Jump to content
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Recommended Posts

Acum 1 oră, Klaus_Frit a spus:

Asta are un nume .Voi vb ma uit la voii in fiecare zi cum va certati,vai invidati ca clanul cutare are wn8 mai mare deca a lui x ,,,Nu zic intradevar in joc sunteti movi<albastri etc dar voi sunteti aia care-va mancati intre voii aici pe site va comportati ca niste copii 5 ani si credema ca stiu tot felul de oameni lucrand pe ambulata am vazut multi ca voii ,asa ca taceti si faceti si invatati sa va respectati intre voi ca si oameni si pe urma ca niste jucatori buni ce sunteti. O zi buna si multa sanatate va doresc 

Dragul meu, prin "asta" ma refeream la fapta cu paratul, nu la tine. Vad ca te cheama Fritz, stai linistit.

Aoleu stai asa. Acum mi-a picat fisa. Lucrezi pe ambulanta zici? Si nu ai sesizat aici la noi un caz de 1000 wn8, care ii rupe pe toti, e cel mai tare si s-a auzit de el in Europa? De ce il lasati sa umble liber pe strazi?

Edited by alekx
  • Haha 1

55 minutes ago, alekx said:

Dragul meu, prin "asta" ma refeream la fapta cu paratul, nu la tine. Vad ca te cheama Fritz, stai linistit.

Aoleu stai asa. Acum mi-a picat fisa. Lucrezi pe ambulanta zici? Si nu ai sesizat aici la noi un caz de 1000 wn8, care ii rupe pe toti, e cel mai tare si s-a auzit de el in Europa? De ce il lasati sa umble liber pe strazi?

Ce mistocar bun te crezi asai ..si nu vad nimic amuzant in locul tau mi-as vedea de treaba , decat sa comentezi aiurea si fara sens .Vad ca te amuza ca lucrez la Ambulata hai in fine nu are rost sa continui discutia asta cu tine o seara buna sa ai si spor la joc

2 hours ago, Klaus_Frit said:

2 hours ago, Klaus_Frit said:

Pe urma am vazut ,,si imi cer scz daca am jignit pe cei -WBZ- A fost fara intentie si imi asum greaseala vaahian

Nu am facut misto de tine. Doar spuneam ca lucrezi pe ambulanta si ne poti ajuta cu un caz aici pe forum. Pff, nu ai deloc simtul umorului.

3 hours ago, Klaus_Frit said:

Pe urma am vazut ,,si imi cer scz daca am jignit pe cei -WBZ- A fost fara intentie si imi asum greaseala vaahian

Iata ca individul nu mai este in clan

6 minutes ago, vaahian said:

Iata ca individul nu mai este in clan

Nu trebuia,,,, trb sa discuti cu el .Imi pare rau ca sa ajuns la asta 

Tactica de aparare a clanului Dacus pe Mines dupa care se va tanji peste 1 an si va fi best of the best. A se observa ca la un moment dat vreo 5 tancuri dau ocol dealului ca enoriasii la Prislop, pe coate si pe genunchi, doar doar, Doamne Doamne va face o minune. Sincer mi-e mila de baietii astia. Zamolxe, nu mai juca cu arty daca nu stii sa stai cu ea pe harta.Dati pana la ultima batalie. La un moment dat saracul, zice, mediile noastre push pe ei. Avea doar doua medii in echipa dar el nu stia. Dar peste 1 an se va tanji. Mi-e mila de ei dar in acelasi timp ma distreaza la culme.

La 2:40:15 incepe distractia

https://youtu.be/6y2RyxfU1AM

Edited by alekx

Fritz,o simpla curiozitate,nu ma leg ca ti-ai numit clanul fa-me dupa faimosul clan FAME,ma macina de doua zile,pe  ambulanta nu se cer studii?fara suparare,e strigator la cer in ce hal scrii,oare si doctorii  sunt la fel(imi este greu sa cred ca tu ai terminat medicina)?Spor la joaca si imi cer scuze de off topic.PS.:ce pretentii sa ai la politicieni,daca un doctor in loc de ampicilina iti prescrie amoxicilina,ca doar seamana.

• Haha 1

3 hours ago, Gambino said:

Fritz,o simpla curiozitate,nu ma leg ca ti-ai numit clanul fa-me dupa faimosul clan FAME,ma macina de doua zile,pe  ambulanta nu se cer studii?fara suparare,e strigator la cer in ce hal scrii,oare si doctorii  sunt la fel(imi este greu sa cred ca tu ai terminat medicina)?Spor la joaca si imi cer scuze de off topic.PS.:ce pretentii sa ai la politicieni,daca un doctor in loc de ampicilina iti prescrie amoxicilina,ca doar seamana.

