Jump to content
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Recommended Posts

Acum 11 minute, ZamolxisDeus a spus:

Iti dai seama ca nu are cu cine fii vecin,decat cu vreo starleta XXX... Dupa cum ma jigneste si ma ataca mi-am dat seama de asta!

Iti imaginezi ca daca in fiecare noapte aude urlete incitatoare, a ramas omul marcat psihic...il inteleg si compatimesc,e naspa sa nu te poti odihni si sa-ti umble mintea aiurea in toiul noptii...

La felul cum te dai tu mare cand esti praf si mincinos meriti sa se faca misto de tine. A aparut faza cu cheat-urile, nu domne ca nu stia omul. Dar ce faci cu aia din clan care le foloses si se repezeau sa-l ajute? Te iei de unul ca nu e contul lui desi are 2000 wn8 iar tie iti cer aia din clan contul sa ti-l creasca ca pe tine nu te duce capul mai mult de 1000 wn8.

Vei fii bun nu cand vei avea un clan de 1800 wn8 ci atunci cand vei avea un wr demn de un clan bun.Dupa mine un asa personaj ca tine merita sa fie luat in balon.

Dezvaluirea cu vecina a venit in contextul in care am zis ca eu vorbesc tare cand conduc la cw si ma aud si vecinii iar principalul motiv pentru care nu mai pot vorbi e ca se culca ala micu'. Cataline daca faci misto te las la stadiul de framantari. Oricum nu e o persoana asa importanta pentru tine. Poate e doar pentru mine, cine stie.

Edited by alekx
  • Haha 1

17 minutes ago, ZamolxisDeus said:

Iti dai seama ca nu are cu cine fii vecin,decat cu vreo starleta XXX... Dupa cum ma jigneste si ma ataca mi-am dat seama de asta!

Iti imaginezi ca daca in fiecare noapte aude urlete incitatoare, a ramas omul marcat psihic...il inteleg si compatimesc,e naspa sa nu te poti odihni si sa-ti umble mintea aiurea in toiul noptii...

Ți-ai castigat sporul de penibilitate 

• Upvote 1

Acum 9 minute, alekx a spus:

La felul cum te dai tu mare cand esti praf si mincinos meriti sa se faca misto de tine. A aparut faza cu cheat-urile, nu domne ca nu stia omul. Dar ce faci cu aia din clan care le foloses si se repezeau sa-l ajute? Te iei de unul ca nu e contul lui desi are 2000 wn8 iar tie iti cer aia din clan contul sa ti-l creasca ca pe tine nu te duce capul mai mult de 1000 wn8.

Vei fii bun nu cand vei avea un clan de 1800 wn8 ci atunci cand vei avea un wr demn de un clan bun.Dupa mine un asa personaj ca tine merita sa fie luat in balon.

Dezvaluirea cu vecina a venit in contextul in care am zis ca eu vorbesc tare cand conduc la cw si ma aud si vecinii iar principalul motiv pentru care nu mai pot vorbi e ca se culca ala micu'. Cataline daca faci misto te las la stadiul de framantari. Oricum nu e o persoana asa importanta pentru tine. Poate e doar pentru mine, cine stie.

Tu chiar nu ai simtul umorului... Nu mai fii incordat si doar pus in garda si eu am copil mic,dar sunt mai optimist...calm,man!

La 15.09.2017 la 23:59, ZamolxisDeus a spus:

Awa, băiatul ăla are 2100 wn8 și joacă la 3000 pe recent.

Are optari cu medie de peste 2000 damage,deci e calificat...

Are un singur defect...încă schimbă module pe BC,nu și l-a cercetat decât acum o săptămână,dar își va îmbunătăți sigur randamentul,e clar! :)

O avea ..dar la 20k lupte si 2100 Wn8 sa nu sti ca prin abbey nu poti iesi pe ferestre cu Bc... sa nu ai idee unde se da spotul pe redshire sau sa iesi sa te bati fata in fata cu jgpz spune multe.

