Sari la conținut
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Postări Recomandate

La 12.09.2017 la 20:13, Gentutza_Ro a spus:

omul doar era sincer si spunea ce se foloseste :D:SILENT:

se poate auzi siceritatea lui de la   1:03:13 pe video pana pe la 1:04:30

Ba m-am uitat si eu acum la meciurile astea ...

Ba Deus ..baiatul asta cu BC nu are nici o treaba cu BC-ul la propriu.. Pe Abbey incerca sa iasa printr-o gaura pe unde nu avea cum in loc sa incerce sa tina in senile primul E5 care la randul lui ii bloca pe urmatorii si toti incasau dmg de la grelele voastre bin balcon...

La meciul pe redshire...pe bune ? adica vede ca e spotat ..da ping la mama dracu pe deal in conditiile in care spoterul inamic era la tufa de pe centru si pentru ca e curios din fire tot scoate capul sa isi i-a capace..pentru ca nu era sufucient in loc sa se retraga prin spate el se retrage pe unde puteau toti inamicii sa il incarce de pe deal....

Frate nu are ce cauta pe spoter omul ...e departe de orice .

• Thanks 1
  • Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post
8 hours ago, ZamolxisDeus said:

Nu are mah legătură cu wn8 ul,era vb de clanul lui.

La ultima bătălie, acum vreo 3 luni i-am ars clanul cu 10-0 la tier 8 pe Westfield in care era prezentă și ființa asta!

M-am gândit să postez replayul dar am zis că e prea rupt clanul lui să îi promovez pe site într-o ipostază indecentă!

Tu, baietel, ai edit. Pe cuvant. Iti recomand edit. Cum puteai tu sa imi bati clanul acum 3 luni cand clanul meu este facut acum o luna jumate?

Clan :WAR-W
in clan since: 31.07.2017
role : Executive Officer

Daca acum 3 luni ai jucat contra mea si am ajuns sa iti ocup o parte din ganduri atat de importanta incat sa tii minte asta, sincer, ma bucur! 

Screenshot_1.jpg

Editat de Emil
jigniri, insulte,atac la persoana
  • Haha 1

Partajează acest post

Link spre post
8 hours ago, chevy_x said:

Tu, baietel, ai -. Pe cuvant. Iti recomand -. Cum puteai tu sa imi bati clanul acum 3 luni cand clanul meu este facut acum o luna jumate?

Clan :WAR-W
in clan since: 31.07.2017
role : Executive Officer

Daca acum 3 luni ai jucat contra mea si am ajuns sa iti ocup o parte din ganduri atat de importanta incat sa tii minte asta, sincer, ma bucur! 

Fostul tau clan istețule,avea alt nume,dar erați așa de celebri de am uitat...

Erai și tu prezent,sau ai uitat?

Partajează acest post

Link spre post
Acum 11 minute, Awa a spus:

Ba Deus ..baiatul asta cu BC nu are nici o treaba cu BC-ul la propriu.. Pe Abbey incerca sa iasa printr-o gaura pe unde nu avea cum in loc sa incerce sa tina in senile primul E5 care la randul lui ii bloca pe urmatorii si toti incasau dmg de la grelele voastre bin balcon...

La meciul pe redshire...pe bune ? adica vede ca e spotat ..da ming la mama dracu pe deal in conditiile in care spoterul inamic era la tufa de pe centru si pentru ca e curios din fire tot scoate capul sa isi i-a capace..pentru ca nu era sufucient in loc sa se retraga prin spate el se retrage pe unde puteau toti inamicii sa il incarce de pe deal....

Frate nu are ce cauta pe spoter omul ...e de parte de orice .

Awa eu te-am tot rugat sa vii la noi...

Una e sa meditezi pe site-ul ăsta,alta e sa îmi arati live...

Nu te contrazic, trebuie să urmăresc replayul,dar omul deabia a luat BC-ul ,are vreo 50 lupte în random pe el...

Partajează acest post

Link spre post
1 hour ago, Catalin. said:

Dupa ce i-am umplut toate aparatele frigorifice care le-ar fi avut vreodata, as fi putut sa ma simt rusinat....dar m-am simtit atat de bine incat dupa 2 ore l-am scos din blacklist si astept o replica ca sa o fac din nou. Asa ma amuza unii.....

