Jump to content
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Recommended Posts

@ANDI_B nu e reroll la mine doar ca am dat contu vechi si m-am apucat de altu ... acolo a fost un moment de furie de al meu ... in ultimile 3 zile ... daca am castigat 5 - 10 batalii din 20 - 30 :) si ma legasem de ala cu un 1k si era mov ... nu de alta da am mai avut dispute cu el :))) 

@vaahian daca tot am postat referitor la postarea lui @ANDI_B iti garantez ca nimeni nu sterge posturile lui @ZamolxisDacus ... ba chiar te rog daca ai vreo dovada cu referire la ceea ce spui sa o postezi aici si iti garantez eu ca @RARES sau @Nece vor lua masurile necesare ... dar te rog eu mult numai acuza aiurea fara sa ai vreo dovada ... multumesc pentru intelegere .

Edit : @ANDI_B in joc 1800 + pe site 1700 + :))))))))))))))))))))))))

58 minutes ago, Belleaua said:

@ANDI_B nu e reroll la mine doar ca am dat contu vechi si m-am apucat de altu ... acolo a fost un moment de furie de al meu ... in ultimile 3 zile ... daca am castigat 5 - 10 batalii din 20 - 30 :) si ma legasem de ala cu un 1k si era mov ... nu de alta da am mai avut dispute cu el :))) 

@vaahian daca tot am postat referitor la postarea lui @ANDI_B iti garantez ca nimeni nu sterge posturile lui @ZamolxisDacus ... ba chiar te rog daca ai vreo dovada cu referire la ceea ce spui sa o postezi aici si iti garantez eu ca @RARES sau @Nece vor lua masurile necesare ... dar te rog eu mult numai acuza aiurea fara sa ai vreo dovada ... multumesc pentru intelegere .

Edit : @ANDI_B in joc 1800 + pe site 1700 + :))))))))))))))))))))))))

Cum adica nu se sterg ? Inclusiv postarea mea a fost stearsa, ce dovezi vrei ?

La 23.09.2017 la 9:36, Emil a spus:

Hai mai, sa fim realisti, cu un clan de 1.500 WN8 e foarte greu sa bati un clan de 2.500 WN8, in conditiile in care nu sunt conturi cumparate sau reroll cu statistici farmate pe tier 2...

Noi stim asta dar Zamolxe vrea sa para ca nu e asa si sa zica, ca ce scrie pe site la wot, la wr, e de la vreo eroare ceva si ca are cel mai tare clan.

Si a mea a fost stearsa, si am fost subiectiv doar in privinta jocului, dar cand Zalmo jigneste pe toti la modul personal nu se ia nici o masura.

• Upvote 1

Eu zic sa va amintiti cu cine aveti de-a face si sa recititi chiar prima postare din acest topic, de acum cativa ani. :) E o lectura buna.

• Haha 1
  • Upvote 1

Se pare ca nici moderatorii nu stiu ce se intampla pe forum, ori se acopera unul pe altul

@_micKee_ deci povestea e mult mai veche decat credeam. Au trecut doi ani, iar individul nu a evoluat de niciun fel

Edited by vaahian

Stati linistiti la locurili voastre. Postarile dispar, la fel cum dispar si tancurile de pe harta cand face Zamolxe strategiile. Nimeni nu stie de ce, cum si in ce fel.

Lasa ca vedem noi urmatorul sezon, asta doar se antreneaxa cu strateg mov. O sa rupa, numa top 10 o sa vedem dacus-ul. Deja este, ca doar toata europa a auzit de ei. Pun pariu ca fame tremura in chilotei si spera sa nu se apuce dacus sa joace sezonul asta ca ii lasa fara teritorii. 

Acum 2 ore, _micKee_ a spus:

Eu zic sa va amintiti cu cine aveti de-a face si sa recititi chiar prima postare din acest topic, de acum cativa ani. :) E o lectura buna.

Ati terminat cu Zamolxes,incepeti cu emil,pffff cata rautate.

Acum 2 ore, vaahian a spus:

Se pare ca nici moderatorii nu stiu ce se intampla pe forum, ori se acopera unul pe altul

@_micKee_ deci povestea e mult mai veche decat credeam. Au trecut doi ani, iar individul nu a evoluat de niciun fel

Individul ala, a fost si este ce tu nu vei fi niciodata,ramai la nivelul de bagator in seama.

• Upvote 1

15 minutes ago, Gambino said:

Ati terminat cu Zamolxes,incepeti cu emil,pffff cata rautate.

Individul ala, a fost si este ce tu nu vei fi niciodata,ramai la nivelul de bagator in seama.

Nu ma refeream la emil, daca asta ai inteles. Acum cine e bagatorul in seama ?

Acum 30 minute, vaahian a spus:

Nu ma refeream la emil, daca asta ai inteles. Acum cine e bagatorul in seama ?

Topicul asta fusese deschis cu discutii despre emil.Mickee la asta referea,tu te-ai bagat in seama fara sa ai habar,asta inseamna sa te bagi in discutie aiurea. 

Citez:@_micKee_ deci povestea e mult mai veche decat credeam. Au trecut doi ani, iar individul nu a evoluat de niciun fel.** Trage tu concluziile.

8 minutes ago, Gambino said:

Topicul asta fusese deschis cu discutii despre emil.Mickee la asta referea,tu te-ai bagat in seama fara sa ai habar,asta inseamna sa te bagi in discutie aiurea. 

Citez:@_micKee_ deci povestea e mult mai veche decat credeam. Au trecut doi ani, iar individul nu a evoluat de niciun fel.** Trage tu concluziile.

In prima postare se vorbea despre atitudinea lui zamo, iar eu la asta faceam referire de asemenea. Got it ?

Acum 22 minute, vaahian a spus:

In prima postare se vorbea despre atitudinea lui zamo, iar eu la asta faceam referire de asemenea. Got it ?

In caz ca nu stiai,Zamo era Emil.Got it????,pfffff si zici ca gresesc ca te numesc bagator in seama 

Edited by Gambino

28 minutes ago, Gambino said:

In caz ca nu stiai,Zamo era Emil.Got it????,pfffff si zici ca gresesc ca te numesc bagator in seama 

nu, nu stiam ca au acelasi nume,chill. in cazul asta imi retrag cuvintele

Nu-l lua asa tare ca poate n-are de unde sa stie ca Emil a fost candva si Zamo. Si in primul post el deja isi vanduse contul de ceva timp si era Aemilius_Dracula alt cont din cele 6-7.