Jump to content
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Recommended Posts

• Content Creator
Acum 30 minute, ZamolxisDeus a spus:

Halal model,halal vocabular și educație...

Un desculț din marele clan War-w vorbește despre Dacus!

Bai băiatule pomenești foarte des cuvântul ,, mamă,, ,ce educație și ce model ai primit în familia ta de te legi de mama unui om?

Oare mamicutza ta ce educație ți-a dat de jignești in halul ăsta?

Pe ce șantier ai învățat să jignești in halul ăsta pt un joc nenorocit,că nu știu cine injura in engleză iar tu ai făcut un act de bravura și te-ai legat de cea care i-a dat viață...

Voi va dați seama,că unii dintre voi sunt duși cu pluta,niște obrăznicături curajoase doar in  fata pc-ului iar daca v-ar scutura cineva in RL ați face dracului pe voi!

Curajosule...

Vezi ca baiatul are 1400 wn8. Ar trebui sa-ti scoti palaria in fata lui, tu care ai 1000 wn8. Daca el e descult tu ce rahat esti la 1000? El macar merge descult, tu mergi pe buci in jocul asta.

• Content Creator
Acum 4 minute, alekx a spus:

Vezi ca baiatul are 1400 wn8. Ar trebui sa-ti scoti palaria in fata lui, tu care ai 1000 wn8. Daca el e descult tu ce rahat esti la 1000? El macar merge descult, tu mergi pe buci in jocul asta.

Nu are mah legătură cu wn8 ul,era vb de clanul lui.

La ultima bătălie, acum vreo 3 luni i-am ars clanul cu 10-0 la tier 8 pe Westfield in care era prezentă și ființa asta!

M-am gândit să postez replayul dar am zis că e prea rupt clanul lui să îi promovez pe site într-o ipostază indecentă!

Vohule dacă citești azi topicul să postezi te rog replayul cu Quiet,le simt lipsa la tipii ăia,tot e subiect la modă ,,modul ilegal,, , poate vor dorii să intervină   și vreau să imi împărtășească și ei din experienta dobândită în grelele lupte desfășurate...

Aseară Karolin făcea un rezumat al modului cum a fost scos de la arcani și printre altele pomenea de impactul momentului când din cauza banului dat ,,ilegalelor,, ,scăzuse drastic wn8 ul pe recent al clanului!

In comunitatea românească e plin de ,,virgine,, care au sărit în capul unui om care a recunoscut că are tundra dar toți ascund că poate au și ei un coleg de clan cu ,,interzise,,...dar ce sa faci,sunt oamenii imaculați...

Poate va dorii și un actual membru Wbz să intervină și să ne reamintim cum întreba pe ts daca are cineva Tundra iar un actual membru Quiet îi răspundea că Alin e bot nu îi lasă pe ăștia cu moduri,hai că ți-o dau eu!...

Să ne reamintim dragi tovarăși...

Dacus, calm, nu musca ca ramai fara dintisorii aia de lapte pe care ii ai! 

Ce educatie am primit eu sau unde am invatat sa injur, ar trebui sa fie ultimul lucru de care sa iti pese. In schimb ar trebui sa iti pese de imaginea aia a clanului pe care idioti precum cel de aseara v-o strica. Sa stii ca nu sunt Isus sa intorc si celalalt obraz. Atata timp cat un copil retardat precum colegul tau injura in chat iar printre cei injurati sunt si eu, atata timp cat ne injura pe toti de mame, am dreptul sa imi bag si sa imi scot din mamica lui pana ma satur de sex ptr 15 ani. Am dreptul dupa aia sa o si scot la produs dupa ce am uzat-o. Intelegi? Tratez nesimtirea cu nesimtire, bunul simt cu bun simt. Simplu. Mai ai neclaritati sau vezi doar mizeria mea nu si pe cea din curtea ta?

Edited by chevy_x
  • Haha 1
  • Content Creator
Acum 23 ore, ZamolxisDeus a spus:

Caterinca unuia care trăiește din amintiri+un habarnavist din marele NLR care a ieșit în șuturi din Dacus+unul fără clan...

Frumoasa adunare...

Bai meseriașilor voi nu ați avut nici o seară mai slabă?

Dacă am avut în distribuție 9 playeri noi ai clanului,cam cum credeați că o să arate echipa,ca și cum ar fi jucat de o viață împreună?

Alex vezi că ai o dedicație specială la sfârșitul ofensivei de aseară!

Sincer as fi vrut să sune mai vulgar dar am zis că spectatorii de aseară nu merită să audă cum mă iau de originile tale,așa că am fost mai elegant!

