Jump to content
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Recommended Posts

Indiferent de comentariile pe care le tot citesc, un lucru este cert: la miştouri, ba a mea este mai mare şi să moară capra vecinului nu ne întrece nimeni.

Nu cred că există popor care să se faulteze singur, aşa cum suntem din păcate noi românii.

Dacă unii dintre voi consideră că Zamolxis se face de râs prin postările şi realizările lui, lăsaţi-l frate să se facă singur de cacao, nu trebuie să-l ajutaţi domniile voastre.   

Edited by Ampt2015
  • Thanks 1
  • Haha 1

Acum 15 minute, Ampt2015 a spus:

Indiferent de comentariile pe care le tot citesc, un lucru este cert: la miştouri, ba a mea este mai mare şi să moară capra vecinului nu ne întrece nimeni.

Nu cred că există popor care să se faulteze singur, aşa cum suntem din păcate noi românii.

Dacă unii dintre voi consideră că Zamolxis se face de râs prin postările şi realizările lui, lăsaţi-l frate să se facă singur de cacao, nu trebuie să-l ajutaţi domniile voastre.   

Iti zic eu cu ce suntem noi romanii. Cu nulitati care ies in fata si se cred buricul pamantului. Tu poate te identifici cu personajul si esti de acord cu el. E treaba ta dar nu incerca sa ne convingi pe noi restul sa fim altfel. Mie imi place sa fac misto de asemenea personaje. E ca la un balci. Ma apuca rasul, nu pot sa ma abtin. S-a auzit de noi in Europa, e de balci, scuza-ma.

Edited by alekx

L-am gasit pe Zamolxe explicand de ce nu poate creste wn8-ul ,de ce nu poate face strategii ca lumea ca sa bata si el niste clanuri bune si de ce il lasa pe Emil. Epic!

La un moment dat apare Emil in partea dreapta a personajului, cand aude ca el nu poate sa faca strategii.

Edited by alekx
  • Haha 7

Acum 30 minute, alekx a spus:

Tu poate te identifici cu personajul si esti de acord cu el. E treaba ta dar nu incerca sa ne convingi pe noi restul sa fim altfel. 

Scuză-mă, dar nu ai înţeles nimic din ce am vrut să transmit, păcat!

Acum 33 minute, alekx a spus:

Mie imi place sa fac misto de asemenea personaje.

Şi aşa dovedeşti că eşti mai bun decât el?

Am inteles perfect, crede-ma. Din moment ce ii dai like-uri la ce posteaza inseamna ca esti de acord cu el. Nu vreau sa intru in polemici cu tine. Eu am o parere, tu ai alta parere.

Cred că mă confunzi, întrucât nu îmi aduc aminte să-i fi dat mai mult de 1 like, dar mă rog, fiecare cu părerea lui, aşa cum spui şi tu. :)

Sunteti de teroare mai oameni buni. S-a ajuns intr-un punct in care nici nu se mai stie cine cu cine se cearta. :lol:

Eu n-o sa mai intru in mocirla, mi-am mai murdarit pantofii si mi-am invatat lectia. Intervin doar cu print-uri, replay-uri si eventual incercari zadarnice de a mai tempera spiritele.

Legat de stersul unor postari, va asigur ca nu sunt eu acela, nu ma intereseaza acest aspect. Am facut o singura curatenie in "Stiri despre clanuri romanesti" unde am sters postarile cu insulte si jigniri directe, care nu faceau obiectul "stirilor din clanuri romanesti". Pe topicul asta aveti liber la gura, atata timp cat nu va bagati direct in gaura din care ati iesit acum multi ani si altele mai nasoale.

Va salut cu respect.:NORMAL:

P.S.: s-au adunat 40 de pagini pe acest topic care de multe ori nu are nici o legatura cu WoT-ul... :lol:

• Upvote 3

Scriem, ne agitam, facem misto, radem, plangem ( de ras ) pt ca cel caruia ii faci tu strategii si care se lauda cu munca altuia, nu intelege ca ultimele tale cuvinte din postare i se potrivesc de minune.

Ca să ne mai destindem niţel:

Who won the first Tour de France?

Rommel's 7th Panzer Division.

P.S Dacă nici Erwin Rommel nu a fost strateg bun sau a avut WN8 sub 1.000, promit să nu mai postez.

• Haha 3

Ma ia durerea de cap cand citesc ce aberati!

1.Nu ma laud cu munca lui Emil,ce rezultate va obtine alaturi de noi e liber sa le posteze,nu imi asum meritele altui om,nu sunt genul...

2.Nu am nici un amestec daca ceva se sterge de pe site,daca eram atat de puternic cum credeti voi pe aici,cel putin cetateanul Alex nu mai posta prin zona,nu mai are nici o treaba cu jocul si nu face decat sa ma incite.Are mintea si comportamentul unui adolescent de 16 ani,cred ca la varsta respectiva a stagnat!

3.Emil face strategie in Dacus pentru ca ii place,nu il obliga nimeni si ii place ce a gasit aici!

4.In maxim un an,unii dintre voi,care vor mai fii activi,vor tanji sa faca parte din clanul Dacus,va promit solemn!

5.Continuati aberatiile,ma amuzati! :)

9 hours ago, ZamolxisDeus said:

4.In maxim un an,unii dintre voi,care vor mai fii activi,vor tanji sa faca parte din clanul Dacus,va promit solemn!

5.Continuati aberatiile,ma amuzati! :)

Auzi la el "vor tanji" hahahahahahahahahahahahahahhaahahahahahhahahahaahahahahahahahahhahahahaha.

Cine o sa tanjeasca sa intre intr-un clan mediocru? Te pomenesti ca ajungi si tu vreun hami si aduni crema movilor langa tine. 

"Vor tanji" cea mai buna gluma de pama acum. 

Dar sa revenim la lucruri serioase. Top 10 cand? Sau macar 2-3 teritorii? Aaaaa, acum ca Dinamo, va antrenati pt CL?

Poate vor tanji cei cu 1000 wn8 asa ca el. Sunt multi cu 1000 wn8 si pe forumul asta. Chiar colcaiau cand era voie sa se puna mod-uri interzise.