• Haha 1

Acum 2 ore, Awa a spus:

O avea ..dar la 20k lupte si 2100 Wn8 sa nu sti ca prin abbey nu poti iesi pe ferestre cu Bc... sa nu ai idee unde se da spotul pe redshire sau sa iesi sa te bati fata in fata cu jgpz spune multe.

shit happens ))

Acum 3 ore, alekx a spus:

Cataline daca faci misto te las la stadiul de framantari. Oricum nu e o persoana asa importanta pentru tine. Poate e doar pentru mine, cine stie.

Vorba raspopitului: nu stiu altii cum sunt, dar eu cand sunt curios de ceva...apai sunt curios ceva de speriat...ma framant 

kneading-dough.jpg

Acum 3 ore, Awa a spus:

Ai vorbit de rau Dacus si te au pus pe liber din Z__G  :)

Morala :nu vorbiti de Dacus ,ca e de rau intr un fel sau altul

• Haha 1

Acum 33 minute, Gentutza_Ro a spus:

Gata au reusit sa ma dea afara ??? shiettttttttttttttttt

ce zici Zeul dacilor . un wn8 de 2726 la 33 de lupte e bun pt tine , doar cu td de 9 chinezesc. Cred ca am dat contul la ala de la care l-am cumparat .Dar tu nu ai primit warn ca mai acuzat ca l-am cumparat , eu da ca te-am facut spart.Imi mentin afirmatia.Ai jucat vreodata la 2700 wn8? Tu pe cont nu altii din clan? Repet , joc la ce wn8 vreau ca e contul meu si nu joc la wn8 , doar cresc tancuri , nu bag bani in joc doar in premium , nu convertesc free ex , am zile bune, zile rele, joaca ala micu , si asa mai departe. dar oricum un wn8 de 2000 la 65k batalii, toate tancurile din joc, mai putin arti unde sunt la tier 9(incepute dupa nerf- nu mai aveam ce creste) , si td chinezesti unde tot la tier 9  eu cred ca pot intra in orice clan romanesc  fara sa ma fac de ras.Nu im este rusine de wn8 meu  dar chiar sa acuzi tu cu wn8 tau ca am cumparat contul e prea mult.E ultima data cand mai scriu ceva catre tine.Nu meriti sa iti mai dau atentie.

Acum 11 minute, raptorlvm a spus:

ce zici Zeul dacilor . un wn8 de 2726 la 33 de lupte e bun pt tine , doar cu td de 9 chinezesc. Cred ca am dat contul la ala de la care l-am cumparat .Dar tu nu ai primit warn ca mai acuzat ca l-am cumparat , eu da ca te-am facut spart.Imi mentin afirmatia.Ai jucat vreodata la 2700 wn8? Tu pe cont nu altii din clan? Repet , joc la ce wn8 vreau ca e contul meu si nu joc la wn8 , doar cresc tancuri , nu bag bani in joc doar in premium , nu convertesc free ex , am zile bune, zile rele, joaca ala micu , si asa mai departe. dar oricum un wn8 de 2000 la 65k batalii, toate tancurile din joc, mai putin arti unde sunt la tier 9(incepute dupa nerf- nu mai aveam ce creste) , si td chinezesti unde tot la tier 9  eu cred ca pot intra in orice clan romanesc  fara sa ma fac de ras.Nu im este rusine de wn8 meu  dar chiar sa acuzi tu cu wn8 tau ca am cumparat contul e prea mult.E ultima data cand mai scriu ceva catre tine.Nu meriti sa iti mai dau atentie.

Iti multumesc,asta trebuia sa faci de la bun inceput...

Acum 2 ore, Gentutza_Ro a spus:

I-am trimis invitatie sa intre in Dacus,asta pentru ca ar avea foarte multi daci ce sa invete de la el...inclusiv eu...

Awa,te asteptam la noi,poate intre vapoare mai bagi si un tanc seara!

13 minutes ago, ZamolxisDeus said:

Iti multumesc,asta trebuia sa faci de la bun inceput...

