Jump to content
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Recommended Posts

• Content Creator

Ba nu mai pot de ras. M-am uitat de la inceput. La un moment dat zice unul bafta iar strategul lui peste " N-o sa avem nevoie de bafta daca face ceea ce trebuie.Focus fire, SPIRITUL DE COEZIUNE " Ce-a facut ma? Ce cuvinte frumoase. Pai si modurili? Coeziunea, focus fire, sacrificiul, sangele varsat dar daca e cineva care are destruction mode sa vorbeasca. Numai aia sa vorbeasca. M-am uitat cat a durat la niste gaini fara cap. Nici o strategie nici o idee de joc. Aia pe medii niste sparti. Se scurgea hp-ul din ei in cateva secunde. Vai de ei saracii si spartul suprem venea si ne impacheta frumos rahatul in poleiala cu fundita rosie. Vezi tu, draga Zamolxe, a zis cineva odata ca daca nu te opresti cu laudele tale de rahat, se va intoarce impotriva ta. Daca stateai linistit in banca ta galbena de 1000 wn8 si iti vedeai de infrangerile tale zilnice ( apropo cred ca in ta-re pierdeam atatea poate intr-o luna ) nu il mai faceai pe baiatul ala curios sa se uite la stream-ul vostru si nu descopeream minunea.

SPIRITUL DE COEZIUNE. Ba astia pe ce lume traiesc ma?

Ahahahahahaha!

Bahahahahaha!

Edited by alekx
  • Haha 3
  • Super Moderator

Daca cei din DACUS sunt disponibili, diseara pot sa joc alaturi de ei, sa le fac strategiile la Ofensive. Conditia e ca cei care au mod-uri "interzise" sa nu vorbeasca (nu ma intereseaza sa stiu pe unde s-au rupt copaci si garduri; ma intereseaza doar informatiile esentiale gen "sunt spotat", "mi-am luat damage din directia aia", etc.). Sunt sigur ca baietii se pot descurca. Jucatorii alaturi de care am jucat mi-au facut o impresie buna in luptele cu clanul FEN-X, clan de nivelul lor; cum am zis, vorbesc de jucatori si nu de strategi sau strategii...

• Content Creator
Acum 37 minute, Catalin. a spus:

Adica chiar ai stat 4 ore cu ochii in video? Cap-coada? Tot? In intregime ?

M-am uitat cat a durat stonghold-ul ca dupa aia incepe meseriasul ala random. Iti recomand si tie daca vrei sa te distrezi.

• Content Creator
Acum 37 minute, Emil a spus:

Daca cei din DACUS sunt disponibili, diseara pot sa joc alaturi de ei, sa le fac strategiile la Ofensive. Conditia e ca cei care au mod-uri "interzise" sa nu vorbeasca (nu ma intereseaza sa stiu pe unde s-au rupt copaci si garduri; ma intereseaza doar informatiile esentiale gen "sunt spotat", "mi-am luat damage din directia aia", etc.). Sunt sigur ca baietii se pot descurca. Jucatorii alaturi de care am jucat mi-au facut o impresie buna in luptele cu clanul FEN-X, clan de nivelul lor; cum am zis, vorbesc de jucatori si nu de strategi sau strategii...

"Conditia e ca cei care au mod-uri "interzize" sa nu vorbeasca " si continuarea era pentru ca mod-ul ala il am si eu.

Ahahaahaha!

Ma ierti. Sunt foarte distrat azi.

• Content Creator
Acum 39 minute, Emil a spus:

Conditia e ca cei care au mod-uri "interzise" sa nu vorbeasca (nu ma intereseaza sa stiu pe unde s-au rupt copaci si garduri; ma intereseaza doar informatiile esentiale gen "sunt spotat", "mi-am luat damage din directia aia.

Dar nu iti zic ei nimic, se duc ei singuri din proprie initiativa spre locul ala ca in random, ca zombii :blink:,parca vezi ca ramai singur si te intrebi daca te aud :lol:.Asta e, acum facem si noi bascalie de faptul ca totusi s-au cam facut de cacao cu modurile lor si live :lol:.

• Content Creator

Termen nou in wot. "Baieti ne trebuie o depresiune aici". Luati una frumoasa baieti.

img_0274.jpg

Dupa ce ca sunt sparti si nu au nici o treaba dar nici o treaba cu jocul, mai vorbesc si asa in zeflemea, de cacat. Dati jos mizeriile alea de case, dati in mizeriile alea de medii.

