Jump to content
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Recommended Posts

Se pare ca evolutia domnului Zamolxis este  urmarita si filmata, deoarece tocmai am gasit pe youtube un clip cu dansul, inconjurat de o parte din membrii clanului, in timpul unor lupte. Dovada mai jos:

P.S.: La un moment dat se intalneste in lupta cu un anume bun prieten competent si abil dintr-un clan tacut..unul cu Maus, celalalt cu E100. 

• Haha 1

Acum 27 minute, Catalin. a spus:

Se pare ca evolutia domnului Zamolxis este  urmarita si filmata, deoarece tocmai am gasit pe youtube un clip cu dansul, inconjurat de o parte din membrii clanului, in timpul unor lupte. Dovada mai jos:

P.S.: La un moment dat se intalneste in lupta cu un anume bun prieten competent si abil dintr-un clan tacut..unul cu Maus, celalalt cu E100. 

Mi-au dat lacrimile ...iar la faza cu "poate ne ajuta pestii" am cazut de pe scaun :)

15 hours ago, ZamolxisDeus said:

Emil,din lipsa de activitate pe Alex îl înțeleg...de ce face ce face,cu toate că prin agresivitatea arătată,daca ar mai vrea sa se relanseze clar ar fii fiasco,mai ales că a ajuns subiect de caterinca prin cam toată comunitatea românească,iar aici am și eu un mic aport pentru că am scos ,,drăcușorul,, din el și i-am văzut limitele...

Clar nu are inteligența și stabilitatea de a conduce un clan mare și în 2017, se cere altceva de la un clan leader cu pretenții...

Singurul care provoacă și instiga repetat e Catalinike și dacă nu veți lua măsurile aferente actelor lui veți avea hate și instigare la greu...

Luni,Emil ai ales sa ii ștergi delirul,dar de 2 ani de când citesc site-ul ăsta nu am citit asemenea mizerie și jigniri suburbane...clar merită sancționat, pentru că iertandu-l va considera slabi și data viitoare va îndrăzni și mai mult!

Să spunem că eu nu voi mai posta,dar acest om va garantez că va găsi altă țintă,iar în momentul de față ținta lui este Andy!

După Andy va urma altcineva,cu mâna pe inimă garantez că este cel mai ciudat om pe care l-am întâlnit de când m-am apucat de joc!

Ceilalți care au fost atrași în ,,vârtej,, sunt caractere slabe,oameni ușor influențabili și care au încercat să se facă remarcați aplaudând de pe margine pentru că așa spune Alex sau Catalinike...apropos Nike vine de la firma de pantofi sport...? 

In alta ordine de idei mâine de la ora 21 pe YouTube,pe contul lui RhoAius veți urmări live o ofensiva,iar de la 22 o să jucăm un meci de clan wars,asta așa că e vineri seară și îmi e dor și de o specială!

Noapte bună!

Ia da tu un exemplu (unu singur) din comunitatea romaneasca care face caterinca de Alex.Serios ca asa cu improscatul rahatului in ventilator esti cel mai bun. Un exemplu.Aici pe forum nu la contrazis nimeni cand a zis ce a zis.Pe tine te injura aici pe forum vreo 10 - 15 playeri toti cu wn8 peste 2000 .Asa-i ca gresesc toti si tu ai dreptate?Si tu vorbesti din postura unuia care a fost banat , te-ai rugat de ei ai tras sfori ai mai pus 1-2-3 moderatori sa faca strategii la tine si baieti te-au iertat.Deci chiar tu ceri banarea altor useri? Esti cel mai agresiv si cel mai laudaros om pe care l-am intalnit in vreo comunitate de orice joc pe care l-am jucat.Aia cu vorbeau aia in Spania despre Dacus a fost suprema.Inteleg ca iti aperi clanul , inteleg ca il promovezi dar asa o sa iti aduci doar alti sparti nu jucatori.Acum 2 zile scriai ca aveti voi o politica, sanchi,fara moduri si azi explicai ca toti romanii folosesc.Asa justifici tu ca ati fost prinsi.Dar totutsi cum dracu sa ai moduri si wn8 asa mic?Adica serios daca scoti protanchi , aimbot , tundra cu cit joaca oamenii aia ? 400? 500?.Din partea mea Dacus poate sa fie cel mai bun clan  canu ma intereseaza dar asta se dovedeste pe harta , la Sh nu pe forum .Cand bati clanuri de sparti postezi replaiuri aici pe forum , cand te bat clanuri de sparti nu mai postezi , ca e clar ca te bat multi  ca m-am uitat la WR clanului .E jale acolo ...Si da Clanul tau nu va fii cel mai bun clan romanesc niciodata, tine minte , vorbim peste 1-2 ani si tot nu vei fii acolo unde crezi tu ca vei ajunge.Aici pe forum da esti cel mai bun cu clanul tau .Si nu ma injura sau jigni ca nu intorc celalt obraz niciodata si nu ma intereseaza daca ma baneaza , ca aici inafara de vandut conturi , moduri - pana le-au interzis, nu vezi nimic decat deastia ca tine si ala din cea mai longeviva comunitate -alt spart .Eu sa fiu in locul vostru as unii cele doua clanuri pt. ca tu si Agentul sunteti exact la fel deaia nici nu va suportati.

