Jump to content
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Recommended Posts

1 minute ago, Anghel Adrian said:

Eu nu are rost sa verific, singurul clan eligibil pentru mine este DACUS. 

Tu stii mai bine,poate eligibil doar din punctul tau de vedere.

Bai, ziceti voi de Hami, ca e exceptie, etc., dar omul are 5k lupte random si 15k in companii. Iar pe vremea cand juca el, companiile se contorizau la WN8. Cand joci in echipa full de unicum si esti si strateg, urmaresti mai mult minimap, etc... chiar e o performanta ca are peste 1k WN8. Ganditi-va numai cate meciuri a jucat cu batu' intr-o tufa, pt. a spota un flanc.

@Emil Credeam ca tu ai sters postarile si cenzurat tot dupa ce s-a trezit preacuratul din tine. Sorry!

Edited by _micKee_
  • Thanks 2

La cat de putine clanuri de top au ramas, comparativ cu in urma cu 2 ani, nu ar fi exclus ca in doi ani dacus sa fie un clan bun, comparativ cu nivelul celorlalti.

Edited by Bronn
  • Haha 1

3 hours ago, _micKee_ said:

Bai, ziceti voi de Hami, ca e exceptie, etc., dar omul are 5k lupte random si 15k in companii. Iar pe vremea cand juca el, companiile se contorizau la WN8. Cand joci in echipa full de unicum si esti si strateg, urmaresti mai mult minimap, etc... chiar e o performanta ca are peste 1k WN8. Ganditi-va numai cate meciuri a jucat cu batu' intr-o tufa, pt. a spota un flanc.

@Emil Credeam ca tu ai sters postarile si cenzurat tot dupa ce s-a trezit preacuratul din tine. Sorry!

Stiam asta, omul are sau avea vreo 90% WR la companii. Poate printre putini jucatori ai caror WN8 overall nu se pupa cu realitatea.

Acum 18 ore, Anghel Adrian a spus:

Parca ești la alcoolicii anonimi:D

Pai numai un alcoholic sado-masochist ca mine isi bate joc de WN8 incercand sa creasca tancuri cu care nu se impaca, fara sa foloseasca free exp.. pana mea, is unele tancuri care parca is puse acolo pe linie sa te fac asa te enervezi si sa vrei sa scapi de ele cat mai repede. Da asa-s io incapatanat.. ieri si alaltaieri am jucat la 800 WN8 - dupa care m-am bagat la ofensive

Educati-va jucatori Arcanixx  

[-WBZ-] Om fara caracter  ) Arcanixx (9/25/2017 10:31:36 PM) sa mori in cacncer fraiereArcanixx (9/25/2017 10:31:40 PM) sa iti moara mata in iadnebunu_gunner (9/25/2017 10:32:46 PM) sa vedem ce parere o sa aiba admin de limbajul asta .. atunci sa vedem cine e fraiernebunu_gunner (9/25/2017 10:33:06 PM) din ce clan esti tu?nebunu_gunner (9/25/2017 10:35:53 PM) gata .. notat,facem si un tiket catre wargaming si catre comandant si o rezolvam noi cumva sa nu mai jignesti in halul asta nebunu_gunner (22:37:52) ca sa vezi ce este in alte clanuri cam astia sant.

Edited by Klaus_Frit

Eu cred, ca o data terminat laserul de la Magurele, expresia "sa moara ma-ta de cancer" va fi desueta.

Emil, ce parere ai despre limbaj?

• Haha 2

1 hour ago, Klaus_Frit said:

Educati-va jucatori Arcanixx  

[-WBZ-] oameni fara caracter  ) Arcanixx (9/25/2017 10:31:36 PM) sa mori in cacncer fraiereArcanixx (9/25/2017 10:31:40 PM) sa iti moara mata in iadnebunu_gunner (9/25/2017 10:32:46 PM) sa vedem ce parere o sa aiba admin de limbajul asta .. atunci sa vedem cine e fraiernebunu_gunner (9/25/2017 10:33:06 PM) din ce clan esti tu?nebunu_gunner (9/25/2017 10:35:53 PM) gata .. notat,facem si un tiket catre wargaming si catre comandant si o rezolvam noi cumva sa nu mai jignesti in halul asta nebunu_gunner (22:37:52) ca sa vezi ce este in alte clanuri cam astia sant.

E clar ca a depasit orice limita, dar totusi sa zici ca toti cei din WBZ sunt fara caracter ?

Dupa circul comandantilor de pe forum acum sa vedem si un circ al injuraturilor intre playeri pe joc ca nu a mai fost de mult. Hai ma pe bune, ca niste copii care fug la mamica ca l-a impins unu sunteti......Ai si plans? 

• Haha 2

2 hours ago, alekx said:

Emil, ce parere ai despre limbaj?

Ce parere as putea avea?

Eu pe astia care doresc cancer altora i-as trimite macar o zi pe sectia de oncologie, sa vada ce inseamna oameni bolnavi de cancer... :(

• Upvote 1

Asta cu paratul, imi aduce aminte de vecinul meu Gigi, mai mic decat mine cu 2 ani, pe care in copilarie il mai altoiam. De fiecare data se ducea fuguta la mama sa-i zica ce sut in cur si-a luat de la mine. Problema era alta. El bataia cea mai mare si-o lua in drum spre mama, ca eu incercam sa-l opresc. Daca la inceput era ok, la usa ajungea rosu si plangea in hohote.

Asta are un nume .Voi vb ma uit la voii in fiecare zi cum va certati,vai invidati ca clanul cutare are wn8 mai mare deca a lui x ,,,Nu zic intradevar in joc sunteti movi<albastri etc dar voi sunteti aia care-va mancati intre voii aici pe site va comportati ca niste copii 5 ani si credema ca stiu tot felul de oameni lucrand pe ambulata am vazut multi ca voii ,asa ca taceti si faceti si invatati sa va respectati intre voi ca si oameni si pe urma ca niste jucatori buni ce sunteti. O zi buna si multa sanatate va doresc 

Edited by Klaus_Frit
alekx
  • Upvote 1

29 minutes ago, Klaus_Frit said:

Asta are un nume .Voi vb ma uit la voii in fiecare zi cum va certati,vai invidati ca clanul cutare are wn8 mai mare deca a lui x ,,,Nu zic intradevar in joc sunteti movi<albastri etc dar voi sunteti aia care-va mancati intre voii aici pe site va comportati ca niste copii 5 ani si credema ca stiu tot felul de oameni lucrand pe ambulata am vazut multi ca voii ,asa ca taceti si faceti si invatati sa va respectati intre voi ca si oameni si pe urma ca niste jucatori buni ce sunteti. O zi buna si multa sanatate va doresc 

Iar tu cu ce esti mai bun ? Ai jignit un intreg clan din cauza frustrarilor tale

Pe urma am vazut ,,si imi cer scz daca am jignit pe cei -WBZ- A fost fara intentie si imi asum greaseala vaahian

Edited by Klaus_Frit
  • Thanks 1