Sari la conținut
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Postări Recomandate

La 05.10.2018 la 12:58, Cole a spus:

Daca ar durea prostia, ai plange bai baiete, am fost si eu in meciul de pe mines si aif ost praf, exact ca recentele tale:)))

Ai fost in clan de pe vremea cand era academia lui LGEND si stangeam oamenii mai slabi ca sa facem si academia la un nivel.

Ai ramas ca nu stia nimeni cum joci, insa dupa o seara de detasamente de 8, dupa 4 meciuri mai exact, ai ZBURAT, dar stii de ce? pentru ca ai creierul paralizat si nu poti gandi jocul. Tu nu aveai treaba cu echipa, tu jucai sa faci bani si sa dai dmg, restu da-i in pul@ ta. Pai tu dupa fiecare meci comentai de mine, sor1, altu sau altu

Pai tu te plangi ca nu stiai jocul si ca Americanu a fost ajutat, ba baiatule tu nu poti juca in 2k wn8 apai in 4-5k wn8 cum joaca Americanu

Tu nu ai nici macar pe un tanc 2 markuri si vorbesti ca acum stii jocu, ca ai recente

Nu vorbi de oamenii ce nu ii cunosti ca te pot bate si cu spatele si fara o mana!

Sa nu te prinda "FARASKILL" ca tare imi e sa nu o vezi in ciorba:)))))

#estiprostsifacigura

#sanduciorbe

Nu cred ca erau nevoie argumente :)) omul este in lumea lui, un univers paralel unde crede ca intuitia lui este o realitate. Jucatori care nu este posibil sa fii/faci mai mult ca ei pentru ca ei sunt zeii/developerii jocului si din pacate din ce in ce mai des vezi asemenea jucatori.

Partajează acest post

Link spre post

Bbeleaua ai reușit sa strangi 8 lei ăia pentru zilele premium? Că cereai pe FB bani acum câteva zile. Facem un GoFoundMe intitulat: Ajutați-l pe Bbeleaua să își mențină caracterul comunist pe forum și să își cumpere și el o juma de zi premium. 

• Haha 3

Partajează acest post

Link spre post

Nu vi se pare trist ca se folosește un limbaj agramat și negativist, extrem de critic, toxic?... E si mai trist pt ca este limbajul unor jucători f buni, care sunt exemple pozitive în joc, dar strict in tehnica și strategia jocului.

Luptati sa va ridicați la înălțimea valorii voastre ca jucători și în folosirea limbii române, dar și în atitudine si comportament. Atitudinea îti este una singura și nu poți avea una diferita în joc fata de cea din viata obisnuita. Ne lamentam mereu pentru atitudinea celorlalți, dar exemplul dat de fiecare dintre noi este cel mai important.

Sunt deschis și pt alte discuții pozitive.

