Jump to content
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Recommended Posts

Mai baieti, voi realizati cat de penibili sunteti? Cum e ma sa ai 40'jde ani, responsabilitati p'acasa, pe la job, prin societate, samd, iar cand intrii pe internet sa te transformi in halul asta? Cum e ma sa te jignesti ca la usa cortului din cauza unui fucking joc? Acest forum a devenit "autogara meltenilor romani care joaca wot si scuipa seminte", cu scuzele de rigoare fata de persoanele cu bunavointa care inca mai spera sa citeasca ceva bun sau interesant.

In loc sa intram aici si sa citim chestii interesante, stam pe dailybounce sau armoredpatrol ca deh, la noi la romani nu se poate. Nu, noi suntem prea destepti (Catalin.), prea buni (Alekx) sau prea ca la tara (Zamolxis) ca sa ne putem respecta intre noi. Daca moderatorii si adminii acestui forum vor sa-l resusciteze, poate ar trebui sa citim si altceva in afara de certuri, povesti nemuritoare si bazar.

Nu? Zic si eu....

Edited by ZeRO

Just now, Nameless47 said:

Continutul il creeaza utiliztorii ( eu, tu, ei, noi, voi.... ). Daca utilizatorii asta doresc, asta primesc

Ai dreptate, insa ei pot impune ce se digera si ce nu. Daca lasi liber la mizerii...well...here we are

Nu consider ca trebuie sa explic nimic nimanui, dar precizez ca pe acest forum exista sectiuni dedicate lucruruilor serioase din joc: review-uri tancuri, clasament, noutati, istoria tancurilor, batalii istorice, harti, noutati despre cw. Atata timp cat toti intra si se balacaresc pe topicurile astea, nu se poate face nimic. Continutul il creaza utilizatorii, ma bucur ca mai inteleg si altii acest lucru. Am facut un topic despre noul sezon cw, topic despre clanurile romanesti. Ghici cati au spus ceva acolo despre clanurile lor si evolutia in sezon....0 !

• Upvote 1

O sa postez aici si nu in "Stiri din clanurile romanesti" deoarece ARCAN s-a transformat in clan international.

Aseara am jucat alaturi de ARCAN in Ofensiva impotriva L-FEW. Este incredibil in ce hal a ajuns L-FEW, unul din clanurile de top europene. Nu avea cum sa fie doar "o zi proasta" pentru ei, deoarece infrangerile au fost un adevarat macel luate intr-un timp record...

shot_002.jpg

shot_003.jpg

shot_004.jpg

shot_005.jpg

• Upvote 2

In L-Few mai sunt romani ? Poate au jucat ei, de ati castigat asa repede.

Vedete d-astea autohtone cu lupte putine si wn mare, care se dau rotunzi prin clanuri internationale, si posteaza pe aici de mocirla din clanurile romanesti.

Un fel de fotbalisti de rup banca de rezerve pe la ehipe de mana a 2 din europa...

Sau ma insel eu ? Apropo posteaza si tu din clanul tau lupte, nu de la vecini ^_^

• Upvote 1

1 hour ago, OmniaLiviu said:

In L-Few mai sunt romani ? Poate au jucat ei, de ati castigat asa repede.

Vedete d-astea autohtone cu lupte putine si wn mare, care se dau rotunzi prin clanuri internationale, si posteaza pe aici de mocirla din clanurile romanesti.

Un fel de fotbalisti de rup banca de rezerve pe la ehipe de mana a 2 din europa...

Sau ma insel eu ? Apropo posteaza si tu din clanul tau lupte, nu de la vecini ^_^

M-am uitat acum pe WR la advance și stați mai prost decât Dacus, acum îl înțeleg pe Emil de ce joacă in deplasare :P

• Haha 4

15 minutes ago, Anghel Adrian said:

M-am uitat acum pe WR la advance și stați mai prost decât Dacus, acum îl înțeleg pe Emil de ce joacă in deplasare :P

Pai nu prea ne mai strangem de ofensiva sa stii.

Si daca sunt oameni, entuziasmul e 0. A avut dreptate cu clan semi activ, iar care joaca sunt pe random. ( si eu intru la aceasta categorie )

Apropo si eu am jucat ofensiva la Dacus :)) frate e o liniste...nici musca nu o auzi in timpul meciului. Pe unde am mai jucat era o galagie in clan wars si sh, toti nebunii isi dadeau cu parerea :)

Am si batut ;) top damage in 3 meciuri din 4, dar sincer am jucat precaut sa nu ma fac de cacao :P

• Haha 2

Cred ca nici nu e greu sa iesi top damage la ei. Aia care joaca cu mod-uri au facut liniste ca sa nu te deranjeze.

Nu e L-FEW slab, Arcan a fost foarte puternic cu Emil in echipa. Lasand gluma la o parte m-am uitat si eu la L-FEW si vad ca nu mai e kikimerkat care era comandant la ei. Era un clan prieten cu noi cand mergea TA-RE si ne ajutam mereu pe harta. Poate s-au lasat multi la ei, poate joaca mai mult din obligatie, cine stie. Vad multe conturi reroll la ei.