Te salut nici nu am stiut de clanul FAME ca exista si gramatical , am gresit ca am fost beat:) Si vedeam dublu.

Edited by Klaus_Frit

Nici când eşti treaz nu prea foloseşti semnele de punctuaţie...! :)

Oricum, deşi bănuiesc că aici nu este tocmai forumul Academiei Române, totuşi un pic de atenţie nu strică..., este destul de obositor pentru ceilalţi să citească un astfel de text.

No offence, colega! :)

P.S Spor la recrutat şi la celelalte activităţi ale clanului!

• Haha 1

Pentru a putea deveni sofer pe ambulanta ai nevoie numai de studii medii, adica un BAC copiat si un amarat de carnet de sofer.

Edited by _micKee_

14 minutes ago, _micKee_ said:

Pentru a putea deveni sofer pe ambulanta ai nevoie numai de studii medii, adica un BAC copiat si un amarat de carnet de sofer.

• Şofer autosanitară I 
    • diplomă de bacalaureat sau diplomă de absolvire a liceului;
    • permis de conducere pentru şofer profesionist valabil pentru autovehicule din categoriile B şi C;
    • concurs pentru ocuparea postului;
    • 6 ani vechime ca şofer (conducător auto) profesionist sau 3 ani ca şofer autosanitară II.Si curs de ambulantier,si nu am copiat la Bac la-am luat pe merit.Nu mi-am permis sal cumpar,sau sa copiez ...
Edited by Klaus_Frit
  • Upvote 1

10 minutes ago, Klaus_Frit said:
  • Şofer autosanitară I 
    • diplomă de bacalaureat sau diplomă de absolvire a liceului;
    • permis de conducere pentru şofer profesionist valabil pentru autovehicule din categoriile B şi C;
    • concurs pentru ocuparea postului;
    • 6 ani vechime ca şofer (conducător auto) profesionist sau 3 ani ca şofer autosanitară II.Si curs de ambulantier,si nu am copiat la Bac la-am luat pe merit.Nu mi-am permis sal cumpar,sau sa copiez ...

Noroc ca ai reusit "sal" iei. "La-ai" luat pe merit macar.

Deci nici macar de BAC n-ai nevoie daca ai terminat liceul. :)

Edited by _micKee_
  • Upvote 1

13 minutes ago, _micKee_ said:

Noroc ca ai reusit "sal" iei. "La-ai" luat pe merit macar.

Deci nici macar de BAC n-ai nevoie daca ai terminat liceul. :)

Acum este obligatoriu, daca nu il ai te da afara,e greu pe ambulanta.Haideti sa inchidem subiectul.

Acum 28 minute, Anghel Adrian a spus:

Alex, Emil, va rog sa lasati clanul Dacus in pace. Sunteti pe cale sa spargeti cel mai promitator clan romanesc :(

Il sparg eu cu curatenia de toamna!

Acum 20 minute, Anghel Adrian a spus:

Alex, Emil, va rog sa lasati clanul Dacus in pace. Sunteti pe cale sa spargeti cel mai promitator clan romanesc :(

Dragul meu, clanul era spart mai demult. Ma refer la joc. Se restructureaza ma, ca sa creasca wn8 si sa tanjeasca baietii. Ai vazut meciul pe Mines? Un deliciu. Cum au plecat alea 5 tancuri spre final asa intr-o actiune gen commando sa destabilizeze pe inamic. Intre ei era unul cu Type 5 care iesea cu lateralul la inamic. Au picat in capcana, saracii. Cum stateau ei ciorchine acolo sub deal... El comandante juca cu t92 si desi se vedea de juma de ora ca aia cu heavy vor urca dealul si il vor spota cu arty el a ramas neinfricat tot langa tufa aia in baza. Dupa aia dadea vina pe restul ca de ce i-au lasat pe aia pe deal sa-l spoteze. Superb, nu? Daca ai observat, Zamolxe zice dupa fiecare meci pierdut " Asta e, asta e". Oare de cate sute de ori o fi zis asa de cand a facut el clanul? Urmaresc fenomenul si ma distreaza. Au un nou executive officer, cu 100 batalii, dar wn8 mare. M-am uitat pe global map, e gold cacalau acolo. Numai sa stii sa joci si sa-l iei. Dar de, nu se mai puncteaza numarul de batalii si cine a luat-o mai mult in freza. E vorba de valoare acum.

Asta e , asta e...

Ahahahaha!

• Haha 2