Sari la conținut
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Postări Recomandate

Buna dimineata . Inca un frustrat care nu se poate abtine . Ni sa luat baza cand conduceam cu 10 - 7 si poftim ce zice domnu din DACUS fara motiv si binenteles fara sa ii zic nimic .

shot_001.jpg

shot_002.jpg

replay_last_battle.wotreplay

Editat de Gabi1985

Partajează acest post

Link spre post
30 minutes ago, Gabi1985 said:

Buna dimineata . Inca un frustrat care nu se poate abtine . Ni sa luat baza cand conduceam cu 10 - 7 si poftim ce zice domnu din DACUS fara motiv si binenteles fara sa ii zic nimic .

shot_001.jpg

shot_002.jpg

replay_last_battle.wotreplaye

Eu îți dau dreptate. Numai jucătorii cu o inteligenta peste medie joaca plaja. El este doar invidios, nu il baga in seama. 

• Haha 5

Partajează acest post

Link spre post

Domnu Adrian . E RANDOM si fac ce vreau ......cum vreau si ce imi place . In rest astept sa mio dea sa io sug ca in caz de nu vrea inseamna ca o are mica sau e fetita :) . Spor la joc in continuare si sa aveti o zi plina ca si mine .

Partajează acest post

Link spre post
Acum 3 ore, Gabi1985 a spus:

Domnu Adrian . E RANDOM si fac ce vreau ......cum vreau si ce imi place . In rest astept sa mio dea sa io sug ca in caz de nu vrea inseamna ca o are mica sau e fetita :) . Spor la joc in continuare si sa aveti o zi plina ca si mine .

Gaby, astea sunt rahaturi de random... 

Chiar nu trebuie postat pe forum mărunțișuri din astea! 

Fiecare se mai supără, mai înjură, trecem mai departe... ideea este ca are boala și o părere foarte proasta despre toti playerii care merg pe plaja pe Overlord! 🤣

Partajează acest post

Link spre post

ok runda a doua @Gabi1985 ... si aici ma refer ca tu acolo in clan ca commander esti = 0 ! mai ai tupeul sa te legi de clanul Dacus ... pai le port mare respect anumitor jucatori de acolo ( chiar daca @ZamolxisDeus are ceva de impartit cu mine si eu cu el etc bla bla bla si sa nu intram in amanunite ca ne plictisim ) dar restu baietilor de acolo stiu sa joace si cand unu urla la tine si te injura a pai nu o face degeaba dar se pare ca tu si clanul tau sunteti invatati in random sa injurati sa trageti in echipa voastra ( vorba ta .. asa iti educi si clanul ..."  Cum zici tu domnu Alin . Orcum de cate ori il prind in echipa cu mine il trimit la garaj . " ) si tot asa si CULMEA cand voi o patiti GATA HOP POSTAT RAPORTAT SI TOT ASA ! . Si iti garantez ca replay-ul asta si restu plangerilor de aici va ajunge la G__G pentru ca tu esti egal 0 ca commander acolo si nu meriti sa fi in comunitatea aia ( de i-ai spus baiatului ca random-ul e random si poate face ce vrea... deci ca s-a legat de mama ta e = 0 pentru tine si culmea baiatul imi stie necazul si a continuat cu aberatiile ... halal comandant esti )  ... nu de alta dar clanul tau cam face comunitatea aia de rusine . pacat ca au renuntat cei din Z__G ... ca daca ei erau acolo voi nu aveati loc ... si in prezent locul vostru nu e acolo ( personal nu am cu tine nimic dar restu oamenilor din clanul tau lasa de dorit .. si crede-ma asta nu e primu am toate replay-urile salvate si voi posta si urmatoarele conflicte indirecte cu jucatorii tai ( gen baaa da-mi suport daca nu te omor ... gen ia uite alt resetat sa ii iau rasa in ... si alte exemple pe care mi le aduc eu aminte - de am zis sa tac din respect pentru tine dar vad ca tu esti un soldatel mic  in clan acolo - gen " sti te rog numai injura in random "; " nu vreau " ; " ok fie hai ca te las fa ce vrei numai nu da leave te rog mult eu " -  )  pentru ca meriti .. si o meriti ca tu ca comanderul soldatel de aur nu iei absolut deloc masuri acolo si stiu discutiile purtate pe acolo dupa primul conflict de avem "relatii" prieteni din clanul tau de AUR  ) .

Iata si replay ca sa numai zica @ZamolxisDeus ca eu injur si sunt Zorro in random :)

http://wotreplays.eu/site/4552884#murovanka-bbeleaua-vk_72_01_k

shot_055.jpg

shot_056.jpg

shot_057.jpg

shot_058.jpg

shot_059.jpg

shot_060.jpg

shot_061.jpg

shot_062.jpg

Partajează acest post

Link spre post

Extinctor din ala... Cine joaca cu extinctor manual tier X? 

Continuati sa jucati asa si numai la 30% la advance-uri o sa ramaneti plus comentariile pe forum. 

Partajează acest post

Link spre post

@ANDI_B așa joc eu m-am obișnuit cu tasta . E treaba mea cum joc . Ete că partea cu 30 % nu e adevărată . Când o să constat că iau foc meci după meci o să schimb dar momentan iau foc ... rar și e o tastă daca nu știai de ea pe care o poți apasă sa te stingi . Eu unu așa sunt obișnuit. 

Partajează acest post

Link spre post
3 hours ago, BBeleaua said:

@ANDI_B așa joc eu m-am obișnuit cu tasta . E treaba mea cum joc . Ete că partea cu 30 % nu e adevărată . Când o să constat că iau foc meci după meci o să schimb dar momentan iau foc ... rar și e o tastă daca nu știai de ea pe care o poți apasă sa te stingi . Eu unu așa sunt obișnuit. 

Pierzi mai mult dmg fata de unul automat, asta daca nu o arzi pe script.

Partajează acest post

Link spre post

Daca apesi imediat nu pierzi ... este o diferenta dar nu mare intre cel automat si cel manual ... nu te pot contrazice . dar cand joc cu tankuri care stiu ca iau foc des da acolo am premium intr-adevar :) . mersi pentru sfat oricum 

Partajează acest post

Link spre post
6 hours ago, BBeleaua said:

Daca apesi imediat nu pierzi ... este o diferenta dar nu mare intre cel automat si cel manual ... nu te pot contrazice . dar cand joc cu tankuri care stiu ca iau foc des da acolo am premium intr-adevar :) . mersi pentru sfat oricum 

"Many players of the world of tanks are losing a lot of points of strength and receive critical damage to the modules due to the fact that do not have time time to click on a fire extinguisher after the tank caught fire. You tell me that you can use avtoognetuschitel. But the fact is that the price of consumables is significantly greater than the base. And if more silver, the use of consumables goldovyh totlko that prevents the goal is in front of you to earn as much as possible. The question arises, how to save money and do not get the extra damage. This mode helps to resolve this dilemma. This modification makes the conventional automatic fire extinguisher. But there is one drawback."

• Haha 1

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.