• Haha 1

1 hour ago, OmniaLiviu said:

Pai nu prea ne mai strangem de ofensiva sa stii.

Si daca sunt oameni, entuziasmul e 0. A avut dreptate cu clan semi activ, iar care joaca sunt pe random. ( si eu intru la aceasta categorie )

Apropo si eu am jucat ofensiva la Dacus :)) frate e o liniste...nici musca nu o auzi in timpul meciului. Pe unde am mai jucat era o galagie in clan wars si sh, toti nebunii isi dadeau cu parerea :)

Am si batut ;) top damage in 3 meciuri din 4, dar sincer am jucat precaut sa nu ma fac de cacao :P

Pentru ca ai habar de joc. Am jucat și eu advance cu clanul - S4-, am fost top damage, pe Mines am dat peste 5k cu arty dar asa se joaca la matineu, campau ca boții sub deal cu heavy.  În Lgend dacă dau 2k cu arty pot sa spun ca am mâncat.... Meciurile sunt scurte, între 3-5 min ca durată. 

In Lgend sunt ținut ca etalon "mai slab de atât nu primim"  :)

Edited by Anghel Adrian
  • Upvote 1

Cand a fost reactivat L-FEW acum cateva luni am dat de "pmakins" pe Frontline News si l-am intrebat cum de permite jucatorilor sa strice reputatia la L-FEW. Raspunsul lui a fost ca el nu joaca WOT ca inainte si nu a participat la reactivarea clanului si nu il mai intereseaza.

L-FEW nu are FC si jucatorii sunt buni doar in random.

Trebuie punctat ca baietii au 7 provincii asa ca nu e destul de rau.

Acum 7 ore, Anghel Adrian a spus:

Pe ultimele 28 zile,nu a mai avut cine sa conduca,sa jucat doar sa se joace,dar pe general la WR se sta mai bine decat WBZ(asta ptr aplaudacii tai care dau like si rad) ca sa nu mai vorbesc de nr de ofensive,de trei ori mai mare decat WBZ(asta tot ptr aia dupa margine care rad).In concluzie:rade ciob de oala sparta(daca tot te uiti pe statistici,uitate pe toate),in NLG se dau drumul cam la 6 rezerve pe seara,deci inca e bine.

Edited by Gambino

1 hour ago, Gambino said:

Pe ultimele 28 zile,nu a mai avut cine sa conduca,sa jucat doar sa se joace,dar pe general la WR se sta mai bine decat WBZ(asta ptr aplaudacii tai care dau like si rad) ca sa nu mai vorbesc de nr de ofensive,de trei ori mai mare decat WBZ(asta tot ptr aia dupa margine care rad).In concluzie:rade ciob de oala sparta(daca tot te uiti pe statistici,uitate pe toate),in NLG se dau drumul cam la 6 rezerve pe seara,deci inca e bine.

Te bagi si tu intre mine si Emil? Noi doi ne iubim!!! :)

• Haha 1

Am vazut in seara asta niste meciuri superbe!  focus fire, share damage si hp, discutii dupa meci pentru imbunatatirea strategiilor si a erorilor individuale.  Dacus a maturat pe jos cu cei din clanul SERPE.

Felicitari baieti si asteptam e replay-urile

Edited by Anghel Adrian

@Gambino NLG are 29 de lupte cu un WR de 31 % iar WBZ are 25 de lupte cu un WR de 44 % , unde are NLG WR mai mare si de 3 ori mai multe lupte ? Inainte sa postezi ori sa spui ceva verifica si tu "informatiile" de care dispui . Gold nu farmati Elo rating aveti mai mic, comparatia intre cele 2 clanuri nu prea are sens ... 

Acuma am vazut ca NLG sta mai bine pe overall la Advance si are logica avand in vedere ca NLG-ul a prins si vremea cand se atacau boti la Stronghold ... 

Edited by Paul Iatan

2 hours ago, Paul Iatan said:

@Gambino NLG are 29 de lupte cu un WR de 31 % iar WBZ are 25 de lupte cu un WR de 44 % , unde are NLG WR mai mare si de 3 ori mai multe lupte ? Inainte sa postezi ori sa spui ceva verifica si tu "informatiile" de care dispui . Gold nu farmati Elo rating aveti mai mic, comparatia intre cele 2 clanuri nu prea are sens ... 

Acuma am vazut ca NLG sta mai bine pe overall la Advance si are logica avand in vedere ca NLG-ul a prins si vremea cand se atacau boti la Stronghold ... 

Eu tot timpul am spus ca wbz ca team play este  peste medie, dar...  jucam în liga secunda.  Marea problema a  clanurilor o reprezinta jucătorii verzi înainte și "albaștri" redescoperiți. Ăștia sunt mai periculoși pentru echipa decât un galben. 

Edited by Anghel Adrian