Sari la conținut
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Postări Recomandate

Cre' ca se aliniaza astrele prost. M-a lovit si pe mine de 3 saptamani incoace... Cica de maine (15 septembrie) imi trece definitiv si de luni incep ploile.

Am avut azi ceva timp si m-am amuzat citind vechituri de prin ianuarie sau mai recente. Funny! Mai ales aia cu primele zile in DACUS si cu ursuletul ala. Acum nu mai stau asa mult. Am capatat experienta. Nu e loc... ies de tot si fac altceva... crosetez...

Partajează acest post

Link spre post

Cei care nu se pot abtine din insulte/jigniri/atacuri la persoana (ex: trimiti un alt user sa-si faca control la psihiatru, ii puneti diagnostic de nebun, etc.), sunt rugati sa nu mai posteze/vizualizeze forumul. In cazul in care vor continua, vor primi BAN pe forum.

Personal, m-am saturat sa va citesc toate aberatiile care n-au nici o legatura cu WoT-ul!

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post
Acum 1 oră, Emil a spus:

Cei care nu se pot abtine din insulte/jigniri/atacuri la persoana (ex: trimiti un alt user sa-si faca control la psihiatru, ii puneti diagnostic de nebun, etc.), sunt rugati sa nu mai posteze/vizualizeze forumul. In cazul in care vor continua, vor primi BAN pe forum.

Personal, m-am saturat sa va citesc toate aberatiile care n-au nici o legatura cu WoT-ul!

A trebuit sa tai tu tot ce am scris ca nu te mai chema ala sa faci strategii la codatii aia galbeni? Se supara ala 1000 wn8 pe tine ca nu intervii? Tu cum il cataloghezi pe unul care are 20% wr la tier 10, e jucator de 1000 wn8 si se lauda pe forum aici toata ziua, cum se aude de clanul lui in Europa si ce mare strateg e el. Daca citeai cu atentie ce am scris vedeai niste asemanari. La postul ala cand a zis ca mi-a facut mie o dedicatie pe stream si ca a vrut sa se ia de origini, ce ai de gand sa faci? Pe altul il face descult cand el e si mai jos de atat si nu editezi nimic. Probabil nu o sa faci nimic pentru ca tu te simti zeu intre galbenii aia saracii cand le mai faci o strategie. Pacat ca nu te deranjeaza ca poate 10 din jucatorii aia pe care ii conduci joaca cu mod-uri interzise. Mai demult erai aparator al jocului fara mod-uri interzise. Acum le faci si strategia unora care joaca cu mod-uri interzise.

Acum 3 ore, Catalin. a spus:

Ma, da' pe bune acum, ce dracu' aveti?  De unde atata frustrare si agresivitate gratuita? 

Nu e nici o frustrare. Era frustrare daca aveam 500 wn8 si nu ma primea ala in Dacus. Cum sa fiu frustrat si agresiv cu un inferior? Doar am zis ca omul are niste probleme cu laudele aiurea cand el e foarte slab la jocul asta.

Si cu acestea fiind zise, v-am salutat din mers.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 2 ore, Emil a spus:

Si noi ne-am saturat sa vedem cum, din dorinta de a avea activitate pe forumul asta, acceptati balciul facut de un anume personaj. Ai uitat de ce si cum a fost debanat, cum cineva a lins unde a scuipat vis a vis de debanarea lui? Atata timp cat vom fi jigniti, vom raspunde la fel. Intelegi? Personal mi se rupe de banul pe care mi-l vei da, nu stiu de ce toti mozii considerati ca daca banati un user, ala plange din cauza asta. 

Ma poti bana Emil sau imi poti sterge contul asta cum am rugat dealtfel, nu imi pasa. Dar, te rog, banul sa fie definitiv, nu ptr cateva zile.

Seara buna!

Editat de chevy_x

Partajează acest post

Link spre post

Mai oameni buni, nu e OK cand cineva va face "descult", "bot", "expirat", etc. ... toate cu referire la WoT.

Cu atat mai mult, nu e OK cand cineva te trimite la control la psihiatru, te acuza ca ai probleme la mansarda, ca suferi de paranoia, schizofrenie, etc.

Pe ce lume traim domnilor? Asta e un forum dedicat WoT-ului...

Eu inca tot nu inteleg ce e asa de greu a ignora un jucator de 1000 WN8, pe el si strategiile lui?

Partajează acest post

Link spre post
Acum 21 minute, Emil a spus:

Eu inca tot nu inteleg ce e asa de greu a ignora un jucator de 1000 WN8, pe el si strategiile lui?

Dupa cum vezi o fac si nu de astazi, poti vedea asta in log-ul meu. Cu mentiunea ca optiunea asta a forumului nu functioneaza. Crede-ma, ignori pana la un anumit punct dar totul are o limita.

Apreciez atitudinea ta impaciuitoare, te apreciez si pe tine ca user dar, te rog sa imi stergi contul.

Ms!

Screenshot_1.jpg

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post

Emil,din lipsa de activitate pe Alex îl înțeleg...de ce face ce face,cu toate că prin agresivitatea arătată,daca ar mai vrea sa se relanseze clar ar fii fiasco,mai ales că a ajuns subiect de caterinca prin cam toată comunitatea românească,iar aici am și eu un mic aport pentru că am scos ,,drăcușorul,, din el și i-am văzut limitele...

Clar nu are inteligența și stabilitatea de a conduce un clan mare și în 2017, se cere altceva de la un clan leader cu pretenții...

Singurul care provoacă și instiga repetat e Catalinike și dacă nu veți lua măsurile aferente actelor lui veți avea hate și instigare la greu...