• Haha 2
  • Upvote 4

Acum 5 ore, Catalin. a spus:

Am avut o zi grea azi, dar era sa mor de râs când am văzut filmul!

Rămân dator! :)

Acum 1 oră, raptorlvm a spus:

Ia da tu un exemplu (unu singur) din comunitatea romaneasca care face caterinca de Alex.Serios ca asa cu improscatul rahatului in ventilator esti cel mai bun. Un exemplu.Aici pe forum nu la contrazis nimeni cand a zis ce a zis.Pe tine te injura aici pe forum vreo 10 - 15 playeri toti cu wn8 peste 2000 .Asa-i ca gresesc toti si tu ai dreptate?Si tu vorbesti din postura unuia care a fost banat , te-ai rugat de ei ai tras sfori ai mai pus 1-2-3 moderatori sa faca strategii la tine si baieti te-au iertat.Deci chiar tu ceri banarea altor useri? Esti cel mai agresiv si cel mai laudaros om pe care l-am intalnit in vreo comunitate de orice joc pe care l-am jucat.Aia cu vorbeau aia in Spania despre Dacus a fost suprema.Inteleg ca iti aperi clanul , inteleg ca il promovezi dar asa o sa iti aduci doar alti sparti nu jucatori.Acum 2 zile scriai ca aveti voi o politica, sanchi,fara moduri si azi explicai ca toti romanii folosesc.Asa justifici tu ca ati fost prinsi.Dar totutsi cum dracu sa ai moduri si wn8 asa mic?Adica serios daca scoti protanchi , aimbot , tundra cu cit joaca oamenii aia ? 400? 500?.Din partea mea Dacus poate sa fie cel mai bun clan  canu ma intereseaza dar asta se dovedeste pe harta , la Sh nu pe forum .Cand bati clanuri de sparti postezi replaiuri aici pe forum , cand te bat clanuri de sparti nu mai postezi , ca e clar ca te bat multi  ca m-am uitat la WR clanului .E jale acolo ...Si da Clanul tau nu va fii cel mai bun clan romanesc niciodata, tine minte , vorbim peste 1-2 ani si tot nu vei fii acolo unde crezi tu ca vei ajunge.Aici pe forum da esti cel mai bun cu clanul tau .Si nu ma injura sau jigni ca nu intorc celalt obraz niciodata si nu ma intereseaza daca ma baneaza , ca aici inafara de vandut conturi , moduri - pana le-au interzis, nu vezi nimic decat deastia ca tine si ala din cea mai longeviva comunitate -alt spart .Eu sa fiu in locul vostru as unii cele doua clanuri pt. ca tu si Agentul sunteti exact la fel deaia nici nu va suportati.

Nici tu nu ai clan,dar vb de clanuri?

Nice!

Prietenii mei care râd de ,,cel tare,, de mai mult timp decât crezi tu,nu vor veni să se țigănească aici!

Eu sunt portavocea multor oameni din comunitate,care chiar dacă nu postează aici,mă încurajează in ceea ce fac!

Am mult mai multi prieteni in foarte multe clanuri românești decât va imaginați unii dintre voi...

Așa cu wn8 ul mic care îl am(doar 1060),dacă fac media clanului plus a prietenilor mei,mă apropii de 2000... :)

Deci am valoare,nu? ;)

1 hour ago, ZamolxisDeus said:

Nici tu nu ai clan,dar vb de clanuri?