M-am exprimat gresit.Daca mai bati campii cu cat de cunoscut e clanul in Europa si mor europenii de grija clanului  tau , sau cum bati alte clanuri de sparti tu avand wr de 30% ,nu pot sa tac.Deci bati campii intervin ca nu suport laudarosenia si minciuna.Stai in patratica ta i sau dovedesti ca esti mai bun , nu pe forum , la Sh, CW si tac, sau vorbesti cu prietenii tai din Wotromania sa ma baneze si ai scapat de mine.Bati campii - ai replica, stai linistit.Cu privire la contul meu nu iti mai dau explicatii, tu ar trebui sa dai cu privire la al tau .Adica il cresc oamenii din clan , cu tundra si alte minuni si tot 1000 wn8 .Slab , boss.

Acum 2 ore, raptorlvm a spus:

M-am exprimat gresit.Daca mai bati campii cu cat de cunoscut e clanul in Europa si mor europenii de grija clanului  tau , sau cum bati alte clanuri de sparti tu avand wr de 30% ,nu pot sa tac.Deci bati campii intervin ca nu suport laudarosenia si minciuna.Stai in patratica ta i sau dovedesti ca esti mai bun , nu pe forum , la Sh, CW si tac, sau vorbesti cu prietenii tai din Wotromania sa ma baneze si ai scapat de mine.Bati campii - ai replica, stai linistit.Cu privire la contul meu nu iti mai dau explicatii, tu ar trebui sa dai cu privire la al tau .Adica il cresc oamenii din clan , cu tundra si alte minuni si tot 1000 wn8 .Slab , boss.

Faci niste acuzatii fara fundament...acuzi iar oamenii din clanul meu fara sa cunosti Dacusul...

Nu esti in masura sa ma ameninti cu nimic,pentru simplul motiv ca nu imi pasa cine esti sau ca existi!

Pa!

Poate ca daca nu a-ti mai scrie vreo 2 zile pe acest subiect s-at termina cu nervii incordati pentru ....nimic.

E adevarat ca ar mai ramine activ doar subiectul "bazar" .

21 hours ago, Awa said:

O avea ..dar la 20k lupte si 2100 Wn8 sa nu sti ca prin abbey nu poti iesi pe ferestre cu Bc...

Teoretic poti iesi cu B-C-ul prin ferestrele din Abbey: iei peretele in unghi, te rastorni pe laterala... si rogi pe cineva sa te impinga prin fereastra... :SHY:

• Haha 2

18 hours ago, ZamolxisDeus said:

Faci niste acuzatii fara fundament...acuzi iar oamenii din clanul meu fara sa cunosti Dacusul...

Nu esti in masura sa ma ameninti cu nimic,pentru simplul motiv ca nu imi pasa cine esti sau ca existi!

Pa!

Acuazatii fara fundament .Cand folosesti cuvinte auzite la tv macar cauta pe google ce inseamna, nu le folosi.

1.Ce am zis eu de oamenii din Dacus? Ti-am zis mai sus ce fel de comportament ai mai sus , am luat warn pt. aia , prin asta dovedesti ca am dreptate, zici ca am zis de oamenii din Dacus  nu stiu ce, ca sa ce, sa ii intorci impotriva mea? repet ce am zis de oamenii din Dacus?

2.Am  zis eu ca joaca cineva din clan pe contul tau? Au zis ei pe ts , nu eu.

3.Am zis eu ca prietenii tai din Wotromania , unde am gresit? 2-3 din ei iti fac stategii, ai fost iertat de un ban de care nimeni pe aici nu a mai fost iertat.

4. Am zis eu ca clanul vostru e cunoscut in Europa? Tu ai zis.

5.Am zis eu de Tundra , moduri de rupere ? Ei au zis pe TS. 

6. Cu ce te-am amenintat eu pe tine sau pe oricine ?  Biatule ai probleme mari , sa ai 30 si ceva de ani si gandirea asta e jale, dar jale nu asa.

Alte neclaritati mai ai?

Edited by raptorlvm