Sari la conținut
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Postări Recomandate

Acum 3 ore, ZamolxisDeus a spus:

Caterinca unuia care trăiește din amintiri+un editat din marele NLR care a ieșit în șuturi din Dacus+unul fără clan...

Frumoasa adunare...

Bai meseriașilor voi nu ați avut nici o seară mai slabă?

Dacă am avut în distribuție 9 playeri noi ai clanului,cam cum credeați că o să arate echipa,ca și cum ar fi jucat de o viață împreună?

Alex vezi că ai o dedicație specială la sfârșitul ofensivei de aseară!

Sincer as fi vrut să sune mai vulgar dar am zis că spectatorii de aseară nu merită să audă editat ,așa că am fost mai elegant!

Emil dacă vrei să conduci diseară intri pe ts și le spui că ai acceptul meu sa faci strategia,până mâine sunt plecat...

editat  Stiti pe unde vin aia si tot degeaba.

N-are nici o legatura cu jucatorii vechi sau noi. Marea majoritate sunteti editat in frunte cu tine care n-ai nici o treaba cu jocul asta. editat si care ai pus un rahat intr-o poleiala stralucitoare. Cand nu mai ai argumente apelezi la origini,editat . Dispari cu clanul tau cu tot si sterge jocul asta ca esti un bot nu alta. Eu macar raman cu amintirile ca am facut ceva. Tu te faci de ras, editat . Ti-am mai spus. Pe cartea ta de vizita din joc scrie 1000 wn8 si lupte la care ti-o furi grav de la clanuri de galbeni. Degeaba aveti mod-uri pentru ca totul tine de creier si coordonare. La gaina fara cap nu merg mod-urile.

Editat de Catalin.

Partajează acest post

Link spre post

Mie personal topicul asta, imi provoaca sila. Ptr ca nu pot ignora topicul, cred ca am sa va adaug pe toti in lista userilor blocati ca sa nu imi mai apara notificari de postare noua. Intru sperand la o discutie cat de cat ok. Aiurea, celebra emisiune de la kanald este acum si in format scris, aici, pe topicul asta. Scandal ieftin!

Partajează acest post

Link spre post

Dar nu ti-e sila si de faptul ca editat comandant isi ridica in slavi clanul unde sunt codati care isi iau bataie grav? Nu ti-a fost sila de sutele de comentarii laudative ale editat comandant care n-are nici o treaba cu jocul? Ca joaca cu mod-uri la cw si editat , nu ti-e sila? Uita-te la filmuletul ala ca poate de acolo vine sila.

Partajează acest post

Link spre post

Cred ca trebuie sa incetati totusi, s-a ajuns la un nivel mult prea deranjant cu jignirile si de o parte si de cealalta. Nu iau apararea nimanui si nu vreau sa ma erijez in avocatul unuia sau altuia, il apreciez pe Zamolxis pt ce face pentru clan, il apreciez pe Alex pt ce a facut cu TA-RE. Fratilor terminati cu insultele, nu uitati ca este totusi o mizerie de joc subiectul care creeaza atatea polemici. In ceea ce priveste jucatorii care folosesc moduri interzise sun tniste autisti pentru mine personal - mi-e scarba de ei pentru ca ii consider niste impotenti care cred ca devin mai buni cu mizeriile respective. Personal cred, dupa ce am incercat si eu tundra si aimbot mai demult ca pe un jucator de calitate aceste moduri il dezavantajeaza. Cred ca nu exista vreun clan din acest mizerabil de joc care sa nu aiba jucatori cu moduri interzise. Eu personal am venit in acest clan cu un grup de jucatori cu care jucam impreuna turnee si esl. Singurul lucru pe care personal il caut intr-un clan este sa ma simt bine cu prietenii, nu sunt prea sociabil in general si nici nu-mi face placere sa joc cu jucatori din clan care dau invite la plutoane, etc. Nu ma mai intereseaza sa fac performanta in vreun fel intr-un clan sunt satul dupa atata timp de jucat la un nivel ridicat singurul lucru dorit este sa ma simt bine cand ma pun seara la calculator dupa o zi de rahat la servici si celelalte probleme cotidiene. Eu personal sper sa incetati cu razboiul asta stupid in care fiecare vrea sa arate ca este mai bun decat celalalt pentru ca toti sunteti oameni maturi si educati, sunt convins de acest lucru chiar daca nu va cunosc personal. Merci ;) !