Nice!

Prietenii mei care râd de ,,cel tare,, de mai mult timp decât crezi tu,nu vor veni să se țigănească aici!

Eu sunt portavocea multor oameni din comunitate,care chiar dacă nu postează aici,mă încurajează in ceea ce fac!

Am mult mai multi prieteni in foarte multe clanuri românești decât va imaginați unii dintre voi...

Așa cu wn8 ul mic care îl am(doar 1060),dacă fac media clanului plus a prietenilor mei,mă apropii de 2000... :)

Deci am valoare,nu? ;)

Atat ai putut? nu ai clan nu vorbesti de clanuri? Atat?Chiar si tu mi-ai trimis invite la tine  si nu vin , clar?Si prietenii aia ai tai care rad de TARE sunt tot asa mov ca tine?Cand TARE  era clan voi nici cel putin nu stiati ca exista jocul asta.Si faptul ca toti jucatorii de acolo care mai joaca au wn8 in crestere sau la fel dar oricum wn8 tau inmultit cu 2,3,4 zice multe despre tine nu despre ei.Si e frumos sa vorbesti de Steaua ca a castigat CCE ca era alt format ca o fii  o patii cand tu nu ajungi nici cel putin in grupele UCL , sau ca Dinamo a jucat o semifinala si tu nu treci de primul tur.Si nu traieste nimeni din amintiri dar lumea nu a inceput cu Dacus indiferent ce crezi tu Si nu  am fost in TARE , mi-am dorit dar nu eram suficiet de bun , nici nu am aplicat ca imi cunosc limitele.Si undeva mai sus de luai de Supar , cu care am fost in cateva clanuri, o mai da si el de gard ca toata lumea,dar el gandeste strategiile ,cateodata ii ies uneori nu , dar la WR in calitate de comander cred ca  e mult pe plus. si repet el gandeste , tu iti iei echipa ,zici tu ca te duci la bataie (de cele mai multe ori iei bataie) aia nu e strategie aia poate sa o faca oricine si copilul meu de 12 ani .Uitata-te daca ai ocazia la niste strategii ca sa vezi ce inseamna strategile . Dar ei nu vin sa se tiganeasca,asa-i? Oamenii de valoare ca si tine.Esti cam infantil zau , adica daca vin cu tata te bat de iti sar capacele.Serios , tu gandesti ce scrii sau doar.....Eu ti-am pus acolo  cateva intrebari si tu bati campii ca de obicei .Asa mergand pe calea deschisa de tine iti spun , am in lista de prietenii 156 de baieti , 147 dintre ei spun de tine ca esti spart la jocul asta , cei 9 care nu au raspuns nu mai joaca de mult.Ai multi prieteni in clanurile romanesti .Unde  in alea care sunt la 600 wn8,cred si eu, acolo tu pari zeu ca aia citesc forumul  ca daca ar juca WOT  nu ar avea wn8 ala, si ti-am spus pe forum esti cel mai tare.Si ia recomanda-mi tu un clan unde sa ma duc si promit(sau daca nu explic de ce nu ma duc) sa te ascult inafara de al tau si ala cu cea mai longeviva comunitate.Oricine te intreaba ceva punctual tu o iei pe campuri pt . ca nu ai argumente, doar frustrari , promisiuni , vise si rahat in ventilator.Si apropo media clanului tau este 1500 daca tu crezi ca te apropii de 2000 eu cred ca nu stii nici matematica.

Edited by raptorlvm
a
  • Upvote 1

Acum 57 minute, raptorlvm a spus:

