Jump to content
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Recommended Posts

• Content Creator

Domnul nostru Daniel dupa ce m-a luat in barca aici, nici acum nu stiu de ce, ii zic ca mai are si tupeu ... si imi arata cat de frustrat e :blink:.

shot_013.jpg

Edited by haua26
  • Moderator

Zamolxis da-mi downvote pana-ti vine rau, daca asta te face sa te simti mai bine ! In afara de tine  nu vine nimeni sa-si laude modul de organizare a clanului (nu ii pasa nimanui).

Orice ai face aduci in discutie clanul tau si cu realizarile tale. Mai termina cu off-topicul si jignirile ca devii penibil

• Moderator
Acum 11 minute, haua26 a spus:

Domnul nostru Daniel dupa ce m-a luat in barca aici, nici acum nu stiu de ce, ii zic ca mai are si tupeu ... si imi arata cat de frustrat e :blink:.

shot_013.jpg

epic ...asta e ca aia cu demisia ..."imi dau demisia" ..." nu se accepta pentru ca te dau eu afara"" :))

• Haha 1
  • Content Creator

Omul s-a facut de rahat cu tot clanul lui bine structurat, cei mai antrenati, ce mai, un clan in care Chuck Norris n-ar avea loc si ar fi trimis la academie. Ca sa mai dreaga busuiocul, ca s-a facut stream si strategul lui peste intreba cine are cheat-uri, ca sa zica pe unde vine dusmanul, a aparut iar cu laudele. Va dati seama ca strategul a intrebat cei care aveti,deci nu ala de care zicea el ca a venit in clan de 4 zile si ce sa vezi, i s-a facut observatie sa nu foloseasca cheat-uri. Deci e ceva cunoscut ca in clan sunt mai multi codati. Cat te penibil sa fii sa faci stream, sa te dai mare clan si sa apelezi la cheat-uri, mai apoi  sa zica unul "frate suntem live wtf roger roger". Baiatul de sus, Gentutza s-a nimerit in audienta redusa si a vazut faza. Deci tu marele comandant de osti, cu toata disciplina, focus fire, inima, darzenia, varsarea de sange, spiritul de dac, tot cheat-urile sunt baza. Pe unde se darama gardul si pomul. Aia conteaza dupa aia mai vedem noi. Eu in locul tau, daca te dai asa mare, l-as da afara pe strategul lui peste si pe codatii aia carora le zici tu "oamenii mei ". Asta pentru ca te-au facut de rahat, nu ca nu te-ai fi facut si singur. Culmea noob-ului in wot. Sa fii plin de cheat-uri si sa ai in jur de 1000 wn8. Fara cheat-uri o bacterie, cu cheat-uri o nevertebrata. Aici vorbesc strict legat de joc. Am mai zis si in alte comentarii ca nu ma intereseaza aspectele din viata reala.

Cand mai faceti stream?  Vreau sa ma uit si eu cum fugiti dupa aia care darama garduri si pomi.

Sute de comentarii, miliarde de laude, tone de lobby si face ala strategia si intreaba cine are cheat-uri. Asta intr-un stream live.

Ahahahaha! Ahahahahahahaha! Bahahahahaha!

P:S Mai jos "strategul" care si-a batut joc de munca cinstita, truda, seriozitatea si chinul comandantului si a oamenilor lui, de care s-a auzit peste mari si tari si a facut ca totul sa se darame ca un

HTTP2kuaW1ndXIuY29tL2kyOVhpOFkuZ2lm.gif

Edited by alekx
  • Haha 1
  • Upvote 1
  • Content Creator

Ahahahahaha! Penibil.

Deci cu comandantul clanului model in lupta, strategul zice " sa nu vorbeasca decat cei care au destruction mode" Bahahaahaha. Si comandantul lui peste vine si ne abureste ca de fapt era unul venit de 4 zile si care nu s-a conformat politicii clanului care nu foloseste cheat-uri? Ce ma? Ii spune strategului va rog sa nu mai vorbiti de asa ceva.Nu sa nu mai folositi. Sa nu vorbiti. De ce ma? Ca e stream, nu? Ca daca nu era stream nu era nici o problema. Mucles, mucles ca ne aude si ne vede lumea. Bahahaha       

Rog moderatorii sa faca un topic care sa se numeasca mod-uri interzise in wot si folosite la cw si Zamolxe sa fie lasat sa posteze numai acolo. Doamne fereste ce penibilitati de jucatori. Strategul care juca cu bat s-a dus cu tancul in gaura aia cand putea sa traga inainte sa intre aia peste ei, sa fuga si sa mai incarce inca o data. Dar cand apelezi la destruction mode, de unde creier?

