Jump to content
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Recommended Posts

1 hour ago, ZamolxisDeus said:

Unii dintre voi mai au de mancat pana sa invete cum se conduce si ridica un clan,de la zero cum l-am ridicat eu si cum am disciplinat o masa de playeri care au trecut prin clanuri ca fostul tau clan Vaahian si nu au invatat nimic de acolo!

Sunteti ai naiba de tari in gura pe forumuri,dar cand conduceti anumite clanuri sunteti penibil de slab pregatiti...

Dar e scuzabila treaba,nu toti suntem inzestrati intelectual in mod egal si nu pot judeca niste oameni pentru simplul motiv ca ADN-ul e diferit...

Chiar si in fostul clan v-am depasit la orice capitol in afara de "cantitate", intr-un timp mult mai scurt. Dar ne-am stiut locul si nu ne-am facut de ras laudandu-ne cu rezultatele unor "verzi". Cat despre zestrea ta intelectuala... te supraestimezi

• Thanks 1

Unii dintre voi mai au de mancat pana sa invete cum se conduce si ridica un clan,de la zero cum l-am ridicat eu si cum am disciplinat o masa de playeri care au trecut prin clanuri ca fostul tau clan Vaahian si nu au invatat nimic de acolo!

Sunteti ai naiba de tari in gura pe forumuri,dar cand conduceti anumite clanuri sunteti penibil de slab pregatiti...

Dar e scuzabila treaba,nu toti suntem inzestrati intelectual in mod egal si nu pot judeca niste oameni pentru simplul motiv ca ADN-ul e diferit...

Nu cred ca este cazul sa te iei de fostul clan al lui Vaahian.Nu el a creeat clunurile ARC2N,ARC4N SI ARK4N(foste comunitatea BLACK),altcineva a facut-o de la 0 si a investit mult mai mult timp si bani(reali) de cat tine.Deci,Vaahian avea cu totul alte responsabilitati in clan de cat tine in Dacus,deci nu va puteti compara.

In alta ordine de idei,zici ca jucatori de la noi au ajuns la voi iar in perioada cat au fost in ARC2N nu au invatat nimic.Nici nu ne-am facut un scop sa invatam pe cineva ceva si nici nu cred ca este cazul.Nu cred ca un jucator de 1600wn8 ar putea sa-l invete pe unu de 1550wn8 ceva in plus.Scopul nostru este sa aducem jucatori care sunt macar la nivelul nostru pe care nu avem ce sa-i invatam sau sa gasim un jucator cu experienta,asa cum ati reusit voi sa-l aduceti pe Emil,care sa ne invete el pe noi.Oricum treaba asta cu invatatul cred ca este tardiva ptr ca daca ai jucat 30k batalii intr-un anumit fel ai capatat niste deprinderi,ptr multi proaste si nu prea mai ai cum sa scapi de ele.

Edited by Olban
  • Like 1

Acum 14 minute, Olban a spus:

Nu cred ca este cazul sa te iei de fostul clan al lui Vaahian.Nu el a creeat clunurile ARC2N,ARC4N SI ARK4N(foste comunitatea BLACK),altcineva a facut-o de la 0 si a investit mult mai mult timp si bani(reali) de cat tine.Deci,Vaahian avea cu totul alte responsabilitati in clan de cat tine in Dacus,deci nu va puteti compara.

In alta ordine de idei,zici ca jucatori de la noi au ajuns la voi iar in perioada cat au fost in ARC2N nu au invatat nimic.Nici nu ne-am facut un scop sa invatam pe cineva ceva si nici nu cred ca este cazul.Nu cred ca un jucator de 1600wn8 ar putea sa-l invete pe unu de 1550wn8 ceva in plus.Scopul nostru este sa aducem jucatori care sunt macar la nivelul nostru pe care nu avem ce sa-i invatam sau sa gasim un jucator cu experienta,asa cum ati reusit voi sa-l aduceti pe Emil,care sa ne invete el pe noi.Oricum treaba asta cu invatatul cred ca este tardiva ptr ca daca ai jucat 30k batalii intr-un anumit fel ai capatat niste deprinderi,ptr multi,proaste si nu prea mai ai cum sa scapi de ele.

Cu tine n-am nimic man,stai linistit,i-am raspuns atacurilor lui murdare!

Multa bafta cu clanul!

Acum 21 minute, vaahian a spus:

Chiar si in fostul clan v-am depasit la orice capitol in afara de "cantitate", intr-un timp mult mai scurt. Dar ne-am stiut locul si nu ne-am facut de ras laudandu-ne cu rezultatele unor "verzi". Cat despre zestrea ta intelectuala... te supraestimezi

Pe cine ai depasit ma tu?

Ai tupeul sa spui aici public de cate ori ti-ai luat-o in freza de la dacusorii mei si nu am facut publicitate aici pe site tocmai pt ca pareai un om ok?

Ai jucat trei sferturi de campanie si nu ati ajuns nici la jumatatea punctajului nostru...da-i cu praf de mers in alta parte,poate gasesti pe cineva sa te creada...

12 minutes ago, ZamolxisDeus said:

Ai tupeul sa spui aici public de cate ori ti-ai luat-o in freza de la dacusorii mei si nu am facut publicitate aici pe site tocmai pt ca pareai un om ok?