Atat ai putut? nu ai clan nu vorbesti de clanuri? Atat?Chiar si tu mi-ai trimis invite la tine  si nu vin , clar?Si prietenii aia ai tai care rad de TARE sunt tot asa mov ca tine?Cand TARE  era clan voi nici cel putin nu stiati ca exista jocul asta.Si faptul ca toti jucatorii de acolo care mai joaca au wn8 in crestere sau la fel dar oricum wn8 tau inmultit cu 2,3,4 zice multe despre tine nu despre ei.Si e frumos sa vorbesti de Steaua ca a castigat CCE ca era alt format ca o fii  o patii cand tu nu ajungi nici cel putin in grupele UCL , sau ca Dinamo a jucat o semifinala si tu nu treci de primul tur.Si nu traieste nimeni din amintiri dar lumea nu a inceput cu Dacus indiferent ce crezi tu Si nu  am fost in TARE , mi-am dorit dar nu eram suficiet de bun , nici nu am aplicat ca imi cunosc limitele.Si undeva mai sus de luai de Supar , cu care am fost in cateva clanuri, o mai da si el de gard ca toata lumea,dar el gandeste strategiile ,cateodata ii ies uneori nu , dar la WR in calitate de comander cred ca  e mult pe plus. si repet el gandeste , tu iti iei echipa ,zici tu ca te duci la bataie (de cele mai multe ori iei bataie) aia nu e strategie aia poate sa o faca oricine si copilul meu de 12 ani .Uitata-te daca ai ocazia la niste strategii ca sa vezi ce inseamna strategile . Dar ei nu vin sa se tiganeasca,asa-i? Oamenii de valoare ca si tine.Esti cam infantil zau , adica daca vin cu tata te bat de iti sar capacele.Serios , tu gandesti ce scrii sau doar.....Eu ti-am pus acolo  cateva intrebari si tu bati campii ca de obicei .Asa mergand pe calea deschisa de tine iti spun , am in lista de prietenii 156 de baieti , 147 dintre ei spun de tine ca esti spart la jocul asta , cei 9 care nu au raspuns nu mai joaca de mult.Ai multi prieteni in clanurile romanesti .Unde  in alea care sunt la 600 wn8,cred si eu, acolo tu pari zeu ca aia citesc forumul  ca daca ar juca WOT  nu ar avea wn8 ala, si ti-am spus pe forum esti cel mai tare.Si ia recomanda-mi tu un clan unde sa ma duc si promit(sau daca nu explic de ce nu ma duc) sa te ascult inafara de al tau si ala cu cea mai longeviva comunitate.Oricine te intreaba ceva punctual tu o iei pe campuri pt . ca nu ai argcumente, doar frustrari , promisiuni , vise si rahat in ventilator.Si apropo media clanului tau este 1500 daca tu crezi ca te apropii de 2000 eu cred ca nu stii nici matematica.

Ok,ai dreptate...

Sunt un strateg slab,am un clan slab și am numai prieteni de 600 wn8!

Alte neclarități in legătură cu mine mai ai?

Dacă nu mai ai,am și eu o întrebare legată de contul tău...

Ești un om cu cont de 2100 wn8 dar joacă pe ultimele luni la sub 1800 ca medie...

Știi a ce miroase?

A cont cumpărat, bineînțeles...

Îți place să te mândrești cu munca altora? 

Foarte, foarte plăcut... :)

Edited by ZamolxisDeus

1 hour ago, ZamolxisDeus said:

Ok,ai dreptate...

Ești un om cu cont de 2100 wn8 dar joacă pe ultimele luni la sub 1800 ca medie...

Știi a ce miroase?

Serios esti infantil sau ce de tot pui emoticoane? Joc cu ce wn8 vreau eu , daca te-ar fii dus mintea te-ai fii uitat si cu ce tancuri joc si cum spuneam mai sus am un copil de 12 ani si ghici, joaca si el .iti dai seama ca un copil de 12 ani joaca la 1700-1800 wn8 cu arty si td chinezesti si joaca si  la misiuni? realizezi ca joaca mai bine ca tine? Si din nou faci acuzatii si ataci  ca atata poti .Ce spuneam mai sus sustin.Frustrat , infantil , laudaros si hai jet ca ma plictisesti.Nu mai pune atatea emoticoane ca pari si mai infantil decat esti.Esti spart la jocul asta, copilul meu de 12 ani care nu se omoara dupa jocul asta el e cu GTA si CS GO joaca dublu ca tine.Realizezi asta? Esti spart si toata lumea stie.Si spre deosebire de tine observa ca eu iti raspund la intrebari , tu in continuare bati campii ca de obicei, si iti raspund pur si simplu pt. ca este vorba de educatie.Cineva te intreaba ceva  si tu raspunzi daca nu ai nimic de ascuns.Dar tu stii ca esti spart si incerci sa ascunzi asta.Asa-i ca era-i ciuca batailor la scoala ? Mincinosul si laudarosul clasei? Cine te cunoaste in viata reala poate confirma , daca vrea.Si vezi ca la ce situri te uiti tu te mint , nu am cont de 2100  e de 1944 , dar  siteul ala iti arata ca tu ai probabil 1200 deaia iti place , esti verde acolo? E bun site-ul , nu?Sau mai repede cred ca minti din nou si nici un site nu imi arata de fapt wn8 de 2100 dar mintim ca sa creem efect  artistic, nu? Si ia spune-mi mai vorbeste lumea prin Spania de clanul tau? Dar prin alte tari ?Ce spart esti!Iti dai seama ca imi permit sa joc cu ce wn8 vreau eu ? Dca ma chinui putin si joc la wn8 , scot 2500-2600, tu cit 1100  cu 2 tastaturi rupte?