O sa ma uit la tot filmuletul si o sa ma distrez copios.

P;S S-a rupt gardul! Pe ei pe mama lor.

Edited by alekx
  • Haha 3
  • Content Creator

Ahahahaa! Nu mai pot de ras. Ce penibil. " Tancurile catre abatie ". Deci asta incerca sa ne livreze aici pe forum un rahat invelit in poleiala  cu miile de randuri de laude. Ce facem noi, cum jucam, cum muncim cum se vorbeste in Europa de noi. Fratilor sunteti sparti la jocul asta, marea majoritate. Nu puteti mai mult. Hai ca sunt prea rau. Puteti un pic mai mult dar nu suficient. Luati abatia roger roger.

Hahahaha

• Haha 1
  • Content Creator

Va rog eu. Spuneti-mi ca sunteti mai multi care va uitati la cascadorii wot-ului. "Pe ei baieti sa vad un focus fire, focus focus! " Batchat mai ai? Batchat era ca o gaina fara cap mort de 20 de sec.

• Haha 1
  • Content Creator

Cascadorii wot-ului si cheat-urile.

1 oră în urmă, ZamolxisDeus a spus:

Strategul e cel nou...

Ai spus sa nu mai vorbeasca, pt ca erati live.Nu sa nu mai foloseasca .Cu 2-3 insi probabil care va priveau, intre ei si Gentutza. Cu fiecare comentariu pe care il mai scrii despre mediocritatile tale si ca faci tu si ca dregi, cand tu esti un slab si un penibil la jocul asta, o sa fii cam asa

Boxer-Punch-Himself-in-Head.gif

• Haha 1
  • BANNED

Acum ma simt vinovat sincer sa va spun , pt ca din cauza mea OMUL SINCER sau NOUL STRATEG asa cum mai este cunoscut ,a fost aspru pedepsit

Pe o parte este normal, ca intr un clan in care nu e permis absolut nici un mod ilegal, sa se ia masuri drastice impotriva celor care gresesc 

Promit ca nu mai intru pe stream( cand au loc activitati ale clanului Dacus ), nu de alta dar poate mai vad sau aud ceva nasol si ma trezesc ca si altii sunt apru pedepsiti din cauza indiscretiei mele

Aoleu stai ca am uitat sa va spun(batranetea e de vina ) ce pedeapsa a primit saracu om : a fost facut ofiter executiv :SURPRISE:

Pt mine asta nu inseamna decat un singur lucru :liber la cacaturi

• Upvote 1
  • Community Contributor

@Gentutza_Ro ai auzit ce esti: un "gornist". In portiunea aia se vorbeste mai mult despre moduri decat... Se vorbeste despre "focus xvm" si se acuza WG ca wot-ul e in cadere libera. Metoda prin constrangere inca nu e perfecta.

• Content Creator
1 hour ago, Gentutza_Ro said:

Acum ma simt vinovat sincer sa va spun , pt ca din cauza mea OMUL SINCER sau NOUL STRATEG asa cum mai este cunoscut ,a fost aspru pedepsit

Pe o parte este normal, ca intr un clan in care nu e permis absolut nici un mod ilegal, sa se ia masuri drastice impotriva celor care gresesc 

Promit ca nu mai intru pe stream( cand au loc activitati ale clanului Dacus ), nu de alta dar poate mai vad sau aud ceva nasol si ma trezesc ca si altii sunt apru pedepsiti din cauza indiscretiei mele

Aoleu stai ca am uitat sa va spun(batranetea e de vina ) ce pedeapsa a primit saracu om : a fost facut ofiter executiv :SURPRISE:

Pt mine asta nu inseamna decat un singur lucru :liber la cacaturi

Si trece ceasul si zamo nu mai posteaza. Alta data nu trecea juma de ora de la un post despre clanul lui ca hop si el cu o replica.

Acum s-au facut de maro bine bine de tot. Sper ca WG sa le bage cu permanent.