Editat de Gav
  • Thanks 1

Partajează acest post

Link spre post

@Coleesti la fel de destept ca Sor1 , adica deloc, avand in vedere comentariul tau. Crede-ma ca daca chiar erai acolo, spuneai altceva. De ce nu ai specificat nimic de datile in care Sor1 m-a atacat de 2 ori verbal cu un limbaj licentios dupa meciurile de stronghold ? De ce nu spui asta, pentru ca nu este adevarat ? Nu ba, pt ca nu te duce capul si tii tu neaparat sa fii cu **** in fund si sa tii partea cuiva care nu merita si nu are dreptate. Sor1 a inceput cearta, eu nu am comentat la nimeni decat la Sor1 in momentul in care zicea de mine ca de ce stau cu Skorpionul UN TD pe spate, ca sa vezi cat de destept este si Sor1. Spre deosebire de tine, @Amerikanskycu bune si cu rele, el a spus-o intr-un mod mai general, fara a folosi limbaj licentios, exprimandu-si parerea intr-un mod mai academic. Nici nu inteleg de ce ma chinui sa iti scriu asa de "complicat" pentru tine, fiindca la cum ai scris tu si modul in care ai asezat, gramatical, cuvintele, esti praf tata, ba esti praf rau. Lasa-ma pe mine sa fiu prostu' jocului ca este intr-un joc, dar tu ba, agramatule, din cauza celor ca tine este tara in paragina ca mergi tu si prietenii tai inteligenti, va duceti intr-o tara moderna si cizelata, si ne faceti naibii de ras cu gramatica voastra stricata. Eu afirm ca sunt prost la joc, chiar o spun mandru acum fiindca eu sunt prost intr-un joc, tu esti in viata reala daca te-a dus mintea sa vorbesti atat de urat cu mine. De mine este bine, eu nu dau gresi in viata reala, eu ma pot lauda ca am firma mea, tu pun pariu ca esti un neicanimeni, muncitor la spalat vagoane.....sau cred ca lucrezi pt mine si nu stii tu :)) @BBeleaua Eu mi-am spus off-ul in legatura cu mesajul lui @Cole cel vulgar. Intentia mea nu a fost sa vorbesc urat sau sa injur. As vrea, te rog frumos, sa cureti topicul fiindca astfel de conversatii se pot purta si altundeva, si chiar daca ar fi topicul corect pt asemenea conversatii, unele mesaje, asa cum vezi si tu, sunt prea vulgare. Mi-ar face totusi palcere sa vada domnul "expert" Cole mesajul, poate asa isi da seama unde ca unde a dat el gresi ( in viata reala) este mai grav decat unde am dat eu (intr-un joc) ;). Multumesc pentru tot @BBeleaua, ma bucur ca ai inteles mereu, ca de fiecare data, cine are dreptate si ai facut dreptate.

Partajează acest post

Link spre post

unde am cersit eu @ANDI_B ... momentan am vreo 38 de zile de premium + 1600 gold in cont cel putin .. .dar daca am nevoie fi sigur ca te anunt pe tine direct . vad ca tu cauti bagare de seama pe aici ...si ar fi mai bine sa iti vezi de patratica ta si sa numai cauti certuri aiurea ;) . Comunist cum sunt eu de fapt cum ma consideri tu ... momentan forumul e linistit si va ramane linistit si daca nu iti convine cum fac treburile pe aici numai intra . dar lasa-ma cu comentariile astea de gradinita te rog . ai fost odata banat tot pentru comentarii de genu si ca tot cauti raca tot nu te potolesti ? haide pa 

wotromania.png

shot_073.jpg

Partajează acest post

Link spre post
47 minutes ago, BBeleaua said:

Comunist cum sunt eu de fapt cum ma consideri tu ... momentan forumul e linistit si va ramane linistit

La chestia asta nu te poate contrazice nimeni, forumul e atat de linistit ca in afara de cate un 'up' pe posturile de recrutare nu prea mai e nimic. 🤣

Partajează acest post

Link spre post

@Grigore aka marcel ... asta e ultimul comentariu al tau nesimtit . la urmatorul ai ban . si cu contul marcel ai venit aici doar ca sa provoci certuri . continua te rog. 

Partajează acest post

Link spre post
1 minute ago, BBeleaua said:

@Grigore aka marcel ... asta e ultimul comentariu al tau nesimtit . la urmatorul ai ban . si cu contul marcel ai venit aici doar ca sa provoci certuri . continua te rog. 

Si cam ce anume a fost asa 'nesimtit' in comentariul meu? Am spus doar un adevar...

Partajează acest post

Link spre post

@Grigore ca sa ti`o spun asa frumos .. tu si cu contul marcel care e banat ai provocat scandal pe aici .. cu contul asta continui ... ori incetezi ori lasa-ne ca deja devii absurd ! la urmatoarea abatere .. in care comentezi aiurea ( unde nu e treaba ta ) la urmatoarea abatere cand cauti scandal cu dacus ( ca tot vad ca ai ce ai cu dacus ) ai ban permanent . Iti promite nenea ;)

Partajează acest post

Link spre post
6 minutes ago, BBeleaua said:

@Grigore ca sa ti`o spun asa frumos .. tu si cu contul marcel care e banat ai provocat scandal pe aici .. cu contul asta continui ... ori incetezi ori lasa-ne ca deja devii absurd ! la urmatoarea abatere .. in care comentezi aiurea ( unde nu e treaba ta ) la urmatoarea abatere cand cauti scandal cu dacus ( ca tot vad ca ai ce ai cu dacus ) ai ban permanent . Iti promite nenea ;)

Hmmm, daca citesti cu atentie postarile mele vei vedea ca nu am nimic cu DACUS, m-am luat doar de comandantul lor care se umfla un pic cam mult in pene pentru 1k wn8.