Edited by raptorlvm
a

Am zis ca nu mai scriu ca mi s-a facut sila. Sila de faptul ca Emil se erijeaza in aparatorul noobilor codati.

Raptor, pregateste-te ca vine Emil sa-ti faca curatenie la ce ai postat.

tumblr_inline_mpd78rf1Nv1qz4rgp.gif

• Upvote 1

conform wotlife omul are :

2019,87 wn 8 total si 1811,71 pe ultimele 30 de zile

In Dacus peste 50% din jucatori cu wn 8 mai mic pe ultima luna 

Cred ca nu era cazul sa se vb de wn 8 

Edited by Gentutza_Ro
  • Upvote 1

1 minute ago, alekx said:

Am zis ca nu mai scriu ca mi s-a facut sila. Sila de faptul ca Emil se erijeaza in aparatorul noobilor codati.

Raptor, pregateste-te ca vine Emil sa-ti faca curatenie la ce ai postat.

tumblr_inline_mpd78rf1Nv1qz4rgp.gif

Stiu.....Probabil deja vorbesc pe TS  ca mai fac oamenii si deastea.Deus ai tradatori , vezi am aflat si asta.Si mie imi este sila dar de mediocritatea  dusa la rang de virtute imi este si mai sila deaia am intervenit.

9 minutes ago, Gentutza_Ro said:

conform wotlife omul are :

2019,87 wn 8 total si 1811,71 pe ultimele 30 de zile

In Dacus sunt peste 50% din jucatori cu wn 8 mai mic pe ultima luna 

Cred ca nu era cazul sa se vb de wn 8 

Auzi nu mar interesa nici daca toti din Dacus ar avea 3000 wn8 , ca eu vorbesc cu el  nu cu tot clanul si el e spart.Am fost intr-un clan(nu mai stiu in care) si cineva de acolo (nu mai stiu cine) ,serios nu imi mai amintesc deh batranetea zicea de deastia cu 1000 wn 8 care sunt comandanti , field comendari si alte deastea(adica oamenii vor performanta, nu joaca doar asa de sanchi)   joaca cu volanul WOT. Deus oare ce volan are? 

Edited by raptorlvm

1 minute ago, Belleaua said:

@raptorlvm am si scris sa incetati cu insultele ... ai warn . next time cand ai ceva de spus fa`o te rog fara insulte . 

Mersi de warn. O intrebare el a primit sau are statut special ? Ca jigneste pe toata lumea? Nu te chinui sa raspunzi ca  oricum nu mai postez , nu am postat de mult timp dar o sa ramaneti pe aici doar voi moderatorii si Deus asta.Bafta , ai facut dreptate.

• Upvote 1

@raptorlvm nimeni nu a primit statut special aici . toti suntem egali . dar egali in limita bunului simt . am postat ieri seara ca din momentul respectiv cine mai posteaza si nu se limiteaza pana la insulte primeste warn pana la ban . poti sa ii spui omului ce vrei sa iti dai cu parerea etc. dar nu insulta . 

Acum 2 ore, ZamolxisDeus a spus:

Ok,ai dreptate...

Știi a ce miroase?