• Upvote 2

Partajează acest post

Link spre post
Acum 3 ore, ZamolxisDeus a spus:

Caterinca unuia care trăiește din amintiri+un habarnavist din marele NLR care a ieșit în șuturi din Dacus+unul fără clan...

Frumoasa adunare...

Dacă am avut în distribuție 9 playeri noi ai clanului,cam cum credeați că o să arate echipa,ca și cum ar fi jucat de o viață împreună?

Sincer as fi vrut să sune mai vulgar dar am zis că spectatorii de aseară nu merită să audă cum mă iau de originile tale,așa că am fost mai elegant!

Emil dacă vrei să conduci diseară intri pe ts și le spui că ai acceptul meu sa faci strategia,până mâine sunt plecat...

Te-a suparat si NLG mai puiule...ce mai ai si cu el...tu nu vezi ca esti inca ou galben

Ia zi puiule...cum face gaina???:)))))))

Gandirea ta nu poate sa prelucreze material...ci doar "cotcodac" atat...hai dute ...eclozeaza galbenus

Partajează acest post

Link spre post

Eu cand ma iau de cineva si il fac noob, spart, bot si altele sunt strict legate de joc. Cel care e facut asa nu trebuie sa se supere. Nu va suparati, la 1000 wn8= spart. Asta e adevarul. Nu m-am luat de familia nimanui, nu am injurat. Vad ca spartul care nu mai are argumente si i-a explodat rahatul ascuns in poleiala, ma ia cu originile si altele. Eu am spus ceva normal. Nu trebuie sa te lauzi cand ai 1000 wn8 si iei bataie pe banda rulanta si sa mai si jignesti pe unii care au facut mult mai multe decat tine in jocul asta. Daca statea in banca lui si isi vedea de treaba nu zicea nimeni nimic. Dar cand vii si ne freci toata ziua cat de maret e clanul lui si ce face el, cum creioneaza el strategii cand de fapt ei joaca cu mod-uri si el e un spart normal ca facem si caterinca.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 11 minute, vohu_manah a spus:

Cred ca trebuie sa incetati totusi, s-a ajuns la un nivel mult prea deranjant cu jignirile si de o parte si de cealalta. Nu iau apararea nimanui si nu vreau sa ma erijez in avocatul unuia sau altuia, il apreciez pe Zamolxis pt ce face pentru clan, il apreciez pe Alex pt ce a facut cu TA-RE. Fratilor terminati cu insultele, nu uitati ca este totusi o mizerie de joc subiectul care creeaza atatea polemici. In ceea ce priveste jucatorii care folosesc moduri interzise sun tniste autisti pentru mine personal - mi-e scarba de ei pentru ca ii consider niste impotenti care cred ca devin mai buni cu mizeriile respective. Personal cred, dupa ce am incercat si eu tundra si aimbot mai demult ca pe un jucator de calitate aceste moduri il dezavantajeaza. Cred ca nu exista vreun clan din acest mizerabil de joc care sa nu aiba jucatori cu moduri interzise. Eu personal am venit in acest clan cu un grup de jucatori cu care jucam impreuna turnee si esl. Singurul lucru pe care personal il caut intr-un clan este sa ma simt bine cu prietenii, nu sunt prea sociabil in general si nici nu-mi face placere sa joc cu jucatori din clan care dau invite la plutoane, etc. Nu ma mai intereseaza sa fac performanta in vreun fel intr-un clan sunt satul dupa atata timp de jucat la un nivel ridicat singurul lucru dorit este sa ma simt bine cand ma pun seara la calculator dupa o zi de rahat la servici si celelalte probleme cotidiene. Eu personal sper sa incetati cu razboiul asta stupid in care fiecare vrea sa arate ca este mai bun decat celalalt pentru ca toti sunteti oameni maturi si educati, sunt convins de acest lucru chiar daca nu va cunosc personal. Merci ;) !