Omul vad ca s-a calmat acum, ba chiar incearca sa faca o alianta intre clanuri romane. Bravo lui, e de apreciat si nu mai am ce sa-i comentez.

Stii cat dureaza banul tau pemanent? Fix 2 minute pana imi fac alt cont. Dar nu voi face asta pentru ca acest forum in moarte clinica nu merita efortul.

Daca exercitarea puterii de moderator te face sa te simti asa bine poti sa-mi dai ban, chiar nu ma intereseaza.

P.S.: Vad ca iar imi ignori intrebarile, sau poate pur si simplu nu imi poti raspunde la ele. Te-am inrebat: ce a fost 'nesimtit' in comentariul meu de mai devreme?

Editat de Grigore

Partajează acest post

Link spre post

@Grigore aka marcel din momentul asta ai mark as spammer . daca forumul asta e in moarte clinica cum crezi tu ... go away from here si LASA-NE ca deja ma plictisesti si imi pierd timpul cu tine . esti un frustrat si asa vei ramane . ai ceva personal cu @ZamolxisDeus cearta-te in alta parte dar aici ai dat in tot DACUS-UL nu numai in el . si vad ca tu ai ceva cu toata lumea de aici nu numai cu alin sau dacus . hai pa ca ma plictisesti !

Partajează acest post

Link spre post
Acum 15 ore, Nume De Cod PeCo a spus:

@Coleesti la fel de destept ca Sor1 , adica deloc, avand in vedere comentariul tau. Crede-ma ca daca chiar erai acolo, spuneai altceva. De ce nu ai specificat nimic de datile in care Sor1 m-a atacat de 2 ori verbal cu un limbaj licentios dupa meciurile de stronghold ? De ce nu spui asta, pentru ca nu este adevarat ? Nu ba, pt ca nu te duce capul si tii tu neaparat sa fii cu **** in fund si sa tii partea cuiva care nu merita si nu are dreptate. Sor1 a inceput cearta, eu nu am comentat la nimeni decat la Sor1 in momentul in care zicea de mine ca de ce stau cu Skorpionul UN TD pe spate, ca sa vezi cat de destept este si Sor1. Spre deosebire de tine, @Amerikanskycu bune si cu rele, el a spus-o intr-un mod mai general, fara a folosi limbaj licentios, exprimandu-si parerea intr-un mod mai academic. Nici nu inteleg de ce ma chinui sa iti scriu asa de "complicat" pentru tine, fiindca la cum ai scris tu si modul in care ai asezat, gramatical, cuvintele, esti praf tata, ba esti praf rau. Lasa-ma pe mine sa fiu prostu' jocului ca este intr-un joc, dar tu ba, agramatule, din cauza celor ca tine este tara in paragina ca mergi tu si prietenii tai inteligenti, va duceti intr-o tara moderna si cizelata, si ne faceti naibii de ras cu gramatica voastra stricata. Eu afirm ca sunt prost la joc, chiar o spun mandru acum fiindca eu sunt prost intr-un joc, tu esti in viata reala daca te-a dus mintea sa vorbesti atat de urat cu mine. De mine este bine, eu nu dau gresi in viata reala, eu ma pot lauda ca am firma mea, tu pun pariu ca esti un neicanimeni, muncitor la spalat vagoane.....sau cred ca lucrezi pt mine si nu stii tu :)) @BBeleaua Eu mi-am spus off-ul in legatura cu mesajul lui @Cole cel vulgar. Intentia mea nu a fost sa vorbesc urat sau sa injur. As vrea, te rog frumos, sa cureti topicul fiindca astfel de conversatii se pot purta si altundeva, si chiar daca ar fi topicul corect pt asemenea conversatii, unele mesaje, asa cum vezi si tu, sunt prea vulgare. Mi-ar face totusi palcere sa vada domnul "expert" Cole mesajul, poate asa isi da seama unde ca unde a dat el gresi ( in viata reala) este mai grav decat unde am dat eu (intr-un joc) ;). Multumesc pentru tot @BBeleaua, ma bucur ca ai inteles mereu, ca de fiecare data, cine are dreptate si ai facut dreptate.