Emil dacă vrei să conduci diseară intri pe ts și le spui că ai acceptul meu sa faci strategia,până mâine sunt plecat...

Dar cu luatul de origini cum ramane? Adica motivul pt care nu ai spus-o era dat de cei 2-3 speriati care se uitau la voi, niste slabi si niste codati, nu ca educatia nu-ti permitea. Ce mare clan e Dacus de nu trebuie sa se lege el de voi? A vazut toata lumea cum jucati, ce gaini fara cap sunteti si cum apelati voi la cheat-uri. Acum poate nu o sa mai vorbiti cand sunteti live, ca v-ati facut de rahat dar de folosit tot o sa folositi. Voi credeti ca va ajuta dar de fapt tot noobi ramaneti. Unii joaca bine jocul asta si pricep ceva, unii nu si se chinuie sa arate ca nu e asa, gen tu, jucator de 1000 wn8 care te dai rotund pe aici.

• Haha 1
  • Content Creator
Acum 6 minute, ZamolxisDeus a spus:

La ultima bătălie, acum vreo 3 luni i-am ars clanul cu 10-0 la tier 8 pe Westfield in care era prezentă și ființa asta!

M-am gândit să postez replayul dar am zis că e prea rupt clanul lui să îi promovez pe site într-o ipostază indecentă!

Vohule dacă citești azi topicul să postezi te rog replayul cu Quiet,le simt lipsa la tipii ăia,tot e subiect la modă ,,modul ilegal,, , poate vor dorii să intervină   și vreau să imi împărtășească și ei din experienta dobândită în grelele lupte desfășurate...

Aseară Karolin făcea un rezumat al modului cum a fost scos de la arcani și printre altele pomenea de impactul momentului când din cauza banului dat ,,ilegalelor,, ,scăzuse drastic wn8 ul pe recent al clanului!

In comunitatea românească e plin de ,,virgine,, care au sărit în capul unui om care a recunoscut că are tundra dar toți ascund că poate au și ei un coleg de clan cu ,,interzise,,...dar ce sa faci,sunt oamenii imaculați...

Poate va dorii și un actual membru Wbz să intervină și să ne reamintim cum întreba pe ts daca are cineva Tundra iar un actual membru Quiet îi răspundea că Alin e bot nu îi lasă pe ăștia cu moduri,hai că ți-o dau eu!...

Să ne reamintim dragi tovarăși...

Ma l-ai facut descult? Da sau nu? Dori se scrie cu un singur i.

• Moderator
La 12.09.2017 la 20:13, Gentutza_Ro a spus:

omul doar era sincer si spunea ce se foloseste :D:SILENT:

se poate auzi siceritatea lui de la   1:03:13 pe video pana pe la 1:04:30

Ba m-am uitat si eu acum la meciurile astea ...

Ba Deus ..baiatul asta cu BC nu are nici o treaba cu BC-ul la propriu.. Pe Abbey incerca sa iasa printr-o gaura pe unde nu avea cum in loc sa incerce sa tina in senile primul E5 care la randul lui ii bloca pe urmatorii si toti incasau dmg de la grelele voastre bin balcon...

La meciul pe redshire...pe bune ? adica vede ca e spotat ..da ping la mama dracu pe deal in conditiile in care spoterul inamic era la tufa de pe centru si pentru ca e curios din fire tot scoate capul sa isi i-a capace..pentru ca nu era sufucient in loc sa se retraga prin spate el se retrage pe unde puteau toti inamicii sa il incarce de pe deal....

Frate nu are ce cauta pe spoter omul ...e departe de orice .

• Thanks 1
  • Upvote 1
8 hours ago, ZamolxisDeus said:

Tu, baietel, ai edit. Pe cuvant. Iti recomand edit. Cum puteai tu sa imi bati clanul acum 3 luni cand clanul meu este facut acum o luna jumate?

Clan :WAR-W
in clan since: 31.07.2017
role : Executive Officer

Daca acum 3 luni ai jucat contra mea si am ajuns sa iti ocup o parte din ganduri atat de importanta incat sa tii minte asta, sincer, ma bucur! 

Screenshot_1.jpg

Edited by Emil
jigniri, insulte,atac la persoana
  • Haha 1
  • Content Creator
8 hours ago, chevy_x said:

Tu, baietel, ai -. Pe cuvant. Iti recomand -. Cum puteai tu sa imi bati clanul acum 3 luni cand clanul meu este facut acum o luna jumate?

Clan :WAR-W
in clan since: 31.07.2017
role : Executive Officer

Daca acum 3 luni ai jucat contra mea si am ajuns sa iti ocup o parte din ganduri atat de importanta incat sa tii minte asta, sincer, ma bucur! 