Tancurile catre abatie. Bahahahaha!

Gentutza, cum fac sa-ti transfer niste gold? Ahahahaha!

• Content Creator

Caterinca unuia care trăiește din amintiri+un habarnavist din marele NLR care a ieșit în șuturi din Dacus+unul fără clan...

Frumoasa adunare...

Bai meseriașilor voi nu ați avut nici o seară mai slabă?

Dacă am avut în distribuție 9 playeri noi ai clanului,cam cum credeați că o să arate echipa,ca și cum ar fi jucat de o viață împreună?

Alex vezi că ai o dedicație specială la sfârșitul ofensivei de aseară!

Sincer as fi vrut să sune mai vulgar dar am zis că spectatorii de aseară nu merită să audă cum mă iau de originile tale,așa că am fost mai elegant!

Emil dacă vrei să conduci diseară intri pe ts și le spui că ai acceptul meu sa faci strategia,până mâine sunt plecat...

• Content Creator
Acum 3 ore, ZamolxisDeus a spus:

Caterinca unuia care trăiește din amintiri+un editat din marele NLR care a ieșit în șuturi din Dacus+unul fără clan...

Frumoasa adunare...

Bai meseriașilor voi nu ați avut nici o seară mai slabă?

Dacă am avut în distribuție 9 playeri noi ai clanului,cam cum credeați că o să arate echipa,ca și cum ar fi jucat de o viață împreună?

Alex vezi că ai o dedicație specială la sfârșitul ofensivei de aseară!

Sincer as fi vrut să sune mai vulgar dar am zis că spectatorii de aseară nu merită să audă editat ,așa că am fost mai elegant!

Emil dacă vrei să conduci diseară intri pe ts și le spui că ai acceptul meu sa faci strategia,până mâine sunt plecat...

editat  Stiti pe unde vin aia si tot degeaba.

N-are nici o legatura cu jucatorii vechi sau noi. Marea majoritate sunteti editat in frunte cu tine care n-ai nici o treaba cu jocul asta. editat si care ai pus un rahat intr-o poleiala stralucitoare. Cand nu mai ai argumente apelezi la origini,editat . Dispari cu clanul tau cu tot si sterge jocul asta ca esti un bot nu alta. Eu macar raman cu amintirile ca am facut ceva. Tu te faci de ras, editat . Ti-am mai spus. Pe cartea ta de vizita din joc scrie 1000 wn8 si lupte la care ti-o furi grav de la clanuri de galbeni. Degeaba aveti mod-uri pentru ca totul tine de creier si coordonare. La gaina fara cap nu merg mod-urile.

Edited by Catalin.

Mie personal topicul asta, imi provoaca sila. Ptr ca nu pot ignora topicul, cred ca am sa va adaug pe toti in lista userilor blocati ca sa nu imi mai apara notificari de postare noua. Intru sperand la o discutie cat de cat ok. Aiurea, celebra emisiune de la kanald este acum si in format scris, aici, pe topicul asta. Scandal ieftin!

• Content Creator

Dar nu ti-e sila si de faptul ca editat comandant isi ridica in slavi clanul unde sunt codati care isi iau bataie grav? Nu ti-a fost sila de sutele de comentarii laudative ale editat comandant care n-are nici o treaba cu jocul? Ca joaca cu mod-uri la cw si editat , nu ti-e sila? Uita-te la filmuletul ala ca poate de acolo vine sila.