oricum esti praf la joc si te oftici ca nu ai creier:)))

• Haha 1

Partajează acest post

Link spre post
Acum 8 ore, Grigore a spus:

Hmmm, daca citesti cu atentie postarile mele vei vedea ca nu am nimic cu DACUS, m-am luat doar de comandantul lor care se umfla un pic cam mult in pene pentru 1k wn8.

Omul vad ca s-a calmat acum, ba chiar incearca sa faca o alianta intre clanuri romane. Bravo lui, e de apreciat si nu mai am ce sa-i comentez.

Stii cat dureaza banul tau pemanent? Fix 2 minute pana imi fac alt cont. Dar nu voi face asta pentru ca acest forum in moarte clinica nu merita efortul.

Daca exercitarea puterii de moderator te face sa te simti asa bine poti sa-mi dai ban, chiar nu ma intereseaza.

P.S.: Vad ca iar imi ignori intrebarile, sau poate pur si simplu nu imi poti raspunde la ele. Te-am inrebat: ce a fost 'nesimtit' in comentariul meu de mai devreme?

Ce dracu de teorie a chibritului dezbați tu omule, pe acest forum?

In primul rand nu m-am mai obosit sa îți răspund, pentru ca nu meriți osteneala... 

In al doilea rând, de când ai postat prima data pe acest forum ai aruncat cu noroi în mine și clanul pe care îl conduc, fără nici un fundament sau ceva concret, doar doreai sa fii un fel de miez... verbal niciodată nu o sa poți duce un conflict cu mine pentru ca nu te duce intelectul sa faci fata unui duel verbal cu mine, singurul tău noroc fiind faptul ca sunt plictisit sa ma confrunt cu pigmei ca tine... ești atât de las încât nici nickul din joc nu l-ai pus și asta spune multe despre tine! 

Ca să îți dai seama de cât ești de mic, te-aș invita odată sa cunoști grupul nostru sa vezi armonia la care a putut sa ajungă o comunitate formata numai din romani aflata sub conducerea unuia cu 1kwn...

Dar ramai sănătos in lumea ta... 

Editat de ZamolxisDeus

Partajează acest post

Link spre post
On 10/7/2018 at 7:55 AM, ANDI_B said:

Bbeleaua ai reușit sa strangi 8 lei ăia pentru zilele premium? Că cereai pe FB bani acum câteva zile. Facem un GoFoundMe intitulat: Ajutați-l pe Bbeleaua să își mențină caracterul comunist pe forum și să își cumpere și el o juma de zi premium. 

daca ii faci un GoFound pentru niste lectii de gramatica, jur ca am sa cotizez si eu

• Haha 2
  • Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post

Am lipsit cu desavarsire cateva luni si cand ma intorc am senzatia ca nici nu am fost plecat ...to DACUS e pe fundal cu Zamo in frunte si o gasca de bizoni incearca sa il puna jos.

Belleaua ca de obicei imparte dreptatea in lume 

Catalin e afk rage quit ctr+alt+del

Emil nu mai posteaza reply-uri de printr-un clan de maimute...( cred ca cineva l-a biruit)

Sunt mai multe conturi la vanzare decat jucatori romani de wot..

Legend iar s-a desfintat-infintat-desfintat

Unii o ard pe facultate

Grigore e la al 324142342 user banat pe modelu zamo

nimeni nu m-a pizduit in tot timpul asta ..

si evident pe toti va fute ca de obicei de gramatica, aia pe care o invatati in 168 lipiti pe geam dupa ce ati stat in staie 30 de minute de v-a intrat apa in pantofii aia de la decatlon de 65 de lei ..dar gramatica BO$$ ...toti o ARE !!!

P.S.

Metroul in drumul taberei tot nu e dat drumul ...

• Haha 4
  • Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.