Ai jucat trei sferturi de campanie si nu ati ajuns nici la jumatatea punctajului nostru...da-i cu praf de mers in alta parte,poate gasesti pe cineva sa te creada...

Am incasat-o de destule ori, dar nu cat ati incasat-o voi. La punctaj v-a ajutat "cantitatea", dupa cum spuneam si mai sus... dar nu prea te ajuta zestrea, asa-i ?

53 minutes ago, vaahian said:

Am incasat-o de destule ori, dar nu cat ati incasat-o voi. La punctaj v-a ajutat "cantitatea", dupa cum spuneam si mai sus... dar nu prea te ajuta zestrea, asa-i ?

sVFLJHZ.png

Este egal pe moment in cazul ARC2N vs DACUS cu privire la luptele de Clan Wars.

Care nu stie limba rusa , csf, n-ai csf.

Edited by ANDI_B
  • Thanks 1

Treci printr-o perioada dificila. Esti monitorizat in exterior de noi(jucatori pensionati inainte de termen), dar problema cea mai mare a ta vine din interior. Popeeeeeea spunea aseara ca te va monitoriza meci de meci, sa iti demonstreze ca este jucator mai bun ca tine.

Noi te sustinem:D

Edited by Anghel Adrian
  • Haha 1

5 hours ago, Anghel Adrian said:

Emil este jucător foarte bun și FC bun, noi ne tachinam din alte motive.

Multam. Ai 3 beri de la mine (atatea mi-au mai ramas la frigider)...

22 hours ago, Emil said:

Am si replay-uri in care bat "movi". Dar, "movii" se bat cu "movi" si "verzii" se bat cu "verzi", asa sta treaba in WoT. Nu merge box intre categoria pana si cea grea...

Joc cu DACUS ca-mi plac baietii si socializarea din clan.

Parca liderul suprem spunea ca nu conteaza wn8-ul, ca vom vedea urmatorul sezon/campanie ce si cum. 

Sunt pe GM ? Gata cu top 10????

Una e sa fie atmosfera si sa iti cunosti limitele si alta arogantele dupa un loc 6 ocupat cu 46% wr si lupte carca.

45 minutes ago, Raffy5 said:

Parca liderul suprem spunea ca nu conteaza wn8-ul, ca vom vedea urmatorul sezon/campanie ce si cum. 

Sunt pe GM ? Gata cu top 10????

Una e sa fie atmosfera si sa iti cunosti limitele si alta arogantele dupa un loc 6 ocupat cu 46% wr si lupte carca.

Hai mai, sa fim realisti, cu un clan de 1.500 WN8 e foarte greu sa bati un clan de 2.500 WN8, in conditiile in care nu sunt conturi cumparate sau reroll cu statistici farmate pe tier 2...

Azi dimineaţă am avut deosebita plăcere să joc câteva partide în pluton cu colegul Emil.

Despre cât de bun jucător este nu cred că mai are vreun rost să mai amintesc şi eu... 

Însă ce m-a impresionat cel mai mult la el, este nu jucătorul Emil, ci OMUL Emil, cel din spatele tastaturii, altruist, modest, dispus să bage în seamă şi să accepte să joace împreună cu un jucător mult, mult mai slab cotat cum sunt eu.

Pentru aceste calităţi nu spun decât atât: RESPECT Emil!

P.S Recunosc că nu am avut cele mai bune evoluţii, cred că în primul rând tracul a fost de vină!

Pentru Emil însă, totul pare atât de simplu...! :)

Edited by Ampt2015
  • Thanks 1
  • Upvote 1

34 minutes ago, Ampt2015 said:

Azi dimineaţă am avut deosebita plăcere să joc câteva partide în pluton cu colegul Emil.

Despre cât de bun jucător este nu cred că mai are vreun rost să mai amintesc şi eu... 

Însă ce m-a impresionat cel mai mult la el, este nu jucătorul Emil, ci OMUL Emil, cel din spatele tastaturii, altruist, modest, dispus să bage în seamă şi să accepte să joace împreună cu un jucător mult, mult mai slab cotat cum sunt eu.

Pentru aceste calităţi nu spun decât atât: RESPECT Emil!

P.S Recunosc că nu am avut cele mai bune evoluţii, cred că în primul rând tracul a fost de vină!

Pentru Emil însă, totul pare atât de simplu...! :)

O statuie sau măcar un soclu pentru Emil? 

• Upvote 1

Cineva  chiar te protejaza Zamolxe. Am 2 variante. Sa aflu sau sa dispar in neant. Nici o pierdere. Am facut o intrebare. Sa vad cine si-o asuma.

• Upvote 1

Acum 31 minute, holyoldman a spus:

Cineva  chiar te protejaza Zamolxe. Am 2 variante. Sa aflu sau sa dispar in neant. Nici o pierdere. Am facut o intrebare. Sa vad cine si-o asuma.

Dialogul cu mine se poate initia si printr-un mesaj privat!

Adresezi public intrebari pentru agitarea spiritelor si sa iti gasesti eventuali fani?

• Haha 1

11 minutes ago, ZamolxisDeus said:

Dialogul cu mine se poate initia si printr-un mesaj privat!

Adresezi public intrebari pentru agitarea spiritelor si sa iti gasesti eventuali fani?

Vorbeste marele fan al lui Emil. Iti convine sa fie sterse comentariile in care jignesti... cat te mai cara in spate ?