La 47% WR din 55.000 de lupte nu cred ca isi permite frigider sau monitor.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 38 minute, Awa a spus:

La meciul pe redshire...pe bune ? adica vede ca e spotat ..da ming la mama dracu pe deal in conditiile in care spoterul inamic era la tufa de pe centru si pentru ca e curios din fire tot scoate capul sa isi i-a capace..pentru ca nu era sufucient in loc sa se retraga prin spate el se retrage pe unde puteau toti inamicii sa il incarce de pe deal....

Frate nu are ce cauta pe spoter omul ...e de parte de orice .

N-are nevoie de skill. Daca exista spiritul de coeziune, ala invinge tot. Sa te uiti si la tancuri asa sa vezi cum fug dintr-o parte in alta fara sa faca nimic util. N-au nici o treaba cu nimic. Cam asa

TM9FSb.gif

Ba vine politia gainilor fara cap. Stergeti jocul!

AWubUsj.gif

• Haha 1

Partajează acest post

Link spre post
Acum 58 minute, alekx a spus:

N-are nevoie de skill. Daca exista spiritul de coeziune, ala invinge tot. Sa te uiti si la tancuri asa sa vezi cum fug dintr-o parte in alta fara sa faca nimic util. N-au nici o treaba cu nimic. Cam asa

TM9FSb.gif

Si cu aimbootul la ei

Mt8NiEl.gif

• Haha 2

Partajează acest post

Link spre post
2 hours ago, ZamolxisDeus said:

Nu te contrazic, trebuie să urmăresc replayul,dar omul deabia a luat BC-ul ,are vreo 50 lupte în random pe el...

Si cu 50 de lupte de ce joaca el tanc cu rol asa important? Mai si baga faze ca de ce nu se joaca cu LT de 10 la spot ca bla bla bla. B-C se pisa cu bolta peste toate LT-urile de 10, tot ce fac LT-urile de 1o B-C face de 5 ori mai bine. Doar sa ai cap sa-l joci cum trebuie.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 2 ore, ZamolxisDeus a spus:

Heavy Hitters, așa se numește clanul... ;)

Era pe triburile unul ca tine, asta avea un carnetel unde isi nota cand il supara cineva. Era un black list. I-am refuzat diplomatia si am ajuns pe lista neagra, nu am mai iesit de pe lista aia decat dupa ce am renuntat sa mai joc jocul ala. Asa ai si tu, un carnetel unde scrii contra cui ai luptat, cand si alte tampenii de genul asta? 

Sincer, sa stii ca ma bucur ca ne-ati batut si ca, dupa 3 luni, tii minte contra cui ai jucat. Intradevar, e mare lucru sa bati pe cineva la zero,o mare realizare.  Cand ne vei lua masinile de la usa sau banii din cont , sa revii! Poate atunci vei reusi sa ma oftici. Ideea e ca nu traiesc ptr jocul asta ca tine ;) 

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post
Acum 3 ore, ZamolxisDeus a spus:

Sa continuam...... 

Pe cliff ati luat de doua ori bataie in acelasi stil ....ba frate cand vezi ca aia pe jos au tancuri lente cu mult HP ...DE CE MAMA DRACULUI NU SARI CU TOT CE AI PE AIA DE LA BAZA DEALULUI???....ca pana urcau aia  cu maus si jgpz, E5-urile erau pa iar tu aveai pozitia ce mai buna.... statiai sa ii ti de vb si un mediu in cap..de doua ori aceeasi teapa luata..

Mediile in toate meciurile nu au flancat ...grille ala pe redshire pur si simplu nu a fost deranjat ..ba unu da unu sa se duca sa ii foota norocu ...nimic ...nici artileria nu a dat pe el cu toate ca s-a aprins de 3 ori in acelasi loc.

Pe ensk ..epic ....pai scoti tu gold ammo si lasi munitie standard in conditiile in care joci harta de oras si 600 metri pe deasupra unde toata lumea baga HP si tank ....tu bagi si dai doar cu 10 gold.... 

Aia cu lighturile de 10 care se pisa pe BC...si cum BC nu e de fapt de spot si e de suport ....nu am inteles ce a zis dar nu a zis bine :)

Eu nu mai vin nicaieri , o ard dubios la barcute

• Haha 1

Partajează acest post

Link spre post
1 oră în urmă, chevy_x a spus:

Era pe triburile unul ca tine, asta avea un carnetel unde isi nota cand il supara cineva. Era un black list. I-am refuzat diplomatia si am ajuns pe lista neagra, nu am mai iesit de pe lista aia decat dupa ce am renuntat sa mai joc jocul ala. Asa ai si tu, un carnetel unde scrii contra cui ai luptat, cand si alte tampenii de genul asta? 

