Jump to content
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Recommended Posts

In vremurile preistorice , dupa ce omul a descoperit focul si wot-ul cand se juca cu tier 5,6 in tier 10, nu era skirmish. Poate Supar isi mai aduce aminte, el parca a trait si in vremea aia.

• Upvote 1

Să-i ia dracu cu tâmpeniile lor, ne-au distrus complet 2 clădiri,au dat cutiuțe compensații pt.ele de abia le-am ridicat la nivelul 4, și erau de 10...

Am primit diferența pt.ele niște rezerve și cred ei că e corectă afacerea.

Ruși nenorociți, chiar își bat joc de fraierii care depun un efort sa se trezească dimineața să apere fortul și ei dau rezerve...

4 hours ago, SirMullich said:

Să-i ia dracu cu tâmpeniile lor, ne-au distrus complet 2 clădiri,au dat cutiuțe compensații pt.ele de abia le-am ridicat la nivelul 4, și erau de 10...

Am primit diferența pt.ele niște rezerve și cred ei că e corectă afacerea.

Ruși nenorociți, chiar își bat joc de fraierii care depun un efort sa se trezească dimineața să apere fortul și ei dau rezerve...

Ti-au dat si rezerve de bani , XP care costa 8500 cutii bucata.

1 oră în urmă, ANDI_B a spus:

Ti-au dat si rezerve de bani , XP care costa 8500 cutii bucata.

Pot sa transform rezervele respective in cutiute,pentru a putea ridica cladiri?

Just now, SirMullich said:

Pot sa transform rezervele respective in cutiute,pentru a putea ridica cladiri?

Nu se poate. 

Vezi...la asta ma refeream!:)

Decizia logica trebuia sa dea posibilitatea de a ridica alte cladiri in locul celor daramate...Adica daca ni s-a luat un cui trebuia sa ni se dea inapoi.Eu unul personal doream cutiutele care s-au investit in cladiri,nu rezerve.Daca vroiam rezerve mi le pregateam singur....

La 2/25/2017 la 17:49, SirMullich a spus:

Vezi...la asta ma refeream!:)

Decizia logica trebuia sa dea posibilitatea de a ridica alte cladiri in locul celor daramate...Adica daca ni s-a luat un cui trebuia sa ni se dea inapoi.Eu unul personal doream cutiutele care s-au investit in cladiri,nu rezerve.Daca vroiam rezerve mi le pregateam singur....

Citez la intamplare o postare a lui Zamo...

Probabil este un individ care se preocupa de binele si prosperitatea clanului DACUS.

Asa poate fii... Nu ma bag si nu ma amestec.

Dar...

In ultima perioada cineva a "triat" playerii sa dea bine si cu acel wn8... Sunt trieri si dari afara periodice pentru marirea wn8-lui.

Nu este de condamnat. Nu asta vreau sa spun. "Bucataria interna" a oricarui clan ramane acolo. Treaba lor. Politica lor de recrutare si excludere.

Dar undeva o sa piarda spiritul care i-a calauzit pana acum ceva timp...

Si spiritul strazii... "#rezist" a fost acaparat de un afacerist ... fost U.N.P.R.-ist prin inregistrarea a 8 domenii cu titulatura la O.S.I.M.

Nu mai fiti naivi! Oricum... multa sanatate!

Sau, ma rog, clanul DACUS nu isi mai poate face promovare pe acest site din cauza de... spam si etc...

Imi asum eu anuntul cu orice risc...

Fie ca se numeste Zamo... Andy... sau Mulich... cineva cu drepturi il va rejecta si atat.

PS: am observat mai adineauri ca si a 3-a personificare a lui Deus... a fost banata...

Culmea... :) ca sa refulez... am jucat Deus Ex...

Acum 2 ore, vohu_manah a spus:

Baieti cine vrea sa vada un retardat din clanul quiet. M-a impins in apa fara sa-i fac nimic. Astia au clar probleme majore cu frustrarile:

http://wotreplays.com/site/3384543#stats

Intr-un cuvant  "retard".

Trimite replay la WG ca sigur il răcorește ptr. vreo 7 zile si bagă dobitocul la ignore,ca sa nu uiți de el,in caz ca va întâlniți iar

Just now, Gambino said:

Trimite replay la WG ca sigur il răcorește ptr. vreo 7 zile si bagă dobitocul la ignore,ca sa nu uiți de el,in caz ca va întâlniți iar

Aha, merci - nu-mi trecuse prin cap. :)

Acum 2 minute, vohu_manah a spus:

Aha, merci - nu-mi trecuse prin cap. :)

Îmi cer scuze ca m-am băgat in seama,dar tu ești ala care cautai atenție pe aici,plângând ca o domnisoara