• Content Creator

Cred ca trebuie sa incetati totusi, s-a ajuns la un nivel mult prea deranjant cu jignirile si de o parte si de cealalta. Nu iau apararea nimanui si nu vreau sa ma erijez in avocatul unuia sau altuia, il apreciez pe Zamolxis pt ce face pentru clan, il apreciez pe Alex pt ce a facut cu TA-RE. Fratilor terminati cu insultele, nu uitati ca este totusi o mizerie de joc subiectul care creeaza atatea polemici. In ceea ce priveste jucatorii care folosesc moduri interzise sun tniste autisti pentru mine personal - mi-e scarba de ei pentru ca ii consider niste impotenti care cred ca devin mai buni cu mizeriile respective. Personal cred, dupa ce am incercat si eu tundra si aimbot mai demult ca pe un jucator de calitate aceste moduri il dezavantajeaza. Cred ca nu exista vreun clan din acest mizerabil de joc care sa nu aiba jucatori cu moduri interzise. Eu personal am venit in acest clan cu un grup de jucatori cu care jucam impreuna turnee si esl. Singurul lucru pe care personal il caut intr-un clan este sa ma simt bine cu prietenii, nu sunt prea sociabil in general si nici nu-mi face placere sa joc cu jucatori din clan care dau invite la plutoane, etc. Nu ma mai intereseaza sa fac performanta in vreun fel intr-un clan sunt satul dupa atata timp de jucat la un nivel ridicat singurul lucru dorit este sa ma simt bine cand ma pun seara la calculator dupa o zi de rahat la servici si celelalte probleme cotidiene. Eu personal sper sa incetati cu razboiul asta stupid in care fiecare vrea sa arate ca este mai bun decat celalalt pentru ca toti sunteti oameni maturi si educati, sunt convins de acest lucru chiar daca nu va cunosc personal. Merci ;) !

• Upvote 2
  • Content Creator

Eu cand ma iau de cineva si il fac noob, spart, bot si altele sunt strict legate de joc. Cel care e facut asa nu trebuie sa se supere. Nu va suparati, la 1000 wn8= spart. Asta e adevarul. Nu m-am luat de familia nimanui, nu am injurat. Vad ca spartul care nu mai are argumente si i-a explodat rahatul ascuns in poleiala, ma ia cu originile si altele. Eu am spus ceva normal. Nu trebuie sa te lauzi cand ai 1000 wn8 si iei bataie pe banda rulanta si sa mai si jignesti pe unii care au facut mult mai multe decat tine in jocul asta. Daca statea in banca lui si isi vedea de treaba nu zicea nimeni nimic. Dar cand vii si ne freci toata ziua cat de maret e clanul lui si ce face el, cum creioneaza el strategii cand de fapt ei joaca cu mod-uri si el e un spart normal ca facem si caterinca.

• Content Creator
Acum 1 oră, vohu_manah a spus:

Cred ca trebuie sa incetati totusi, s-a ajuns la un nivel mult prea deranjant cu jignirile si de o parte si de cealalta. Nu iau apararea nimanui si nu vreau sa ma erijez in avocatul unuia sau altuia, il apreciez pe Zamolxis pt ce face pentru clan, il apreciez pe Alex pt ce a facut cu TA-RE. Fratilor terminati cu insultele, nu uitati ca este totusi o mizerie de joc subiectul care creeaza atatea polemici. In ceea ce priveste jucatorii care folosesc moduri interzise sun tniste autisti pentru mine personal - mi-e scarba de ei pentru ca ii consider niste impotenti care cred ca devin mai buni cu mizeriile respective. Personal cred, dupa ce am incercat si eu tundra si aimbot mai demult ca pe un jucator de calitate aceste moduri il dezavantajeaza. Cred ca nu exista vreun clan din acest mizerabil de joc care sa nu aiba jucatori cu moduri interzise. Eu personal am venit in acest clan cu un grup de jucatori cu care jucam impreuna turnee si esl. Singurul lucru pe care personal il caut intr-un clan este sa ma simt bine cu prietenii, nu sunt prea sociabil in general si nici nu-mi face placere sa joc cu jucatori din clan care dau invite la plutoane, etc. Nu ma mai intereseaza sa fac performanta in vreun fel intr-un clan sunt satul dupa atata timp de jucat la un nivel ridicat singurul lucru dorit este sa ma simt bine cand ma pun seara la calculator dupa o zi de rahat la servici si celelalte probleme cotidiene. Eu personal sper sa incetati cu razboiul asta stupid in care fiecare vrea sa arate ca este mai bun decat celalalt pentru ca toti sunteti oameni maturi si educati, sunt convins de acest lucru chiar daca nu va cunosc personal. Merci ;) !

Eu ce am scris pana acum nu am scris ca sa arat ca sunt mai bun decat Zamolxe, Doamne fereste. Am scris ca sa nu se mai dea bun, cand el e slab. Este o diferenta. Cifrele si felul cum joaca o arata.  Si vorba aia, eu ma bat cu stele nu cu licurici. Bahahahaha!

Rog pe cei care isi mai dau cu parearea pe topicul asta si care citesc comentariile si sunt scarbiti, sa urmareasca filmuletul pus de Gentutza la pagina 30.

Edited by alekx