Sincer, sa stii ca ma bucur ca ne-ati batut si ca, dupa 3 luni, tii minte contra cui ai jucat. Intradevar, e mare lucru sa bati pe cineva la zero,o mare realizare.  Cand ne vei lua masinile de la usa sau banii din cont , sa revii! Poate atunci vei reusi sa ma oftici. Ideea e ca nu traiesc ptr jocul asta ca tine ;) 

Nu e vorba de nici o  listă neagră ci doar de consum regulat de lecitină! ;)

Nu trăiesc pentru jocul ăsta mai nenea cu mască,doar că tot ceea de ce mă ocup vreau să funcționeze...iar clanul pe care îl batjocoreai și ironizai,va funcționa din ce in ce mai bine!

Partajează acest post

Link spre post
Acum 50 minute, Awa a spus:

Sa continuam...... 

Pe cliff ati luat de doua ori bataie in acelasi stil ....ba frate cand vezi ca aia pe jos au tancuri lente cu mult HP ...DE CE MAMA DRACULUI NU SARI CU TOT CE AI PE AIA DE LA BAZA DEALULUI???....ca pana urcau aia  cu maus si jgpz, E5-urile erau pa iar tu aveai pozitia ce mai buna.... statiai sa ii ti de vb si un mediu in cap..de doua ori aceeasi teapa luata..

Mediile in toate meciurile nu au flancat ...grille ala pe redshire pur si simplu nu a fost deranjat ..ba unu da unu sa se duca sa ii foota norocu ...nimic ...nici artileria nu a dat pe el cu toate ca s-a aprins de 3 ori in acelasi loc.

Pe ensk ..epic ....pai scoti tu gold ammo si lasi munitie standard in conditiile in care joci harta de oras si 600 metri pe deasupra unde toata lumea baga HP si tank ....tu bagi si dai doar cu 10 gold.... 

Aia cu lighturile de 10 care se pisa pe BC...si cum BC nu e de fapt de spot si e de suport ....nu am inteles ce a zis dar nu a zis bine :)

Eu nu mai vin nicaieri , o ard dubios la barcute

De acord cu tine,avem viziune comună...

Faza cu E5 i-am spus-o și eu după luptă,dar a avut o seară mai slabă și poate nu are nici experiența mea sau a ta ca strateg,dar am încredere în el că va crește...

Partajează acest post

Link spre post

Hm. Cazul Zamolxe, un caz foarte complex. Cum mie imi place sa lucrez cu dovezi si cu argumente solide, apelez la materialul clientului.

Am uitat sa precizez inainte, asa e Zamolxe, nu are nici experienta ta de strateg. Nimeni nu o are. Am dat si eu de curiozitate pe clanul Dacus sa vad si eu ce e asa din ce in ce mai bine. Poate nu stiu eu. Si am vazut asta:

Division Battles for 28 days
X 0
VIII 244 (50.82%)
VI 82 (47.56%)
Advances
For 28 days

33 (30.30%

https://wgsh-woteu.wargaming.net/index-external.html#/en/500068844?_k=9yh9hx

Acum am dat si eu pe net sa vad si eu cu ce s-ar potrivi grandomania asta excesiva pentru niste lucruri asa mici. Si am gasit asta:

EDIT

• Haha 5

Partajează acest post

Link spre post
Acum 45 minute, alekx a spus:

De exemplu, in plin puseu maniacal, o pacienta sustinea ca sotul sau, sublocotenent, a fost ridicat la grad de general, iar ea va deveni in curand prim soprana pe scena Operei. Delirul expansiv al maniacalilor este insa instabil, fugitiv, modificandu-se si renuntand la el de la o zi la alta.

De exemplu, in plin puseu maniacal, o pacienta sustinea ca sotul sau, sublocotenent(DACUS), a fost ridicat la grad de general(BATEM TOT SI SUNTEM CEI MAI TARI DIN WOT), iar ea va deveni in curand prim soprana pe scena Operei(VOM FI UNUL DINTRE CELE MAI BUNE CLANURI DIN WOT)?????????? :SURPRISE:

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.