Luni,Emil ai ales sa ii ștergi delirul,dar de 2 ani de când citesc site-ul ăsta nu am citit asemenea mizerie și jigniri suburbane...clar merită sancționat, pentru că iertandu-l va considera slabi și data viitoare va îndrăzni și mai mult!

Să spunem că eu nu voi mai posta,dar acest om va garantez că va găsi altă țintă,iar în momentul de față ținta lui este Andy!

După Andy va urma altcineva,cu mâna pe inimă garantez că este cel mai ciudat om pe care l-am întâlnit de când m-am apucat de joc!

Ceilalți care au fost atrași în ,,vârtej,, sunt caractere slabe,oameni ușor influențabili și care au încercat să se facă remarcați aplaudând de pe margine pentru că așa spune Alex sau Catalinike...apropos Nike vine de la firma de pantofi sport...? 

In alta ordine de idei mâine de la ora 21 pe YouTube,pe contul lui RhoAius veți urmări live o ofensiva,iar de la 22 o să jucăm un meci de clan wars,asta așa că e vineri seară și îmi e dor și de o specială!

Noapte bună!

Partajează acest post

Link spre post

Ce topic e asta?

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

AH... ok. Tocmai ce am citit ce trebuie sa fac. Nimic.

Respectati-va ca oameni si atat.

Stam in fata monitorului in loc sa ne uitam la un meci... la un film... la sotie... a mea sforaie la ora asta...

Si ne imp*lim pe baza de vn8... intr-un ceva in care ne dorim sa ne aprecieze niste necunoscuti. Ce aberatie.

Nu mai vedem nimic. Nici rectificare bugetara, nici impasul de a nu mai avea unii de unde fura... Nici faptul ca s-a descoperit gaura sacului. Nu cine a provocat-o! Aia e treaba DNA. Simplul fapt ca exista!

Destructureaza statul in mod nemaivazut. Maxim o luna pentru miscari de strada.

Cine are "sansa" sa nu fie "bugetar" risca un minus 23% peste 3 luni.

Ego si satisfactie in a arunca cu... maro. Ne simtim importanti aici... ca jignim pe unul sau pe altul mai bine decat poate sa ne dea replica.

Cu ce va este mai bine?

A venit careva cu o minima explicatie a ce vor sa zica azi astia de la WG cu linia engleza de heavy de la Caernarvon in sus?

Pfff... stafu' in sus si stafu' in jos...

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post
5 minutes ago, catalinike said:

Esti atat de NAP shaule incat nu realizezi ce postezi...

ANDI_B a răspuns la Catalin. topic în Discutii despre clanuri

Glumesti? E mult mai bine in acele zone fata de moldova. Oamenii par mai educati.

Si nu este asa? 

Partajează acest post

Link spre post

Nu am nimic cu nimeni .. datorita problemelor mele personale ( picior in ghips + sotie gravida in ultima luna ) am cam lipsit in postari ... si aici ma refer ca nu am postat dar am citit si am fost cat de cat activ la postarile voastre zilnice ... nu o zic in nume de rau nu am nimic cu nimeni ... dar totusi :) nu vreau sa intervin iar sa fiu subiect de discutie intre voi ..inteleg hate / insulte etc ... dar hai sa incetam ... si sa incercam cumva sa ne limitam sa mergem pana la insulte personale ... jocul e joc .. noi suntem noi :) . E pacat cateodata ca din cauza unui joc unii sau altii se simt jigniti si lovesc direct cu jigniri ... incetati va rog si hai totusi sa ne axam la wot si atat nu la jigniri si atat ;) . 

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post

Nu acum serios puteti sa ma injurati sa ma batjocoriti dar din momentul asta cel care mai insulta / jigneste aiurea in afara discutiilor = warn pana la BAN ! eu zic una voi trageti alte concluzii aruncati gaina in curtea vecinului si nu e frumos . uitati-va intai la voi potoliti-va si dupa poate se potolesc si restu . scurt si la obiect si am terminat orice discutie . 

Partajează acest post

Link spre post

Ptr.mine cam asta a fost experienta mea in jocul asta devenit Pay to Win pentru booti si plin de frustrati (aia slabi) care folosesc moduri ilegale crezand ca asta ii ajuta, va salut cu respect si poate ne intalnim pe alte jocuri.Sau tot aici, dar cand voi fi la pensie si am mai mult timp :lol:.Bafta.

Partajează acest post

Link spre post

Ati bagat repede 3-4 ore de somn sa va reaimprospatati fortele si ati luat-o de la capat cu noaptea-n cap. Deci voi va certati acum 3-4-5-6-7 ore...adica in miez de noapte...sa-mi bag piciorul!!!! Parca a inceput scoala..somnic, odihna, carte...munca pentru aia 90% care n-au luat bacul ( agentiile imobiliare, casieriile de la marketuri, depozitele de la marketuri, vulcanizarile si spalatoriile auto va asteapta cu bratele deschise)...

P.S.: Simt nevoia sa intervin in balacareala cu o precizare referitor la un post de mai sus al lui Zamolxis : "ma frend" , nu alekx si clanul lui s-au facut de bafta pe forum...guess again !

• Haha 1
  • Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post
1 oră în urmă, Catalin. a spus:

P.S.: Simt nevoia sa intervin in balacareala cu o precizare referitor la un post de mai sus al lui Zamolxis : "ma frend" , nu alekx si clanul lui s-au facut de bafta pe forum...guess again !

Și eu te iubesc, Cătălin! :)

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.