Jump to content
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Recommended Posts

Acum ma simt vinovat sincer sa va spun , pt ca din cauza mea OMUL SINCER sau NOUL STRATEG asa cum mai este cunoscut ,a fost aspru pedepsit

Pe o parte este normal, ca intr un clan in care nu e permis absolut nici un mod ilegal, sa se ia masuri drastice impotriva celor care gresesc 

Promit ca nu mai intru pe stream( cand au loc activitati ale clanului Dacus ), nu de alta dar poate mai vad sau aud ceva nasol si ma trezesc ca si altii sunt apru pedepsiti din cauza indiscretiei mele

Aoleu stai ca am uitat sa va spun(batranetea e de vina ) ce pedeapsa a primit saracu om : a fost facut ofiter executiv :SURPRISE:

Pt mine asta nu inseamna decat un singur lucru :liber la cacaturi

• Upvote 1

@Gentutza_Ro ai auzit ce esti: un "gornist". In portiunea aia se vorbeste mai mult despre moduri decat... Se vorbeste despre "focus xvm" si se acuza WG ca wot-ul e in cadere libera. Metoda prin constrangere inca nu e perfecta.

1 hour ago, Gentutza_Ro said:

Acum ma simt vinovat sincer sa va spun , pt ca din cauza mea OMUL SINCER sau NOUL STRATEG asa cum mai este cunoscut ,a fost aspru pedepsit

Pe o parte este normal, ca intr un clan in care nu e permis absolut nici un mod ilegal, sa se ia masuri drastice impotriva celor care gresesc 

Promit ca nu mai intru pe stream( cand au loc activitati ale clanului Dacus ), nu de alta dar poate mai vad sau aud ceva nasol si ma trezesc ca si altii sunt apru pedepsiti din cauza indiscretiei mele

Aoleu stai ca am uitat sa va spun(batranetea e de vina ) ce pedeapsa a primit saracu om : a fost facut ofiter executiv :SURPRISE:

Pt mine asta nu inseamna decat un singur lucru :liber la cacaturi

Si trece ceasul si zamo nu mai posteaza. Alta data nu trecea juma de ora de la un post despre clanul lui ca hop si el cu o replica.

Acum s-au facut de maro bine bine de tot. Sper ca WG sa le bage cu permanent.

Lipsa de modul aimbot se obs grav

"Nu pot sa pun tinta" 

"Nu intra cu HE pt reset" - asta a fost cea mai funny

"Nu mi-a intrat o boaba"

"Joc cu full gold pe 50b dar nu a intrat niciuna" :)))

Am ras cu lacrimi:))

Ba nu mai pot de ras. M-am uitat de la inceput. La un moment dat zice unul bafta iar strategul lui peste " N-o sa avem nevoie de bafta daca face ceea ce trebuie.Focus fire, SPIRITUL DE COEZIUNE " Ce-a facut ma? Ce cuvinte frumoase. Pai si modurili? Coeziunea, focus fire, sacrificiul, sangele varsat dar daca e cineva care are destruction mode sa vorbeasca. Numai aia sa vorbeasca. M-am uitat cat a durat la niste gaini fara cap. Nici o strategie nici o idee de joc. Aia pe medii niste sparti. Se scurgea hp-ul din ei in cateva secunde. Vai de ei saracii si spartul suprem venea si ne impacheta frumos rahatul in poleiala cu fundita rosie. Vezi tu, draga Zamolxe, a zis cineva odata ca daca nu te opresti cu laudele tale de rahat, se va intoarce impotriva ta. Daca stateai linistit in banca ta galbena de 1000 wn8 si iti vedeai de infrangerile tale zilnice ( apropo cred ca in ta-re pierdeam atatea poate intr-o luna ) nu il mai faceai pe baiatul ala curios sa se uite la stream-ul vostru si nu descopeream minunea.

SPIRITUL DE COEZIUNE. Ba astia pe ce lume traiesc ma?

Ahahahahahaha!

Bahahahahaha!

Edited by alekx
  • Haha 4

Daca cei din DACUS sunt disponibili, diseara pot sa joc alaturi de ei, sa le fac strategiile la Ofensive. Conditia e ca cei care au mod-uri "interzise" sa nu vorbeasca (nu ma intereseaza sa stiu pe unde s-au rupt copaci si garduri; ma intereseaza doar informatiile esentiale gen "sunt spotat", "mi-am luat damage din directia aia", etc.). Sunt sigur ca baietii se pot descurca. Jucatorii alaturi de care am jucat mi-au facut o impresie buna in luptele cu clanul FEN-X, clan de nivelul lor; cum am zis, vorbesc de jucatori si nu de strategi sau strategii...