Aoleu Zamolxe! Freud ar fi avut o paine de mancat cu tine. Cine poate sa puna doar fragmentul din filmuletul pus de Gentutza, filmulet in care am aflat mai nou ca galbenii astia de 1000 wn8 in frunte cu comandantul stelar folosesc cheaturi si care la un moment dat, unul din clan, live, ii zice sa-i dea contul sa-l mai creasca un pic. Adica comandantul asta saracu s-a blocat undeva la 1000 wn8 la 35.000 batalii si unul din clan mai rasarit ( ce sa-i faci, peste 90 de jucatori din clan sunt peste el la wn8 desi e greu de crezut ) se ofera sa joace sa-i mai creasca si lui wn8-ul, ca el e, daca putem sa spunem asa si nu e prea mult pt Emil, impotent la wot. Adica nu i se scoala ma mult de 1000 wn8. Daca nu gresesc, pe tine te cheama Alin. La un moment dat in filmare se aude unul din clan care zice " Aline sa-mi dai ma sa-ti mai cresc contul ala ". Se poate verifica. Pai tu ma vorbesti de munca altuia? Ma tot iei ca vreau eu sa ma reapuc de clan si ca nu m-ar duce capul pe 2017. Si ca ma ia la caterinca toata comunitatea. Pai aia de teapa ta se rugau cu cerul si cu pamantul sa-i primesc in clanul 2, nu in TA-RE si nu aveau sanse. Sufar mult ca unii de 1000 wn8 ma barfesc. Ma zvarcolesc pur si simplu. Nu ma mai apuc pt ca nu mai am timp si mai ales ca nu mai pot sa vorbesc noaptea pe ts. Cei care ma stiu isi aduc aminte ca eu nu ma puteam stapani sa vorbesc incet. Apropo daca ti-as spune cine imi e vecina si imi mai zicea, Alex dar cu cine te certi noaptea, ai cadea de pe scaun.

S-au pus aici cifrele clanului tau. De fiecare data eviti sa vorbesti despre ele. Ce inseamna 30% wr? Ce inseamna 1000 wn8? Iti iei bataie ca la porci, conform statisticii care nu minte, de la clanuri de galbeni. Ai vazut si tu cum arata un clan de unicumi? Sau doar faci poze cand ii vezi prin random o data la 20 de batalii? Asta daca esti tu pe cont. Clanul TA-RE de care razi tu, cu din astia se batea. 2500-3000+ wn8. Acolo e mult prea rarefiat aerul pentru o gasca ca tine. La 2500 + wn8 numai vulturii ajung. Ca sa-ti explic mai ca la gagauta asa. Eu cand am jucat wot si conduceam la cw, ma plimbam cu Mercedesul iar tu mergi cu Trabantul si se pare ca o sa mai mergi mult timp. Stii tu, Trabantul scoate mult fum, adica laudele tale aiurea, dar tot cu 80-100 maxim merge. Clan, daca as avea timp s-ar face intr-o saptamana maxim. Sunt cel putin 30 de baieti cu un wn8 astronomic pt tine si de neatins care ar intra in secunda 2. Dar cum mie nu-mi place sa ma bag in ceva in care nu sunt implicat 100% nu mai prezinta interes pt mine si cred ca in ultimul an, adunat am jucat 20-30 batalii.

In batalii cand jucati nu aveti nici o idee. Unde vedeti luminitele pe harta hop-top si voi. Nu idee de spot ca lumea, varza la tras si la deplasarea pe harta. Asta pentru ca atat puteti si atat va duce capul. De aia si la fotbal sunt ligi de la 1 la judetene. Voi, jucati printr-a 4 asa, ca sa nu fiu rau. Unii care au wn8 ca tine 1000 si chiar peste accepta ca se sinucid in batalii sau asa joaca ei ca atata pot. Tu nu. Tu te dai mai bun si decat aia mov. Acum cateva luni erai sub 1000 wn8. Brusc ai descoperit apa calda si mersul pe jos in wot la 35.000 de batalii? Mira-m-as. Sau baietii aia trudesc pe contul tau pt comandantul iubit?

Sa cititi va rog, ce se spune pe net despre grandoare si autostima.

Rog, daca eu imi iau cumva ban, desi aici e o confruntare cu idei si cu argumente, cel putin din partea mea, ca acest post sa fie reluat de cei care sunt de acord cu ce am zis. As vrea, daca tot dati afara pe cel care scrie, sa-i dati afara si pe cei care sunt de acord cu el.

P:S  pe la secunda 20 pe aceasta filmare unul spune " Aline sa-mi dai contul sa ti-l cresc "

Al vostru luptator impotriva cenzurii

Alex

Edited by alekx
  • Upvote 2