai domnit in aceeasi propozitie cu Alin deja simt ca trebuie sa ma trag cu otet pe maini.

P.S.: Zamolxe, daca te simti jignit de gluma de mai sus, totusi sa stii ca am savurat-o !

• Haha 2

Partajează acest post

Link spre post
Acum 2 ore, Catalin. a spus:

Eeeaaa...daca m-ai domnit in aceeasi propozitie cu Alin deja simt ca trebuie sa ma trag cu otet pe maini.

P.S.: Zamolxe, daca te simti jignit de gluma de mai sus, totusi sa stii ca am savurat-o !

Nu sunt suparacios ca altii...cum ai fii tu spre exemplu...

Cred ca ar trebui sa lasam incrancenarea deoparte si sa aducem anii 60 inapoi prin intermediul acestui forum! :)

Sincer eu chiar mi l-as imagina pe domnul iubitor de belele purtand pantaloni evazati, o bandana alba pacifista pe cap si indemnand pe forum la pace, nu la sabotaje, iar in loc de warnuri ar oferi flori!

Probabil se gandeste ca era mult mai bine pana acum 2 zile, acum s-au intors postacii si fac mizerie pe forum...

Just peace! :)

• Upvote 2

Partajează acest post

Link spre post

@Gabi1985 asa ai intrat tu in comunitatea G__G ? cu inapti de genul ? dau damage imi fac treaba la medii ca nu spota nimeni .. ( asa consider eu la dmg care il am ) ... si hopa se trezeste un inapt de la tine sa ma injure de mama ( wow e decedata de 7 luni ) pt ce ? ca nu i-am dat eu lui suport ? invata-ti lumea sa vorbeasca in primul rand si in al doilea rand E RANDOM !!! Si in al treilea rand ... esti comandant ... ce respect ai tu acolo ? 

EL : ce respect ai in clan domnule :))) uitete la ultimile poze ... ce mai comandant si restu isi bat joc de mama ta :)) frumoase vorbe @Gabi1985

shot_048.jpg

shot_047.jpg

shot_050.jpg

shot_049.jpg

shot_051.jpg

De asta era el suparat =))) 

shot_052.thumb.jpg.1b97123a2443b567a23c71a9dcc10163.jpg

Partajează acest post

Link spre post

@EL : ce respect ai in clan domnule :))) uitete la ultimile poze ... ce mai comandant si restu isi bat joc de mama ta :)) frumoase vorbe @Gabi1985 @

Auuutchi, asta a fost sub centura!

Un paduche care a observant si el ca are un fel de pwula in pantaloni..

• Haha 2

Partajează acest post

Link spre post

Sunt oameni in toata firea si sunt vaccinati . Exista blacklist sau poti face tichet la WG . Eu nu sunt maicasa sau taicasu sa ii zic ce sa faca si ce sa nu faca . Vorba ta .... e RANDOM .  Nu asa ai zis tu ?Nu am nici o putere asupra lui . E viata lui , Pc lui si binenteles contu lui . Sti foarte bine ca si mine ca padure fara uscaturi nu exista .  

P.S. In legatura cu jignirea familiei o sa ii atrag atentia deoarece nu accept jigniri de genu asta . Jocul nu are legatura cu familia si asta la mine se sanctioneaza . Sincere condoleante si orcand doresti sa vb sti adresa  de ts . O zi buna iti doresc .

Partajează acest post

Link spre post

@Gabi1985 asta cu randomul sa i-o explici lui .. eu nu sunt dator sa ii dau lui support . daca se duce ca berbecul in fata e problema lui ... partea proasta e ca el a dat de inteles ca nu are nici un respect pentru tine . adica hai ok ma injura pe mine da se te ia si pe tine aiurea la injurat da aiurea daca ma intelegi ceea ce vreau sa zic . ;) uitete atent pe poze si daca tu doresti iti dau si replay fara nici un fel de problema. 

Partajează acest post

Link spre post
Acum 2 minute, BBeleaua a spus:

@Gabi1985 asta cu randomul sa i-o explici lui .. eu nu sunt dator sa ii dau lui support . daca se duce ca berbecul in fata e problema lui ... partea proasta e ca el a dat de inteles ca nu are nici un respect pentru tine . adica hai ok ma injura pe mine da se te ia si pe tine aiurea la injurat da aiurea daca ma intelegi ceea ce vreau sa zic . ;) uitete atent pe poze si daca tu doresti iti dau si replay fara nici un fel de problema. 

Acum mam uitat mai atent la ultima poza . Chiar acum sunt cu Daniel cu care era in pluton ala fiind chiar fratele lui .

Partajează acest post

Link spre post

treaba ta ... in caz de ceva ma anunti ca iti dau si replay :) success ... eu unde am vrut sa punctez @Gabi1985 ... nu e normal sa ii spui cuiva din clanul tau ca tu esti comandantul si te cheama gabi si el sa spuna " nu ma intereseaza sa o ... " numai produc ca nu are rost :) dar da urat rau de tot treaba 

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post
Acum 12 ore, BBeleaua a spus:

treaba ta ... in caz de ceva ma anunti ca iti dau si replay :) success ... eu unde am vrut sa punctez @Gabi1985 ... nu e normal sa ii spui cuiva din clanul tau ca tu esti comandantul si te cheama gabi si el sa spuna " nu ma intereseaza sa o ... " numai produc ca nu are rost :) dar da urat rau de tot treaba 

Mda... stilul obișnuit de manipulare, eu cunoscându-te sunt ferm convins ca nu ne-ai arătat toată discuția... 

Și altceva, nu ți se pare cam dubios ca pe fiecare zi te agresezi verbal cu 2-3, oare sutele de conflicte avute pana acum în random au fost toate din vina altora? 

Tu ești Beleaua omul cu probleme... 

Partajează acest post

Link spre post

@ZamolxisDeus eu cred ca tu ai probleme mari .. tu esti genul de om cu probleme ... tu de fiecare data cauti scandal ... tu de fiecare data te bagi unde nu iti fierbe oala .. tu "Liderul Suprem " . Vezi te rog de treaba ta am avut o discutie cu @Gabi1985 si atat . daca erai atent la discutie dar tu nu .. tu cearta scandal .. raca ( te caracterizeaza ) si citeai atent am si specificat  eu " unde am vrut sa punctez @Gabi1985 ... nu e normal sa ii spui cuiva din clanul tau ca tu esti comandantul si te cheama gabi si el sa spuna " nu ma intereseaza sa o ... " numai produc ca nu are rost :) dar da urat rau de tot treaba  " si daca te uiti pe ultimile poze @ZamolxisDeus ai sa vezi . Cu referire la ce te crezi tu ma doare fix in pix nu sunt dator si nu voi fi dator sa iti dau tie vreodata nici cea mica explicatie . Asa ca am rugamintea sa iti vezi de clanul tau si sa nu  iti mai bagi tu nasu in toate treburile . Vezi sa nu consideri ca si asta e vreun mesaj amenintator . Si daca si aici te consideri amenintat asta e nu imi pasa 

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.