Acum 37 minute, Catalin. a spus:

Adica chiar ai stat 4 ore cu ochii in video? Cap-coada? Tot? In intregime ?

M-am uitat cat a durat stonghold-ul ca dupa aia incepe meseriasul ala random. Iti recomand si tie daca vrei sa te distrezi.

Acum 37 minute, Emil a spus:

Daca cei din DACUS sunt disponibili, diseara pot sa joc alaturi de ei, sa le fac strategiile la Ofensive. Conditia e ca cei care au mod-uri "interzise" sa nu vorbeasca (nu ma intereseaza sa stiu pe unde s-au rupt copaci si garduri; ma intereseaza doar informatiile esentiale gen "sunt spotat", "mi-am luat damage din directia aia", etc.). Sunt sigur ca baietii se pot descurca. Jucatorii alaturi de care am jucat mi-au facut o impresie buna in luptele cu clanul FEN-X, clan de nivelul lor; cum am zis, vorbesc de jucatori si nu de strategi sau strategii...

"Conditia e ca cei care au mod-uri "interzize" sa nu vorbeasca " si continuarea era pentru ca mod-ul ala il am si eu.

Ahahaahaha!

Ma ierti. Sunt foarte distrat azi.

Acum 39 minute, Emil a spus:

Conditia e ca cei care au mod-uri "interzise" sa nu vorbeasca (nu ma intereseaza sa stiu pe unde s-au rupt copaci si garduri; ma intereseaza doar informatiile esentiale gen "sunt spotat", "mi-am luat damage din directia aia.

Dar nu iti zic ei nimic, se duc ei singuri din proprie initiativa spre locul ala ca in random, ca zombii :blink:,parca vezi ca ramai singur si te intrebi daca te aud :lol:.Asta e, acum facem si noi bascalie de faptul ca totusi s-au cam facut de cacao cu modurile lor si live :lol:.

Termen nou in wot. "Baieti ne trebuie o depresiune aici". Luati una frumoasa baieti.

img_0274.jpg

Dupa ce ca sunt sparti si nu au nici o treaba dar nici o treaba cu jocul, mai vorbesc si asa in zeflemea, de cacat. Dati jos mizeriile alea de case, dati in mizeriile alea de medii.

Tancurile catre abatie. Bahahahaha!

Gentutza, cum fac sa-ti transfer niste gold? Ahahahaha!

• Haha 1

Caterinca unuia care trăiește din amintiri+un habarnavist din marele NLR care a ieșit în șuturi din Dacus+unul fără clan...

Frumoasa adunare...

Bai meseriașilor voi nu ați avut nici o seară mai slabă?

Dacă am avut în distribuție 9 playeri noi ai clanului,cam cum credeați că o să arate echipa,ca și cum ar fi jucat de o viață împreună?

Alex vezi că ai o dedicație specială la sfârșitul ofensivei de aseară!

Sincer as fi vrut să sune mai vulgar dar am zis că spectatorii de aseară nu merită să audă cum mă iau de originile tale,așa că am fost mai elegant!

Emil dacă vrei să conduci diseară intri pe ts și le spui că ai acceptul meu sa faci strategia,până mâine sunt plecat...

20 minutes ago, ANDI_B said:

@_micKee_ Review pentru WZ-ul de X? Sau ar fi irelevant avand in vedere ca forumul e mort precum TA-RE :ph34r:

De ce ma intrebi pe mine? 😂

Acum 13 minute, alekx a spus:

Termen nou in wot. "Baieti ne trebuie o depresiune aici". Luati una frumoasa baieti.

img_0274.jpg

Dupa ce ca sunt sparti si nu au nici o treaba dar nici o treaba cu jocul, mai vorbesc si asa in zeflemea, de cacat. Dati jos mizeriile alea de case, dati in mizeriile alea de medii.

Tancurile catre abatie. Bahahahaha!

Gentutza, cum fac sa-ti transfer niste gold? Ahahahaha!

Sa vezi cand ii moare jumate de echipa in primele 5 min si el ramane doar cu faza " ma ce-ai facut"...te pisi pe tn de ras nu alta

"Bai vezi ca te spoteaza ala ba si ti-o iei" strateg->player

Da oricum fazele cu "Eu joc full gold pe 50b dar tot nu intra frate" "Astia au cva frate..nu reusim sa ii penetram...au moduri" 

MAXIME:))))))))

Edited by catalinike