Fostul tau clan istețule,avea alt nume,dar erați așa de celebri de am uitat...

Erai și tu prezent,sau ai uitat?

• Content Creator
Acum 11 minute, Awa a spus:

Ba Deus ..baiatul asta cu BC nu are nici o treaba cu BC-ul la propriu.. Pe Abbey incerca sa iasa printr-o gaura pe unde nu avea cum in loc sa incerce sa tina in senile primul E5 care la randul lui ii bloca pe urmatorii si toti incasau dmg de la grelele voastre bin balcon...

La meciul pe redshire...pe bune ? adica vede ca e spotat ..da ming la mama dracu pe deal in conditiile in care spoterul inamic era la tufa de pe centru si pentru ca e curios din fire tot scoate capul sa isi i-a capace..pentru ca nu era sufucient in loc sa se retraga prin spate el se retrage pe unde puteau toti inamicii sa il incarce de pe deal....

Frate nu are ce cauta pe spoter omul ...e de parte de orice .

Awa eu te-am tot rugat sa vii la noi...

Una e sa meditezi pe site-ul ăsta,alta e sa îmi arati live...

Nu te contrazic, trebuie să urmăresc replayul,dar omul deabia a luat BC-ul ,are vreo 50 lupte în random pe el...

• Content Creator
1 hour ago, Catalin. said:

Dupa ce i-am umplut toate aparatele frigorifice care le-ar fi avut vreodata, as fi putut sa ma simt rusinat....dar m-am simtit atat de bine incat dupa 2 ore l-am scos din blacklist si astept o replica ca sa o fac din nou. Asa ma amuza unii.....

La 47% WR din 55.000 de lupte nu cred ca isi permite frigider sau monitor.

• Content Creator
Acum 38 minute, Awa a spus:

La meciul pe redshire...pe bune ? adica vede ca e spotat ..da ming la mama dracu pe deal in conditiile in care spoterul inamic era la tufa de pe centru si pentru ca e curios din fire tot scoate capul sa isi i-a capace..pentru ca nu era sufucient in loc sa se retraga prin spate el se retrage pe unde puteau toti inamicii sa il incarce de pe deal....

Frate nu are ce cauta pe spoter omul ...e de parte de orice .

N-are nevoie de skill. Daca exista spiritul de coeziune, ala invinge tot. Sa te uiti si la tancuri asa sa vezi cum fug dintr-o parte in alta fara sa faca nimic util. N-au nici o treaba cu nimic. Cam asa

TM9FSb.gif

Ba vine politia gainilor fara cap. Stergeti jocul!

AWubUsj.gif

• Haha 1
  • Content Creator
Acum 58 minute, alekx a spus:

N-are nevoie de skill. Daca exista spiritul de coeziune, ala invinge tot. Sa te uiti si la tancuri asa sa vezi cum fug dintr-o parte in alta fara sa faca nimic util. N-au nici o treaba cu nimic. Cam asa

TM9FSb.gif

Si cu aimbootul la ei

Mt8NiEl.gif

• Haha 2
  • Content Creator
2 hours ago, ZamolxisDeus said:

Awa eu te-am tot rugat sa vii la noi...

Una e sa meditezi pe site-ul ăsta,alta e sa îmi arati live...

Nu te contrazic, trebuie să urmăresc replayul,dar omul deabia a luat BC-ul ,are vreo 50 lupte în random pe el...

Si cu 50 de lupte de ce joaca el tanc cu rol asa important? Mai si baga faze ca de ce nu se joaca cu LT de 10 la spot ca bla bla bla. B-C se pisa cu bolta peste toate LT-urile de 10, tot ce fac LT-urile de 1o B-C face de 5 ori mai bine. Doar sa ai cap sa-l joci cum trebuie.

Acum 2 ore, ZamolxisDeus a spus:

Heavy Hitters, așa se numește clanul... ;)

Era pe triburile unul ca tine, asta avea un carnetel unde isi nota cand il supara cineva. Era un black list. I-am refuzat diplomatia si am ajuns pe lista neagra, nu am mai iesit de pe lista aia decat dupa ce am renuntat sa mai joc jocul ala. Asa ai si tu, un carnetel unde scrii contra cui ai luptat, cand si alte tampenii de genul asta? 

Sincer, sa stii ca ma bucur ca ne-ati batut si ca, dupa 3 luni, tii minte contra cui ai jucat. Intradevar, e mare lucru sa bati pe cineva la zero,o mare realizare.  Cand ne vei lua masinile de la usa sau banii din cont , sa revii! Poate atunci vei reusi sa ma oftici. Ideea e ca nu traiesc ptr jocul asta ca tine ;) 

• Upvote 1