Creaza probleme pt Dacus...pt ca va reprezinta acest zafolcsis...v-ati facut de cacao ...si totul din cauza lui...felicitari zafolcsis

Editat de catalinike

Partajează acest post

Link spre post
Acum 1 oră, vohu_manah a spus:

Eu ce am scris pana acum nu am scris ca sa arat ca sunt mai bun decat Zamolxe, Doamne fereste. Am scris ca sa nu se mai dea bun, cand el e slab. Este o diferenta. Cifrele si felul cum joaca o arata.  Si vorba aia, eu ma bat cu stele nu cu licurici. Bahahahaha!

Rog pe cei care isi mai dau cu parearea pe topicul asta si care citesc comentariile si sunt scarbiti, sa urmareasca filmuletul pus de Gentutza la pagina 30.

Editat de alekx

Partajează acest post

Link spre post
Acum 14 minute, alekx a spus:

Eu ce am scris pana acum nu am scris ca sa arat ca sunt mai bun decat Zamolxe, Doamne fereste. Am scris ca sa nu se mai dea bun, cand el e slab. Este o diferenta. Cifrele si felul cum joaca o arata.  Si vorba aia, eu ma bat cu stele nu cu licurici. Bahahahaha!

Nu e vb ca se da bun ci mai degraba ca insulta toate clanurile romanesti actuale sau trecute

Dar daca ii zici adevarul in fata te face cum ii vine la gura

Stai sa vezi gentutza ca e doar inceputul...i-ai facut clanul de cacao reprezentand adevarul...o sa te oblige sa dai jos video-ul ...sa nu il dai..lasa-l acolo sa vada lumea clanul dacus

Editat de catalinike

Partajează acest post

Link spre post
Acum 4 ore, ZamolxisDeus a spus:

Caterinca unuia care trăiește din amintiri+un habarnavist din marele NLR care a ieșit în șuturi din Dacus+unul fără clan...

Frumoasa adunare...

Sincer as fi vrut să sune mai vulgar dar am zis că spectatorii de aseară nu merită să audă cum mă iau de originile tale,așa că am fost mai elegant!

Asa cum am mai spus si altadata ,nu am nimic cu tine sau clanul tau,dar atata timp cat vad sau aud ceva care nu mi place,  sigur o sa mi spun parerea si vreau sa o aud si pe a altora

Asta pt ca poate sunt eu tampit si ma insel , tocmai de aia e bine sa vad si reactia altor jucatori (tot ce postez e strict legat de ce se intampla in jurul jocului astuia )

Atunci cand sunt plecat (serviciul e de vina ) si nu pot juca din cauza netului slab (ca in momentul de fata ) ,seara imi place sa urmaresc diverse stream uri pe twiitch sau youtube , doar pt a fi la curent cu tot ce se mai intampla in jocul asta si poate sa mai invat cate ceva

Cand am postat ceea ce vazusem pe live ul lui Daki despre cum lemoon se ruga cu cerul si pamantul ,ca cei din Quiet sa fie iertati dupa ce au pus atac pe Fame,nu ai mai fost deranjat 

Nu inteleg ce relevanta are faptul ca eu nu am clan ??? in momentul de fata a nu avea clan e o calitate , la ce clanuri autohtone avem (  putine realizari si mult balamuc )

Sa nu uiti ,ca acum nu mult timp imi spuneai sa intru sa urmaresc luptele clanului tau

Voila am intrat si nu mi a placut ce am auzit in mod special , treaba cu o zi slaba o inteleg

Editat de Gentutza_Ro
  • Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post
Acum 6 ore, holyoldman a spus:

@Gentutza_Ro ai auzit ce esti: un "gornist". In portiunea aia se vorbeste mai mult despre moduri decat... Se vorbeste despre "focus xvm" si se acuza WG ca wot-ul e in cadere libera. Metoda prin constrangere inca nu e perfecta.

sa mor daca eu inteleg  ce vrei sa spui aici

Partajează acest post

Link spre post

"Codati" sunt in peste 90% din clanurile romanesti. Nu ai ce sa le ceri, atat ii duce capul.

Intrebarea este de ce faceti stream, si anul trecut a fost o discutie  de acest gen.

'Dupa ce ca esti prost, mai si semnalizezi!'

Partajează acest post

Link spre post
Acum 44 minute, Gentutza_Ro a spus:

Asa cum am mai spus si altadata ,nu am nimic cu tine sau clanul tau,dar atata timp cat vad sau aud ceva care nu mi place,  sigur o sa mi spun parerea si vreau sa o aud si pe a altora

Asta pt ca poate sunt eu tampit si ma insel , tocmai de aia e bine sa vad si reactia altor jucatori (tot ce postez e strict legat de ce se intampla in jurul jocului astuia )

Atunci cand sunt plecat (serviciul e de vina ) si nu pot juca din cauza netului slab (ca in momentul de fata ) ,seara imi place sa urmaresc diverse stream uri pe twiitch sau youtube , doar pt a fi la curent cu tot ce se mai intampla in jocul asta si poate sa mai invat cate ceva

Cand am postat ceea ce vazusem pe live ul lui Daki despre cum lemoon se ruga cu cerul si pamantul ,ca cei din Quiet sa fie iertati dupa ce au pus atac pe Fame,nu ai mai fost deranjat 

Nu inteleg ce relevanta are faptul ca eu nu am clan ??? in momentul de fata a nu avea clan e o calitate , la ce clanuri autohtone avem (  putine realizari si mult balamuc )

Sa nu uiti ,ca acum nu mult timp imi spuneai sa intru sa urmaresc luptele clanului tau

Voila am intrat si nu mi a placut ce am auzit in mod special , treaba cu o zi slaba o inteleg

Nu mă refeream la tine man,mă refeream la cei care făceau țigănia de aici!

Și da l-am promovat pe Ady pentru că intuiesc in el un leader,a greșit,iar eu nu întreb oamenii când intră în clan daca folosesc moduri!

Promovarea e pentru implicarea lui și va creste ca strateg împreună cu clanul,are potențial!

FIECARE E RESPONSABIL DE BUCATICA LUI,NU SUNT EDUCATOR LA GRĂDINIȚĂ!!!!

Și-a învățat lecția și pe mai departe mergem înainte,cine folosește moduri le-am spus își asumă riscul de a fii banati și de a fii excluși din clan,dar eu de când fac strategie nu am întrebat mizerii gen unde s-a rupt ceva...

Punct!

Partajează acest post

Link spre post
Acum 22 minute, Anghel Adrian a spus:

"Codati" sunt in peste 90% din clanurile romanesti. Nu ai ce sa le ceri, atat ii duce capul.

Intrebarea este de ce faceti stream, si anul trecut a fost o discutie  de acest gen.

'Dupa ce ca esti prost, mai si semnalizezi!'

Nu e treaba ta de ce face Fane stream,e opțiunea lui și are acceptul meu de a face live-uri și la luptele clanului!

Alte curiozități mai ai!?

Partajează acest post

Link spre post
8 minutes ago, ZamolxisDeus said:

Nu e treaba ta de ce face Fane stream,e opțiunea lui și are acceptul meu de a face live-uri și la luptele clanului!

Alte curiozități mai ai!?

Tu promovezi prin asta mizeria umana. Cata afectiune pentru niste boti. Ii fac boti pentru ca prin aim bot, Tundra si alte rahaturi de moduri de fapt joaca calculatorul pentru el.  Trage cu aim bot-ul clipul si asteapta ca la loto sa vada daca il ajuta si rng-ul.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.